Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

    Важното е, че всички разбираме от всичко. Нали е Фолксваген. Няма начин да е лош. Пък и колегата ги продава, как да не знае дали са добри

    Защо спорите с някой, който е професионалист, има възможност да даде обективно мнение, и си губи времето да го споделя с вас?

    Мене си мъ кефи. Лепенките съ му пичовски.... и прочие ...

    Коментар


    • #47
      От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

      WV не са прости.Кой да видим ще товари пикапа и ще го ползва за "работен кон"?
      Който купи такъв автомобил ще го ползва като СУВ, а ненатоварен амарока с 2 литра дизела ще си е ОК.
      Все пак един трилитров мотор ще му "заспи".
      Според мен няма толкова лесно да се намеси на пазара на пикапи в Европа...
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #48
        От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        ...а ненатоварен амарока с 2 литра дизела ще си е ОК.
        Все пак един трилитров мотор ще му "заспи".
        Не съм много съгласен...Амарока има 400Nm въртящ момент в диапазона до 2000 RPM..това е половината от силата нужна да се дърпа Боинг 747(Нагледно как се дърпа боинг с 750 Nm)..та колко са му 1000кг за носене И все пак този двигател доказва че размера все пак няма значение

        Коментар


        • #49
          От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

          Бързо се изчерпа интереса към темата, а мисля че автомобила заслужава повече коментари. Новото е, че вече се произвежда в Германия, а не в Арженитина. От този месец го има и във вариант с автоматична 8 степенна скоростна кутия DSG. За да изглежда по специално, ще кажа, че това е същата скоростна кутия, която се монтира на Bentley Continental и на VW Phaeton . Мотора в BiTDI, с повишен въртящ момент на 420Nm и със старт/стоп система. Има най - голямата кабина от всички пикапи в сегмента и е с най - мека возия, поради трите листа ресьори. Имах удоволствието да го тествам - бих казал, че е прекрасен автомобил за ежедневно ползване, за спътник в хобитата - лов, мотокрос и т.н. и определено може да дърпа и товари достатъчно. Динамика - сега с DSG кутията нещата са различни - пикапа върви повече от достатъчно. Единствения пикап, който е по - силен в неговия сегмент е Нисан Навара V6, какъвто има брат ми, така че имахме възможност да направим много детайлно сравнение. Там въртящия момент е 550Nm, но разхода е несравним - 8,5 при Амарок срещу 15 при Наварата при динамично каране в градски условия. Единственото, в което Амарока не превъзхожда конкуренцията е цената. За прилична конфигурация цената е около 85к, но както всички знаем - хубаво и евтино има само в Китай

          Коментар


          • #50
            От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

            Прекакахме се тия дето си купихме вълчета...

            Тоя дето се прави в Германия е супер. И двигателя е по-мощен и трансмисията е по-добра а за гъделите като авто чистачки и фарове да не говорим.

            Аржентинската сглобка си личи отвсякъде и съм убеден, че с немската ще е много по-добре.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #51
              От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

              Здравейте, относно автоматика то той е ZF и няма много общо с DSG. Другата седмица ще имам лични наблюдения.

              Коментар


              • #52
                От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

                Моя грешка, ZF e. DSG не би издържало. Всъщност това е причината да се забавят с автоматика.

                Коментар


                • #53
                  От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

                  Пак бях на рзходка (злат. мост.) Амарока се справи отлично с ваденето на закъсали БМВ-та
                  Вчера тамън 2-броя, корабното въже е идеалнно. Зимни гуми без блок. заден диф.

                  Коментар


                  • #54
                    От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

                    http://paultan.org/2013/05/10/volkswagen-amarok-r-style-showcased-in-worthersee/ Амарок с V6 270кс. 2-на кабина 22инча гуми.

                    Коментар


                    • #55
                      От: VW Amarok - заявка за истински джип от VW ?!

                      Amarok Polar Expedition

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:apolar1.jpg
Прегледи:1
Размер:104.8 КБ
ID:5565135

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X