Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпроси относно отваряне на магазин.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: въпроси относно отваряне на магазин.

    Първоначално публикуван от nameika Преглед на мнение
    отдава ми се възможността да отворя магазин.предложиха ми помещение на централна улица с доста нисък наем,което не е за изпускане.другото което е,че бившия ми съпруг има фирма за внос на стоки от гърция,по-точно,маслини,зехтин,ориз,захарни изделия на ниски цени.
    магазина беше за плодове и зеленчуци,мисля,че тъй като е разработен да продължа и тази дейност,другите неща които мисля да продавам са...маслини-насипно,ориз-насипто,зехтин,олио,захарни изделия.
    сега идва сложното.първо къде трябва да отида след като излезе фирмата.намерих в нета някой неща,но тъй като не съм запозната не знам какво да направя.някой ми казват,че първо трябва да се отиде в общината за да се подаде разрешение за ползването на магазина.после разрешително от хеи.моля запознатите да ме ориентират от къде да започна.
    малко объкано стана ама ми пуши главата.
    Пренаеми от момичето помещението(дано няма клауза забраняваща) В търговския отдел в общината ще ти обяснят къде да отидеш за останалите неща и какво ще ти е необходимо. Въоръжи се с търпение и здрави нерви. Успех!
    Последно редактирано от Gallka; 18-11-09, 16:07.
    В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X