Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Galloper 2.5 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

    Виж как да си го измериш турбото червения маркуч /излиза от турбото и отива в разтоварващия клапан/westgate/ можеш да си вземеш един тройник и да го вържеш за един манометър/временно за чистачката за проба/ да видиш какво налягане прави.На 5 предавка трябва да не пада под 0.6 бара.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

      Ще видя цетката утре и ще пиша. Чувам го, да работи, но на 5-та не набира стига до към 2200 оборота и после е мъка, ще опитам и да го замеря

      Тръбата е суха, нямаше масло

      Поздрави

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

        ЦеДка - нямаше! Под болта излезе само една пружинка и това е.

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

          А под пружинката бърка ли?Ето за това говоря :http://www.galloper.ru/forum/viewtopic.php?f=17&t=2175

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

            Цедката е под пружината бърка се навътре.Разгледай линка който съм ти дал малко е на руски .

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

              Не, не съм .. Но разкачах буксата на помпата и следователно имаше толкова наблъскана грес, че пиновете не се виждаха! Позачистих я колко може и след това яко с контактен спрей... резултат, оборотомера не трепва, работи правилно и цял ден колата е на сприя.

              Ще го разглабям пак за цедката, да знам че всичко е наред. Поздрави колега, и мерси за съдействието!

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                След сваляне на цедката, промиване и продухване с компресор, резултата е на лице, въпреки че не беше толкова замърсена, но имаше малко мръсотия, която горивния филтър не бе уловил, сега колата ускорява много по-добре, без проблем достига 120, следователно е по-приятно за каране, като се има в предвид вървежа с мръсна цедка

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                  Първоначално публикуван от subbox Преглед на мнение
                  ... без проблем достига 120, следователно е по-приятно за каране ...
                  Аз бих се въздържал да го държа по-дълго време на тези обороти, които достига при 120. Защото после ремонтът не е приятен ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                    А колко са при Галопера? Паджерото при 120 е малко над 3000об/мин

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                      Да, ясно че главите патят, но когато се наложи изпреварване, не връщам. Набира доволно. Не си спомням колко точно, но мисля че е в повече обороти.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        А колко са при Галопера? Паджерото при 120 е малко над 3000об/мин
                        Над 4000. С какви дифове е Паджерото? Ако не ме лъже паметта, на Хюндая ми беше 5.285.
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-03-14, 10:09.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Над 4000. С какви дифове е Паджерото? Ако не ме лъже паметта, на Хюндая ми беше 5.285.
                          4.625
                          Хм, това пък защо не са изкопирали точно? Но може да е имало варианти.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                            Айде да почерпиш по една виртуална ракия .Гледай да стигаш рядко и за малко тези 120 км.Да се радваш по често за по-дълго време.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                              Здравейте.Отскоро се сдобих с Galloper intercooler turbo 2.5 TD, 99 г. .При зареждане на една бензиностанция в Пловдив изминах има няма 2 км. и на един светофар на червено той просто изгасна, запалих го и тръгнах и като започна да пуши от зад бял пушек и двигателя започна да прекъсва, няма обороти и не иска да се исфорсира. Педала на гъста е до долу а той всеки момент ще загасне. Някой ако има предложение какво може да му .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проблем с Galloper 2.5 TDI

                                Свали резервоара и източи каквото има вътре ! И смяна на горивен филтър ! Колко километра си го карал от както си го взел ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X