Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Off Road училище? За или против?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Off Road училище? За или против?

    Здравейте,колеги на 15 години съм и съм фен на оффроуд спорта.Искам да чуя мненията Ви дали сте съгласни да има нещо като училище.По-опитните да учат по-неопитните,защото новодошлите в "групата" оффроуд не знаят някои техники и такива работи за минаване на трасета.Та имах предвид,че хора като мен например незнаят някои тънкости на занаята и трябва някой да им покаже,каже как се прави и минава.
    Поздрави!
    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

  • #2
    До: Off Road училище?За или против?

    И какво ще учим, и кога?

    А каква ще е учебната програма?

    Наште дали ще ме пуснат, а пари?

    Коментар


    • #3
      До: Off Road училище?За или против?

      И кога викате взехте книжки и си заработихте и купихте джипове на които да ви учат ?
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Off Road училище?За или против?

        Ааа - не така! С безпътник на фирмата!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          До: Off Road училище?За или против?

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          И кога викате взехте книжки и си заработихте и купихте джипове на които да ви учат ?
          Бе вие джипки нямате ли?!А и 20-50 лв за гориво какво са?!Ремонти?Нали всеки си гледа джипката с ясната идея да я прави учебна...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #6
            До: Off Road училище?За или против?

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            И кога викате взехте книжки и си заработихте и купихте джипове на които да ви учат ?
            Имам ученическа книжка и карам АТВ.

            Коментар


            • #7
              До: Off Road училище?За или против?

              Мисля, че идеята е добта. Вместо момчетата да се пребият някъде, е по-добре да са наясно, че в дадени моменти е по-добре да спрат, отколкото да експериментират..... разни ходове с машините.
              [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

              Коментар


              • #8
                До: Off Road училище?За или против?

                Аз съм за. То и на мен ми трябват малко уроци, е за някой неща и кураж не ми достига. Та дори и теоритично някой неща да се преподават ще са от полза. Като към тях има и клипове.

                Коментар


                • #9
                  До: Off Road училище?За или против?

                  Тази тема се повдига от време на време.....

                  Въпроси към желаещи да се учат: Колко пари сте готови да платите за обучението? Ще поемете ли ремонта на железа, възли и агрегати, счупени по време на Вашето обучение? Готови ли сте да се обучавате по времето, което е удобно за обучаващия? И така натъка.......
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Off Road училище? За или против?

                    Аз съм на 17 години, 11 клас. Бащами ми има доверие и ми дава кола/джип от 7-ми клас да карам сам. Сега кадето и да тръгнем по гората аз съм шофира, бащами много рядко се качва да кара независимо колко е лош пътя или кал, абе каквото и да било. Та за сега все още той ме спонсорира за всичко, колата/джипа мога да го разглобя и зглобя на ново, с двигателите ремонта също.. И се много гордея с това!
                    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Off Road училище? За или против?

                      Курс за навигатори: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F7%E5%ED%E8%E5

                      Курс за навигатори февруари 2008: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F7%E5%ED%E8%E5

                      Коментар


                      • #12
                        До: Off Road училище?За или против?

                        Първоначално публикуван от Vany Преглед на мнение
                        И какво ще учим, и кога?

                        А каква ще е учебната програма?

                        Наште дали ще ме пуснат, а пари?
                        Ами,незнам колега нали за това повдгнах въпроса.Някой да даде някакви идеи?
                        Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Off Road училище? За или против?

                          И аз мисля че щее добре дасе образува училище за офроуд, поне така по младите кандидат колеги ще се поочупят малко и ще им е по лесно след това. Но аз съм за такова училище.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Off Road училище? За или против?

                            Да бяхте дошли на Шумен-500.......

                            Примерно.....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Off Road училище? За или против?

                              Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
                              ... Искам да чуя мненията Ви дали сте съгласни да има нещо като училище. ...
                              Защо да не сме съгласни. Кой дава джипките за трошене и кой плаща сметките?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X