Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане - резервоар от Трабант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане - резервоар от Трабант

    Здравейте колеги!Някъде във форума имаше колега който си е монтирал резервоар от Трабант но бога ми не можах да намеря темата.Моля някой да ми помогне

  • #2
    До: питане

    Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
    Здравейте колеги!Някъде във форума имаше колега който си е монтирал резервоар от Трабант но бога ми не можах да намеря темата.Моля някой да ми помогне
    Ето ако ставза въпрос за това на 8-ма страница има, имаше и още един колега къде си ги беше правил сам.

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=4718&page=8
    Последно редактирано от Р.Граховски; 16-11-09, 19:42.
    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: питане

      Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
      Здравейте колеги!Някъде във форума имаше колега който си е монтирал резервоар от Трабант но бога ми не можах да намеря темата.Моля някой да ми помогне
      Виж темата за УАЗика на Голди Там има това което те интересува.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        До: питане

        Аз направих същата работа-изхвърлих резервоара/оригиналния/ и монтирах от "Трабант".Утре ще снимам къде съм го монтирал и ще кача снимки.При мен мога да зареждам и през оригиналната капачка на резервоара,а и съм му направил гърловина,която излиза на мястото за зареждане на купето отвън.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #5
          До: Питане - резервоар от Трабант

          Някой колега беше монтирал резервоар от трабант в коша при мотора и тук някъде имаше снимка,сигорен съм.Нея търся.Моя,десния,е много изгнил.Ако успея да монтирам в коша резервоара ще кача още една газова бутилка.

          Коментар


          • #6
            До: Питане - резервоар от Трабант

            А сигурността я оставяме на последно място, нали ?
            Какво ли става когато поставим нещо от което излизат бензинови пари до нещо което произвежда искри

            Коментар


            • #7
              До: Питане - резервоар от Трабант

              И при мен резервоара е от трабант, но е в купето под здната седалка.
              LZ1GYY
              0898 436 956

              Коментар


              • #8
                До: Питане - резервоар от Трабант

                Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                А сигурността я оставяме на последно място, нали ?
                Какво ли става когато поставим нещо от което излизат бензинови пари до нещо което произвежда искри
                Трабантовият резервоар, оригинално, си седи точно над двигателя на Трабанта. Така е спестена бензиновата помпа, която в тази конструкция блести с отсъствието си. Всякакви други кусури си има Трабантът, но не и склонност към самозапалване.

                За резервоар в коша на двигателя - някой си беше направил така в Нисан Патрол.

                Коментар


                • #9
                  До: Питане - резервоар от Трабант

                  За трабанта не е естествено да се обръща или да поляга на врати за разлика от наще джипки.
                  Незнам, възможно е да е правилно решение, много ми хареса и това, че избягваш бензиновата помпа , но не бих го приложил в моя джип

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане - резервоар от Трабант

                    В джипа все едно няма да избегнеш бензиновата помпа, трабантовия карбуратор е много ниско. Срещу обръщане си има възможни мерки, но там вече не съм убеден в предимствата на трабантовия резервоар.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане - резервоар от Трабант

                      За това ли говориш?





                      Произведението е на Ники от Преди / След Уаз 469Б

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане - резервоар от Трабант

                        Този резервоар не е от трабант.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане - резервоар от Трабант

                          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                          За това ли говориш?





                          Произведението е на Ники от Преди / След Уаз 469Б
                          Добра идея но както казва Ясен не е от трабант?И все пак благодаря за отзивчивоста и съветите.Ако намеря тази прословута снимка добре,ако ли не ще се оправям някък си.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане - резервоар от Трабант

                            Резервоара от по горните снимки е два пъти по малък от резервоара на трабанта....
                            Аз моя го монтирах в багажника зад седалката поради факта че нямам друго място/под задната седалка ми е газовата бутилка/.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X