Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Сашо, Тропчо търси себе си, но иначе дава страхотна възможност на някой, който му се работи, а не му се ходи на работа.
    Парите изобщо не са малко които предлага, но проблема е че са ясно дефинирани стъпките за достъп, та ще има много оправдаващи се

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Писах на един приятел, който работеше дълги години в германия, научен на ред и дисциплина.. Ще чакам отговора му и ще ти пиша..

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        И аз търся общ работник-помощник.Работата е в магазин и е свързана с приемането на стока,подреждане на склад,зареждане на хладилни витрини.Работата е в София и е от понеделник до петък.Като възнаграждение - 500лв чисти.Предложението е за хора които наистина се нуждаят от работа.
        Jeep cherokee XJ 4L,6.5 inch long arm lift,33/12.5/15

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Ще се опитам и да изпреваря един въпрос, който би поставил потенциалния кандидат в неподходяща за него точка. Нещо от рода "...и колко време ще ми е изпитателния срок, дето ще ви върша хамалската работа, а вие ще ми плащате едни никви пари?".
          т.1 Не са необходими доказателства, препоръки от роднини и т.н.
          т.2 Шофьорската книжка и 2 часа с придружител.
          т.3 Предполагам, че ще е необходим не повече от месец.
          т.4 Ако ми чисти редовно пощите, без да затрие важна за фирмата кореспонденция... предполагам, че за не повече от половин година ще го оценя.
          т.5 Влизаме в зоната на здрача. Необходимо време за покриване на минималните условия- една година. Наблюдение в следващите 3 години, 2 месеца и 47 дни. Рискувате да минете в т.4.
          т.6 Най- игривата. Можете от т.1 да прескочите на нея, но не и да се върнете на т.т.2,3,4 и 5. Случва се по всяко време, за нея не изисквам трудов стаж при мен.
          т.7 Ако изобщо стигнем до тази точка, ще ни е ясно дали сме един за друг.
          За пригледност, ще си цитирам и обявата
          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Търся си помощник в Пловдив.
          Ще се опитам да изляза от формуляра на длъжностните характеристики и ще го обясня на простоцарски.
          1. Хамалската работа във фирмата набъбна и колкото и да обичам физическото, започна да ми липсва време за по- важните неща. Предлагам за тая работа заплата малко над минималната за страната, със съответните осигуровки. "Слез да посрещнеш буса от Габрово, донеси ми ония алабали, премести тия кашони оттук- еееей там..." такива работи. Не бих казал че работата е много, нито пък е през цялото време, щом досега аз и колегите си я вършим между другото.
          2. Ако хамалина има и шофьорска книжка и бих могъл да го ползувам и за куриер "Иди до едикъдеси и ми донеси едиквоси", нещата биха могли да се променят в положителна посока и за двете страни. Да речем, + 100 лв. към заплатата и предварително съгласувана възможност да си свърши лична работа или да пие едно кафе с някой приятел/ка.
          3. Ако има и нещо като компютърна грамотност и може сам да си пуска стокови разписки и приемно- предавателни протоколи, получава още 100 лв. и възможността да си поумува в любимия форум, да поразгледа новите стърви за речен хищник и т.н. Без да прекалява.
          4. Ако се оправя добре и с английския + 200 лв. да не влизам в подробности, че ставам досаден.
          5. Ако му щрака и пипето, и може да поеме поне част от разговорите ми с някои по- маловажни (поне на първо време) партньори +300 лв.
          6. Ако ми доведе нов клиент, давам 10 % на база стоково-материалния разчет. Какво значи това, ще му обясня на място.
          7. Ако се окаже, че може да носи и отговорност за действията си, както и да взима решения без моя намеса, но в интерес на фирмата - тук таван не слагам.
          Точките от 1 нататък се доказват по време на работата. Дипломите са предимство, но не и условие. Предпочитам семейни кандидати, ъ-ъ-ъ-ъ-ъ (сега да не влезна в дискриминационен казус, ама пустата му т.1) мъже. Обява подходяща за жени ще имам до два месеца.
          Работна среда от 4 мъже и 8 жени в офиса. Има и продавачки по магазини в, и извън Пловдив, но тях за сега ще ги оставим, като невлияещ на работната среда фактор.
          Очаквам въпроси, които да ме ориентират в коя точка да поставя питащия.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Бе дай си номера, да ти звънна.. Гарантирам с името си..

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              С какво се занимава фирмата ?
              [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
              Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                С какво се занимава фирмата ?
                Конфекция.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Мястото е заето.
                  Използувам поста си, за да благодаря на всички кандидатури. Сред тях имаше впечатляващи автобиографии на хора с опит в ръководенето на персонал, познания в логистиката, технически и лингвистично грамотни повече от мен (не че аз съм критерий в това отношение) дори хора със собствен бизнес. Вероятно, бих научил много неща от тях, но тук идеята е друга. Не бих посмял да назнача човек, за когото работата при мен ще е крачка назад, с обещания за светло бъдеще. Длъжността ще се заеме от човек '87 набор, с желание за работа и средно образование, който ще стигне дотам, докъдето реши, че му е мястото. Неговата кандидатура пак дойде оттук, а не от 417-те автобиографии от jobs.bg, което ме навежда на мисълта, че не съм сгрешил с тукашната си покана. Времето ще покаже.
                  Още веднъж благодаря за вниманието!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    И аз на опашката...
                    Тъй като сериозно се замислям да си сменя местоработата, не е лошо да потърся нова преди да съм напуснал.
                    В момента работя в отдел „Сигурност” на една държавна структура. Имам познания и известен опит в областта на защитата при бедствия (в частност Планиране и превенция) и Защита на класифицираната информация. Преминал съм разни кратки обучения в МВР, Военна академия, както и ДКСИ.

                    Магистър съм в специалност „Национална сигурност и отбрана”, преди това съм завършил Културно-историческо наследство. Средното ми образование е Електротехника в автомобилния транспорт, но не съм се занимавал с това, освен по личните си МПС-та.
                    Имам познания и в други сфери, като БЗР и Пожарна безопасност, но не смея да твърдя, че те са достатъчни.
                    С компютрите не сме първи приятели, но се справям.
                    Като недостатък отчитам чуждоезиковата си култура, която се простира едва до ниво А2 по английски. Към момента съм се заел с отстраняване на този „технически” проблем
                    Честно казано не знам накъде да се насоча, но със сигурност намеренията ми са да работя за такова възнаграждение, което се равнява поне на една семестриална такса, каквито плащах във ВУЗ-а. (около или малко под 1000лв.)
                    Преди съм работил в консултантска фирма в сферата на кадастъра и регулацията, в технологичен отдел на пречиствателна станция за отпадни води, както и в застрахователна фирма.

                    Имам свидетелство за управление на МПС кат. А и В.
                    Имам и КНО, което не е от голямо значение
                    На 28 години съм. Смятам, че мога да нося отговорност. Към момента съм нещо като ръководител на отдел.

                    Сменям си работата, защото вече не ме удовлетворява.
                    Последно редактирано от Evgeni Enduro; 29-03-15, 19:06.
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Здравейте!
                      Тази година завършвам четвърти курс в УАСГ, специалност Строителство на сгради и съоръжения. Търся си стаж в областта на строителството. Работя добре с AutoCAD, SAP2000, MS Office. Имам и 3-та степен на професионална квалификация- строителен техник, специалност Строителство и архитектура. Шофирам редовно, имам шофьорска книжка категориа А и В.
                      Заплащането не е от значение за мен, дори и да липсва въобще. Важно е да научавам нови неща в сферата на строителството, за да мога след време да бъда добър професионалист. Имам само претенции за местоработата- София или Стара Загора.
                      Контакти:
                      kolyodinevbg@gmail.com или,
                      0899293999
                      Благодаря предварително на отзовалите се.
                      Кольо Динев

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        [QUOTE=racer92;2785827]Здравейте!
                        ...............QUOTE]
                        Здравей!
                        Областта на строителството е доста широко понятие,може би вече знаеш. Ако търсиш офисна работа офертен отдел, ще ти трябва препоръчително BMW.
                        Ако търсиш знания на фронта , по обектите , може и да не владееш Билдинга.Стажа краткосрочен ли ти трябва или не.Имаш ли предпочитания към проектантска или изпълнителска дейност ...и т.н.
                        Ще ти пусна телефон на лични, ако искаш да се обсъдят нещата първо от тази светлина.
                        А , и не искам да чувам , че не се желае заплащане.
                        Последно редактирано от ALEX_Z; 25-06-15, 22:33.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Благодаря на всички отзовали се! За момента обявата ми е замръзена.
                          Кольо Динев

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Привет!

                            Търси се работа за баща ми. По образование е строителен инженер, професията му е технически ръководител. На 54 години е, има опит и познания. Ако някой има нужда от повече информация - пишете ми на ЛС. ( Мога да предоставя и CV. )

                            Благодаря ви предварително!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Привет!

                              Търси се работа за баща ми. По образование е строителен инженер, професията му е технически ръководител. На 54 години е, има опит и познания. Ако някой има нужда от повече информация - пишете ми на ЛС. ( Мога да предоставя и CV. )

                              Благодаря ви предварително!

                              Добре е да кажеш , каква правоспособност има , защото за "технически ръководител" , не се изисква диплома за инженер; на какви обекти е работил , линейни , високо строителство .... просто има доста свери и е добре да се уточни , в какво има опит , за да можем да помогнем
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Има висше образование, има диплома. Работил е в сферата на жилищното и пътното строителство. Не ги разбирам нещата, но имам CV-то, мога и телефон за контакт да дам, че да не стана развален телефон и да объркам нещо. Ако има нещо - пишете ми Благодаря ви!
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X