Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си вдигна мощността на Витарката?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си вдигна мощността на Витарката?

    Да попитам има ли начин да си дигна конете на витарката 1,6 моно 95 година, че нещо много ми омаля , ама не ми се продава, че съм си я стегнал, искърпил, понаточил съм си я и т.н....... И дали може да им се монтира по голям двигател без много промени със същото окачване ?

  • #2
    До: Как да си си дигна мощта на витарката

    Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
    Да попитам има ли начин да си дигна конете на витарката 1,6 моно 95 година, че нещо много ми омаля , ама не ми се продава, че съм си я стегнал, искърпил, понаточил съм си я и т.н....... И дали може да им се монтира по голям двигател без много промени със същото окачване ?
    С какви гуми си ?
    Има няколко варианта, 2.0 16V, във Варна има една с двигател от Голф GTI, на Йосиф е с дизел 1.9 TDI, варианти много, сами пари и време да имаш
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Как да си си дигна мощта на витарката

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      С какви гуми си ?
      Има няколко варианта, 2.0 16V, във Варна има една с двигател от Голф GTI, на Йосиф е с дизел 1.9 TDI, варианти много, сами пари и време да имаш
      Гумите са ми 31/10,5/15 каймани, а до парите, "пари се искарват младост се не връща" (разбирасе да е в рамките на нормалното)

      Коментар


      • #4
        До: Как да си си дигна мощта на витарката

        А ето и как изглежда в момента
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Как да си си дигна мощта на витарката

          Толкова ли те гложди постоянно да човъркаш? Ако искаш да сменяш двигатели скоростни кутии полуоски и т.н. вземи си един УАЗ поне са евтини. Тази кола е сметната за нещата , който са по нея, запаса явно издържа големите гуми, сега сложи голям двигател и ще започнат да пукат бушоните по трансмисията.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            До: Как да си си дигна мощта на витарката

            Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
            Гумите са ми 31/10,5/15 каймани, а до парите, "пари се искарват младост се не връща" (разбирасе да е в рамките на нормалното)
            От наблюдения и опити съм стигнал до извода че най-оптималния размер кални гуми е 235/75/15, вярно 31" я отваря много, ама още повече я мори
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Как да си си дигна мощта на витарката

              за какво точно не ти достига мощност?

              Коментар


              • #8
                До: Как да си си дигна мощта на витарката

                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                Толкова ли те гложди постоянно да човъркаш? Ако искаш да сменяш двигатели скоростни кутии полуоски и т.н. вземи си един УАЗ поне са евтини. Тази кола е сметната за нещата , който са по нея, запаса явно издържа големите гуми, сега сложи голям двигател и ще започнат да пукат бушоните по трансмисията.
                Аз ботешите си ги сменям редовно макар че ги подсилвам ама витара дет излиза уаза ще гледа само поради една проста причина ГРАВИТАЦИЯТА !

                Коментар


                • #9
                  До: Как да си си дигна мощта на витарката

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  за какво точно не ти достига мощност?
                  За големи и дълги баирчета, мисля си че 150 коня ще са им достатъчни

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как да си си дигна мощта на витарката

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    От наблюдения и опити съм стигнал до извода че най-оптималния размер кални гуми е 235/75/15, вярно 31" я отваря много, ама още повече я мори
                    Напълно съм съгласен с теб, преди бях с този размер ама с 31те ми харасва повече. и не върви по лошо, е днес си пръснах предния мост ама го приемам че е имало да става

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как да си си дигна мощта на витарката

                      И колеги не ми търсете причината за идеята ми, ами ако можете ми помогнете да си реша проблема и пак казвам джипката като цяло не ми се сменя.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как да си си дигна мощта на Витарката?

                        Значи отиваш на вариант с турбо.При нас имаме 3 направени витари и се прави 4-та с турбо и резултата е много добър.С смяната на двигатела ще се вкараш в приключения и пак ще ти стъпи на същите пари а и няма да докараш такава мощност
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как да си си дигна мощта на Витарката?

                          Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                          Значи отиваш на вариант с турбо.При нас имаме 3 направени витари и се прави 4-та с турбо и резултата е много добър.С смяната на двигатела ще се вкараш в приключения и пак ще ти стъпи на същите пари а и няма да докараш такава мощност
                          Кажи повече подробности и имаш едно шише троянска

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как да си си дигна мощта на витарката

                            Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
                            И колеги не ми търсете причината за идеята ми, ами ако можете ми помогнете да си реша проблема и пак казвам джипката като цяло не ми се сменя.
                            Докато не кажеш за какво ти е мощност, няма как да ти се помогне. Различните начини за увеличаване на мощността водят до различни резултати. Ускорение ли искаш, висока скорост ли, борба с вискозна кал, ...?

                            п.с. не е срамно да си имаш джип-голфонаказвачка.
                            Последно редактирано от Ясен; 14-11-09, 00:59.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как да си си дигна мощта на Витарката?

                              Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                              Значи отиваш на вариант с турбо.При нас имаме 3 направени витари и се прави 4-та с турбо и резултата е много добър.С смяната на двигатела ще се вкараш в приключения и пак ще ти стъпи на същите пари а и няма да докараш такава мощност
                              Е качете един проект да видим как става, и как е "преди" - "след" , да изплакнем очи и ние
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X