Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Влез в карта.бг с твоя профил. Ако нямаш - прави. Там ще ти даде възможност.
    Последно редактирано от Pacific; 13-09-12, 10:36.
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Благодаря, ще пробвам.
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Здравейте,
        Преди седмица си купих от техномаркет навигация гармин нуви 40 онетиме. Казаха ми, че имам срок до 90 дена да се регистрирам в карта.бг и да си упдейтна навигацията. Днес се регистрирах, но ми пише, че е изтекъл абонамента. Какво да правя?

        Коментар


        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от abrakadabra Преглед на мнение
          Здравейте,
          Преди седмица си купих от техномаркет навигация гармин нуви 40 онетиме. Казаха ми, че имам срок до 90 дена да се регистрирам в карта.бг и да си упдейтна навигацията. Днес се регистрирах, но ми пише, че е изтекъл абонамента. Какво да правя?
          За определени модели GPS навигатори, представителите на Гармин за България поръчват част от устройствата с карта OFRM Geotrade, която не включва двугодишен абонамент за обновления, за да могат да предложат тези устройства на пазара на възможно най-ниска цена. Регистрираната от Вас карта OFRM Geotrade не включва абонамент за обновления и съответно е закупена на по-ниска цена. На опаковката на всеки уред, чиято карта OFRM Geotrade включва абонамент за обновления, това е упоменато изрично със специален стикер.

          Моля, изпратете на е-мейл адреса по поддръжка info (маймунка) karta (точка) bg снимка на документ, удостоверяващ датата на покупка на карта OFRM Geotrade (фактура с касов бон или заверена гаранционна карта с касов бон) заедно с 25-символния сериен номер на картата и ако Вашия картов продукт отговаря на условията за получаване на безплатно еднократно обновяване на картата, ще Ви предоставим достъп до актуалната версия на картата. При излизане на нова версия, достъпът за сваляне ще бъде преустановен до закупуването на абонамент за обновления.

          Ако желаете да закупите абонамент за обновления за Вашата карта OFRM Geotrade, моля посетете нашия сайт www.karta.bg. Влезте в потребителския профил към който сте регистрирали картата от „Вход” в горния десен ъгъл на екрана и сайтът ще Ви прехвърли автоматично на страницата „Поддръжка”. Кликнете върху бутона „Закупи абонамент за ъпдейти” към съответния лиценз, който се намира в секция "Моите лицензи" и следвайте инструкциите, за да закупите желания от Вас абонамент за обновления за карта OFRM Geotrade.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Здравейте,
            Новото Гранд Чероки идва с Uconnect 8.4AN, чиято навигация е Гарминска.
            Предлага ли се картата за него?
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Ако има място за SD карта може и да стане. Трябва да се тества. Може да минете през магазина ни на ул. Ген. Гурко №45 в София да пробваме ако има слот за SD карта.

              Коментар


              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Ако има място за SD карта може и да стане. Трябва да се тества. Може да минете през магазина ни на ул. Ген. Гурко №45 в София да пробваме ако има слот за SD карта.
                Благодаря за предложението.
                Засега пробата се отлага, поради това, че най-вероятно устройството чака ISO файл от SD, CD или флашка с готовия мапсет/POI/Speedcams...
                И най-вероятно ъпдейта подменя изцяло целия мапсет, който в момента включва цяла Европа (и навярно Русия)...
                Т.е. първо ще трябва да се изясни какво чака устройството (твърдо реагира на ISO файл), и след това да се мисли, дали може да се 'имплантира' Вашата карта към останалия комплект карти..
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  На това кръстовище има неточност:
                  http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.67;18;1;h;0
                  От това място не ми дава да завивам наляво или в обратна посока.Рутира през кръстовището със светофара малко по-надоло.
                  Рутира така,че все едно не е прекъснат учасъка и не може да се преминава.
                  Ако идвам от тук http://street-view.bg360.net/bg/#42....;0.67;18;1;h;0 От бул.Княгиня Мария Луиза не ми дава да завивам наляво ама насочва надясно към светофара и от там да завия в обработна посока.
                  От другите възможни пресичания на мястото,за да не ги изброявам всички варианти реагира като непрекъсната с разделителна ивица улица.

                  Коментар


                  • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Здравейте разполагам със нуви 765 та въпроса ми е къде точно се слагат двата файла OFRM_3D.img и OFRM_IZO.img на новата карта 2014 Q1 ?

                    Коментар


                    • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      В папка GARMIN , но с други имена!

                      Коментар


                      • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Как така с други имена смисъл трябва да ги преименувам ли ?

                        Коментар


                        • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Там, от където сте си купили картата ще Ви обяснят.

                          Коментар


                          • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Привет колеги, преди малко прочетох една тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post2645066 и това породи въпроса, ползвам карта на Garmin - topo cyr, мисълта ми е ако реша да отида примерно до хижа Мазалат по черно, но пътя минава през даден резерват която към днешно време не само че не е желателно ами и мога да остана без джипа си за нарушение от незнание за навлизане в резерват, дали има възможност или да направите така че навигацията да ме предупреди че навлизам в еди кой си резерват! за да реагирам и потърся друг извън резерватите и защитени територии, алтернативен черен път?
                            Последно редактирано от Еделвайс; 04-12-14, 14:28. Причина: пояснение

                            Коментар


                            • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              За съжаление не разполагаме с техническа възможност за подобни предупреждения. Мога да Ви препоръча да огледате маршрута върху картата. Резерватите са отбелязани на картата с дебела зелена черта и ако маршрута минава през резерват ще го забележете. За удобство може да си инсталирате BaseCamp и при свързване на уреда към компютъра картата ще се появи на BaseCamp. В зависимост от Гармина, който притежавате може да има възможност да се начертае маршрут с повече от една междинна точка, заобикаляйки резервата. Надявам се да съм бил достатъчно ясен и изчерпателен. Поздрави!

                              Коментар


                              • От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                За съжаление не разполагаме с техническа възможност за подобни предупреждения. Мога да Ви препоръча да огледате маршрута върху картата. Резерватите са отбелязани на картата с дебела зелена черта и ако маршрута минава през резерват ще го забележете. За удобство може да си инсталирате BaseCamp и при свързване на уреда към компютъра картата ще се появи на BaseCamp. В зависимост от Гармина, който притежавате може да има възможност да се начертае маршрут с повече от една междинна точка, заобикаляйки резервата. Надявам се да съм бил достатъчно ясен и изчерпателен. Поздрави!
                                Благодаря Ви за бързия отговор, ползвам nuvi® 3597 LMT и доколкото съм го разучавал има възможност да задавам междинни точки, въпросната програма BaseCamp сега видях че има цяла тема за него http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=58232 , сега ще я прегледам за повече подробности, благодаря за насоката и идеята

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X