Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Това съобщение се извежда от фабрично вградената карта на Европа City Navigator Europe NT. Тя е продукт на Гармин Интернешънъл и нейните обновления обикновено излизат веднъж годишно, като те не са безплатни. При регистрацията на Вашето устройство в сайта на Гармин (www.garmin.com) ще получите информация дали имате право на едно безплатно обновление на карта City Navigator Europe NT. У нас можете да намерите информация за предлаганите обновления на картовите продукти на Гармин Интернешънъл от техния официален сайт за България на следния адрес: www.garmin.bg/?s=7
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      да ви се похваля и аз какво ми се случи наложи ми се да пътувам за гр.елена област велико търново.когато го зададох в търсачката не можа да ми го намери. това ми се е случвало и с други населени места като например малките села някой може ли да ми обясни на какво се дължи това имам GPS GARNIM NUVI 660 извинявам се за правописа но нямам навик да пиша точки и запетаи по форумите

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Търсенето по населени места се осъществява през "Накъде?" > "Градове", а не през "Накъде?" > "Адрес". Препоръчваме Ви да отделите малко време и да се запознаете с ръководството за употреба на картата, за да можете да я използвате най-пълноценно.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от rokado Преглед на мнение
          да ви се похваля и аз какво ми се случи наложи ми се да пътувам за гр.елена област велико търново.когато го зададох в търсачката не можа да ми го намери. това ми се е случвало и с други населени места като например малките села някой може ли да ми обясни на какво се дължи това имам GPS GARNIM NUVI 660 извинявам се за правописа но нямам навик да пиша точки и запетаи по форумите
          Ако не ти е трудно, пусни "точките и запетаите" в действие. Може и главните букви. Поне в ТОЗИ форум. В останалите пиши както искаш, тук се уважаваме един друг.
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Здравейте!Извинявам се ,че не успях да изчета цялата тема !Тъй като съм абсолютно на ВИЕ с въпросната техника ,се надявам също така да бъда извинен и за елементарно зададения въпрос !Та ето го и него! Имам един познат с ТУАРЕГ 2,5 2004 .Днес човека ми сподели ,че иска да има карта на България ,която да използва във вградената на Фолксвагена навигация !Какво трябва да направи ,на кого да плати и т.н
            моля ви за всякакви подробности .Надявам се ,че не ви оспамих перфектната тема !Благодаря!

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от miro460 Преглед на мнение
              Здравейте!Извинявам се ,че не успях да изчета цялата тема !Тъй като съм абсолютно на ВИЕ с въпросната техника ,се надявам също така да бъда извинен и за елементарно зададения въпрос !Та ето го и него! Имам един познат с ТУАРЕГ 2,5 2004 .Днес човека ми сподели ,че иска да има карта на България ,която да използва във вградената на Фолксвагена навигация !Какво трябва да направи ,на кого да плати и т.н
              моля ви за всякакви подробности .Надявам се ,че не ви оспамих перфектната тема !Благодаря!
              Пробвай ТУК.
              Светът на Владо

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Благодаря за светкавичния отговор! явно моя човек търси нещо дето го няма !

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Здравейте, искам да споделя две неточности, които забелязах в картата. Версията на картата е 4.90. Моля, да ме извините ако в актуалната версия сте го оправили.
                  Конкретно: улица Асеневска Крепост - името й е "Асенова Крепост".
                  улица "Алекси Атанасов" е преименувана на "Свети Врач".

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от refresh Преглед на мнение
                    Здравейте, искам да споделя две неточности, които забелязах в картата. Версията на картата е 4.90. Моля, да ме извините ако в актуалната версия сте го оправили.
                    Конкретно: улица Асеневска Крепост - името й е "Асенова Крепост".
                    улица "Алекси Атанасов" е преименувана на "Свети Врач".
                    Говориш за объркани имена,а в моя град (Шумен),в центъра на града на някои улици ми пише "Без име" и в новата версия.България не е София според мен,или аз се бъркам нещо.
                    Garmin nuvi 765T

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от refresh Преглед на мнение
                      Здравейте, искам да споделя две неточности, които забелязах в картата. Версията на картата е 4.90. Моля, да ме извините ако в актуалната версия сте го оправили.
                      Конкретно: улица Асеневска Крепост - името й е "Асенова Крепост".
                      улица "Алекси Атанасов" е преименувана на "Свети Врач".
                      Само това да беше!!!Лятото се прибирах от Нареченски бани и реших да отида до Димитровград,Гармина ме прекара през Асеновград и там беше една върховна простотия, в смисъл,че уреда ме караше да завивам по несъществуващи улици,където вместо някаква пресечка най-спокойно си стоеше една стара къща и още куп грешки които за човек,който не познава града са си изнервящи.И колкото по-на изток отивах толкова по-тежко ставаше положението но...това не зависи от нас,писал съм неколкократно за груби пропуски в картата но явно слънцето трудно огрява навсякъде,затова стискайте зъби и си карайте по интуиция,а Гармина само за справка))

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Аз съм напълно доволен от продукта, имам един въпрос: Инсталирах новата 5.11 торо защото на другата ги намаше реките, но ми се иска да изключа тия изолинии и незнам как става GPS nuvi 255w. Предварително благодаря.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Поздрави за новата версия.
                          Последно редактирано от oltzi; 08-02-10, 18:14.

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от rmstanev Преглед на мнение
                            , ......но ми се иска да изключа тия изолинии и незнам как става GPS nuvi 255w. ...
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...48&postcount=3

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Нямам спомен как се държеше при рутиране в града 5.01, но с новата карта 5.11 ми се струва, че се виждат доста по-малко имена на улици в центъра на София. Иначе на "преглед на карта" се виждат повече.
                              Дали има нещо поремнено в картата. Уредът е 255BG.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                                Нямам спомен как се държеше при рутиране в града 5.01, но с новата карта 5.11 ми се струва, че се виждат доста по-малко имена на улици в центъра на София. Иначе на "преглед на карта" се виждат повече.
                                Дали има нещо поремнено в картата. Уредът е 255BG.

                                За коя версия на картата става въпрос?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X