Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

    Здравейте,

    След няколкодневно ровене по нета и в този форум разбрах, че за мене най-добрите гуми са Goodrich A/T 235/70/16. Само че от ТМ Ауто ми викат, че можело да не станат на Хайхлукса, можело да се окаже, че опират при завои някъде и това ме разколеба.

    Затова в момента се триумя между следните варианти, от които има моя оригинален размер (205/80/16):

    Michelin Latitude Cross (http://www.michelin.co.uk/michelinuk...312100277.html)


    Michelin 4x4 O/R (http://www.michelin.co.uk/michelinuk...312100282.html)



    Lassa COMPETUS 4X4 (http://www.avtogumi.com/bg/tires/tir...hp?model_id=13)



    Движа се повечето време по асфалт, но съм готов да преглътна неудобствата на All Terrain гумите, за да мога да излизам по всички видове извън-пътни терени.
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

  • #2
    До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

    Без колебание!!

    Michelin Latitude Cross (http://www.michelin.co.uk/michelinuk...312100277.html)
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Без колебание!!

      Michelin Latitude Cross (http://www.michelin.co.uk/michelinuk...312100277.html)
      Не й ли е много ситен грайферът за по планината?
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #4
        До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

        Първоначално публикуван от andreiboyanov Преглед на мнение
        Не й ли е много ситен грайферът за по планината?

        Пипни я на живо. На снимка и на мен не ми харесва. Когато пък чуеш как излиза колата от сервиза с един леко хрупащ звук ... ще ти хареса още повече.
        Тук не искам да подведа някого, че гумата е за Оффроуд. Предназначението и е ясно. Всесезонна.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #5
          До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

          Аз съм много доволен от Pirelli ATR ... много тихи ... извън пътя се представят прилично - все още не са ме оставяли в калта

          Коментар


          • #6
            До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

            здравейте видях тази тема и понеже ми предстои покупка на летни гуми искам да ви попитам имате ли вече наблюдения за Michelin Latitude Cross
            карам SUV и го карам предимно по асфалт за това ме интересува как се държи тази гума на пътя.
            Е ако има наблюдения и за държанието и извън пътя - ще се радвам да го чуя.
            благодаря
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              здравейте видях тази тема и понеже ми предстои покупка на летни гуми искам да ви попитам имате ли вече наблюдения за Michelin Latitude Cross
              карам SUV и го карам предимно по асфалт за това ме интересува как се държи тази гума на пътя.
              Е ако има наблюдения и за държанието и извън пътя - ще се радвам да го чуя.
              благодаря
              нямам купих си други гуми: forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=1065305#post1065305

              а за мишелина съм убеден, че са перфектни за това, за което ги искаш
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • #8
                До: "Michelin Latitude Cross" vs "Michelin 4x4 O/R" vs "Lassa COMPETUS 4X4"

                След известни колебания при избора на гуми (дали 215/75 R15 BF Goodrich AT или 195/80 R15 Michelin Latitude Cross), решението бе взето - Latitude Cross.Първите ми впечатления бяха, че с новите гуми(въпреки че ги напомпиха на 2 атм.) Ферозата вози по-меко и комфортно.Шумът е прилични граници-усеща се единствено на свободна и при спряна музика, което рядко се случва.А след около 2000 км. каране мога да кажа, че и на асфалт и по черно гумите се държи доста добре. За мойте нужди ( палатки, риба и плаж през уикендите) това мисля е идеалната гума.
                Все още не съм ги пробвал в сериозна кал, но аз и не съм ги взел с такава цел.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X