Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се съберем и да покараме

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се съберем и да покараме

    Колеги,предлагам този месец да се съберем и да покараме заедно.Предлагам всички които могат да се отзоват на тази покана да пишат тук и да организираме една среща на всички собственици на Лада Нива.Да покараме заедно и да споделим своите впечатления от машините които караме.Не очаквам да се съберем от цяла България,но поне от София-град-област може да се съберем и да покараме,не че другите не са поканени.Имам в предвид хубав маршрут за каране,но разбира се трябва да има интерес.Пишете.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

  • #2
    До: Да се съберем и да покараме

    Колеги,организират се две срещи едновременно.Едната е за х.Чумерна а другата,около София-област,та така аз съм навит и за двете места,неми пречи да присъствам и на двете(стига да са в различни дни),но колеги айде дасе саберем давайте и вие предложения и приятни места аз родината.Колегата Niva men-предложи за въпроснтата хижа,ето сега колегата Vladyas предлага и той.Аз предлагам,който е заинтересован да пише тука,разбираме се за мястото на сбирката,решеваме ден и даго направим.Другите колеги,от другите под-форуми имат по няколко срещи вече айде и ние дане останем по назад

    Коментар


    • #3
      До: Да се съберем и да покараме

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      Колеги,организират се две срещи едновременно.Едната е за х.Чумерна а другата,около София-област,та така аз съм навит и за двете места,неми пречи да присъствам и на двете(стига да са в различни дни),но колеги айде дасе саберем давайте и вие предложения и приятни места аз родината.Колегата Niva men-предложи за въпроснтата хижа,ето сега колегата Vladyas предлага и той.Аз предлагам,който е заинтересован да пише тука,разбираме се за мястото на сбирката,решеваме ден и даго направим.Другите колеги,от другите под-форуми имат по няколко срещи вече айде и ние дане останем по назад
      Зная че се организира и друга среща ,за това и не съм уточнил кога да бъде тази.Правя го с цел да се съберем в този район около София и най вече за тези които им е близо-с цел да не се бие сума ти път,защото не всеки разполага с нужното свободно време.Разбира се ако някой дойде и от по далече ще е добре.Всеки си преценява.Аз мога да осигуря хубав маршрут из Стара планина и зависи какво е времето може да си спретнем и нещо като барбекю ако остане време разбира се.Благодарности на Rocco за подкрепата.
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • #4
        До: Да се съберем и да покараме

        Казваи маршрута и да покараме малко из гората

        Коментар


        • #5
          До: Да се съберем и да покараме

          Имам огромно желание да запля Нивичката и да се присъединя към вас момчета но поради здравослони причини няма да мога поне в рамките на този месец. Мога само да Ви пожелая приятна разходка и да не забравите после да качите някоя друга снимка

          Коментар


          • #6
            До: Да се съберем и да покараме

            Колеги,какво стана.Няма ли желаещи за една голяма кална разходка

            Коментар


            • #7
              До: Да се съберем и да покараме

              За другата неделя ?

              Коментар


              • #8
                До: Да се съберем и да покараме

                Айде бе хора,какво ви става?
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #9
                  До: Да се съберем и да покараме

                  Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                  Айде бе хора,какво ви става?
                  Ами казваи дата и маршрут и да видиме на кои му се идва и .....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се съберем и да покараме

                    Предлагам да се съберем на Лукойла при разклона за Нови Искър и после маршрута ще го доуточним в зависимост от това кой какъв терен предпочита.Имам предвид по-тежък,нормален или просто разходка.Важното е да се съберем.За тези които искат да си пробват машините на траял трасе и тази възможност ще имат.Обещавам маршрута да ви хареса.Ако искате за тази неделя 9.00часа.Очаквам да пишете и ако има някакви предложения да ги обсъдим.Поздрави!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се съберем и да покараме

                      Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                      Предлагам да се съберем на Лукойла при разклона за Нови Искър и после маршрута ще го доуточним в зависимост от това кой какъв терен предпочита.Имам предвид по-тежък,нормален или просто разходка.Важното е да се съберем.За тези които искат да си пробват машините на траял трасе и тази възможност ще имат.Обещавам маршрута да ви хареса.Ако искате за тази неделя 9.00часа.Очаквам да пишете и ако има някакви предложения да ги обсъдим.Поздрави!
                      На мен ми звучи добре .

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се съберем и да покараме

                        Добре-така да го направим-който е решил да дойде нека каже и на свои познати и приятели с Ниви, та дано се съберем повече-че като гледам май само драскачи има в този форум.Не ви ли се излиза с тези Ниви бре хора.Направо съм шашнат от липсата на интерес.Благодаря на колегите подкрепящи идеята-надявам се че те няма да се откажат.
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се съберем и да покараме

                          Браво колеги-пожелавам ви наистина да направите хубава разходка.Че и времето си го бива-бая кал има.Ако бях поне малко по близо до София щях да съм един от първите желаещи.И аз съм много очуден,че повечето колеги от ВАЗ форума не се навиват за разходки лесно.Оттук няма и почти никакъв снимков материал в естествената среда на Нивата.Карайте ги тия машини-аз съм на този принцип-сериозна експлоатация и качествено изчистване на възникналите с времето неизправности.Само така Нивата може да стане сравнително надежден а-л.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се съберем и да покараме

                            Ако не ми мине нещо черна котка път съм там Да предупредя че съм със шосеини гуми и ако искате да се време по калищаците ще трябва да ме теглите повечко

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се съберем и да покараме

                              Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                              Ако не ми мине нещо черна котка път съм там Да предупредя че съм със шосеини гуми и ако искате да се време по калищаците ще трябва да ме теглите повечко
                              Не го мисли!
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X