Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

    Владич,май нещата отиват да се снимаш на чопър,скоро няма да е актуална снимката на аватара ти...
    Стискам Палци!
    Гъз път да види!

  • #2
    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

    Аз карах чопър преди години и пак ще си взема, но когато остарея и не мога вече да се катеря на ендурото...
    А за сега май ще взимам новият GS, защото, както казва един руснак той не е "ВНЕдорожник", а е "ВСЕдорожник".
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      До: Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

      Някъде вече бях писал, че с какъвто и мотоциклет да започне човек, рано, или късно, все едно узрява и стига до тежкото ендуро...

      Цецо (4EGEVARA), ще пораснеш когато му дойде времето и ще направиш правилния избор... а и сега имаш много време за размисъл... Желая ти бързо възстановяване, че много път ни чака!
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        Аз карах чопър преди години и пак ще си взема, но когато остарея и не мога вече да се катеря на ендурото...
        А за сега май ще взимам новият GS, защото, както казва един руснак той не е "ВНЕдорожник", а е "ВСЕдорожник".
        ...ама нали,ще ми дадеш да се снимам на него,щото явно това е начина да преосмисля,както Джорджо ме подбъзиква...
        Гъз път да види!

        Коментар


        • #5
          До: Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

          Абсолютно го давам за снимка! Ама чакай първо да го купя...
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #6
            До: Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

            Ако още малко се забавиш,лично ще дойда да се снимам,а това ще раздвижи икономиката в Пазарджик,или поне оборота на някоя кръчма....,иначе сега е момента,докато съм куцу магаре да спестиш от почерпката...
            Гъз път да види!

            Коментар


            • #7
              До: Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

              Цецо, я помоли Румен(cartest) да те докара до Бургас...

              Днес, мисля, че спечелих за каузата "леко ендуро" още един член на форума. Може ти да си следващия...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: Тежко ендуро, или друг мотоциклет...

                Пред мен момчета стои същата дилема,тежко ендуро или чисто ендуро.
                Имам приятели, с които ходим в гората,когато ми намерят мотор, и ми се струва,че с тежко ендуро това ще ми е трудно.
                А лекия ендурак караш и зимата,това ме блазни.
                А от моето Harley за дълъг път не се отказвам.Тази година ще пътуваме до Faker see през Гърция и Италия.За този път по-хубав от него няма
                Последно редактирано от viki terzieva; 05-01-10, 18:38.
                [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X