Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    С Nuvi 250W и карта 4.9, когато му кажа да търси Мелник, излиза какво ли не, само град Мелник не излиза. При мен ли е грешката?
    Къде му казваш да търси Мелник? Мелник ще го откриеш в градове.
    Светът на Владо

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      Къде му казваш да търси Мелник? Мелник ще го откриеш в градове.
      Оправих се, грешката е в моя "телевизор". Само там не бях търсил , да ме пита човек защо?
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Бихте ли ми казали дали мога да задавам офроуд пътища от картата и да ги следя и кои път за какво беше (зелен,червен и т.н) това за цветовете някаде го четох но сега не мога да го намеря,а и него помня.
        Мерси предварително

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от Toni x Преглед на мнение
          Бихте ли ми казали дали мога да задавам офроуд пътища от картата и да ги следя и кои път за какво беше (зелен,червен и т.н) това за цветовете някаде го четох но сега не мога да го намеря,а и него помня.
          Мерси предварително
          Малко повече търсене и четене...... така на готово е лесно, но на нас вече не ни се отговаря на въпроси, които са писани не еднократно. Темата се намира много близо до тази...
          Ръководство за Ползване на Навигационна Карта на България v4.02
          LZ1PER

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Колеги,снощи се прибирах от Панагюрище за София.Реших да мина през Пазарджик,защото пътя бил по хубав.Да ама не...Гармина ме прекара през такива безлюдни и разбити пътища,че по едно време мислех да го удрям от земята.Пътувах 2 часа и накрая с 300 зора излязох на Мухово и от там на магистралата С нюви 760 съм и версия 4.90

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от kartu6 Преглед на мнение
              Колеги,снощи се прибирах от Панагюрище за София.Реших да мина през Пазарджик,защото пътя бил по хубав.Да ама не...Гармина ме прекара през такива безлюдни и разбити пътища,че по едно време мислех да го удрям от земята.Пътувах 2 часа и накрая с 300 зора излязох на Мухово и от там на магистралата С нюви 760 съм и версия 4.90
              От там има два пътя, единият е по-кратък (по който си минал), но не перфектен (ГПС-а Няма как да знае състоянието на пътя), а другият по-дълък. Нормално е ГПС-а да избере по-краткия, особено ако му е зададено - най-кратък път (между другото, преди Мухово можеш да продължиш по още по-кратък път който излиза във Вакарел).
              Много често пътища са затворени за ремонт или разбити лошо, но и затова като пускаш ГПС-а първо те предупреждават да го ползваш само за референция и да гледаш и внимаваш, за съжаление не сме още във фазата когато ГПС-а ще тегли онлаин информация, не само за трафика, но и за ремонтите и общото състояние на пътя

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Имам една малка молба към екипа разработващ картата на България, може ли при следващата версия да се напаснат БГ картата и АДХелас така , че като задам маршрут с начало от югоиЗточна България да ме прекарва през КПП Капитан Петко, а не преа Кулата. Не че не става и така с два отделни маршрута или с европейската карта.
                Последно редактирано от Pacific; 26-10-09, 11:32.

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Помощ! Изтрих картата от папка garmin, както се усетих каква я свърших върнах изтритото, но сега картата не работи, дава ми следния надпис ---> Can't Unlock Maps . Какво да правя сега? Сложих новия ъпдейт, но нищо Между другото пише съпругата на maystora6, който в момента ми е много бесен, че му окепазих навигацията Помагайте....
                  Jeep Гранд Чероки 3.1

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Предполагам че си изтрила и файла с разширение unl от навигацията който съдържа именно регистрационния номер на картата с помощта на който се отключва и в момента именно той липсва. Предполагам че картата е закупена така че най-добре е да се свържите със съпорта да ви изпратят нов регистрационен файл който да поставите в навигацията.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Да, купена е, и не знам какво направих с тоя нов ъпдейт, всъщност направих това, изтеглих ъпдейта поставих го в папка garmin, но не ме попита дали да го замени, просто си остана в папката, пробвах пак, същото нещо, след това тези два файла, реших да ги изтрия, пак изтеглих ъпдейта сложих го, и вече картaта не работи..., а файла .unl не съм го пипала, изтрих два файла .img как да се свържа със съпорта?
                      Jeep Гранд Чероки 3.1

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Пътят към омилостивяване на майстора минава през karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Благодаря на OFRM_Team за оказаната помощ! Майстора е омилостивен Картите му работят, вече може да хваща пътя
                          Jeep Гранд Чероки 3.1

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                            Благодаря на OFRM_Team за оказаната помощ! Майстора е омилостивен Картите му работят, вече може да хваща пътя
                            Какъв път ще хваща бре?! Тоя форум е за безпътица! Ник'ви пътища! Само offroad тракове.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                              Така и не разбрах защо ?
                              При 4,80 моите си ПОИ се виждаха, а при 4,90 не се виждат.
                              Вчера разбрах къде е "ключа от палатката" и считам за нужно да Ви информирам.
                              Та значи, качвам си "БГ спиид камерите", 100-те национални обекта и други интересни. Качвам ги, ама качвам и *.GPX и *.GPI файловете и в Гарминчето става една каша в "Любими" ПОИ. Дори в един момент бях стигнал лимита от 1000 точки.
                              Вследствие на горната "каша" не ми се виждаха върху картата моите си ПОИ. След като разчистих *.GPX файловете всичко си дойде по местата.
                              Лека вечер на всинца.

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Абе аз да питам. Те, 100-те национални обекта не си ли вървят заедно с картата. Или трябва да се качват отделно. Защото аз не мога да ги открия къде са. Най-вероятно не съм прочел нещо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X