Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна мостове на Самурай ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замяна мостове на Самурай ???

    чудя се възможно ле е да се насадят мостове на самурайче от Уаз например ? Гледам из нета че слагат от тойота с ресори от YJ, ако някой знае нещо подобно да е възможно да ме светне!!!
    Щях да отворя тема и за дизелова конверсия на самурая, но видях че хората в щатите продават китове и успешно насаждат дизеляци !!
    Disco II td5
    2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
    planed: air locker, rear D44bumper

  • #2
    Нема ли много да му стръчнат настрани тия мостове?

    А и какво ще ги върти и влачи тия толкави железа?
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Tsvetan
      Нема ли много да му стръчнат настрани тия мостове?

      А и какво ще ги върти и влачи тия толкави железа?
      Как какво V8 разбира се. Като толкова много иска дизел, има от Камаз, пак V8
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        чак от камаз едва ли, мисля нещо 1.9д vw или пежо, а има и един бензин 2.0 v образен от форд гренада, вупроса е дали могат да се насадят мостове с некои изродски гуми, все пак ще стане дпста по устойчиво на странично търкаляне а и самурач като цяло ми се струва най достъпен като база за някой офф-проект...
        Disco II td5
        2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
        planed: air locker, rear D44bumper

        Коментар


        • #5
          и за какво тоя целия зор когато можеш за тия пари да си купиш някоя доста задоволителна тойота
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Преди две или три години едни естонци бяха шашнали руснаците на "Ладога" със Самурай с 40 санта клиренс
            Ако си готов да дадеш между 8000 - 10000 долара за такова нещо само кажи ще ти дам инфо как става
            А блокажите са като бонус

            Коментар


            • #7
              е аз търся най-тънкия вариянт да си поиграя с нещо за това се чудя за уазовите мостове, иначе самурай за 7-800 евра ще намеря и мотор почти без пари също, флекс и електрожен си имам па и рацете не са ми отзаД!!!
              Disco II td5
              2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
              planed: air locker, rear D44bumper

              Коментар


              • #8
                Браво !!!
                Ще стане яка машинка. Успех!
                Не мога да кача снимки във форума, иначе ги имам за точно такова изпълнение - Самурай с Уазови мостове.

                Коментар


                • #9
                  дай адреса ако са в нета!!!
                  Disco II td5
                  2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                  planed: air locker, rear D44bumper

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X