Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да навреди?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да навреди?

    Реших да регулирам отделянето на съединителя на Рейнджъра,и единственото място от където видях че е възможно е буталцето при педала.Предполагам че е хидравличен защото не видях жило.Завъртях го не повече от един оборот и половина-сега ми се стува че отделя по удобно за мен.Предполагам че няма проблем,ама да питам.
    Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

  • #2
    До: Може ли да навреди?

    Първоначално публикуван от Асен Христов Преглед на мнение
    Реших да регулирам отделянето на съединителя на Рейнджъра,и единственото място от където видях че е възможно е буталцето при педала.Предполагам че е хидравличен защото не видях жило.Завъртях го не повече от един оборот и половина-сега ми се стува че отделя по удобно за мен.Предполагам че няма проблем,ама да питам.
    какав проблем може да има, щом отделя хубаво и небуксува значи е добре.
    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Може ли да навреди?

      Добре е че си го повдигнал,защото при нисак педал входа на притискателния диск е по мальк и се увеличава триенето и феродото по бьрзо се износва.
      JSM 0899633364

      Коментар


      • #4
        До: Може ли да навреди?

        Здравей колега,
        прилагам извадки от сервизното ръководство с данни за регулировка на позицията, свободния и работния ход на педала на съединителя.
        Регулировка на хидравличният привод и на щока на изпълнителният цилиндър не са предвидени.
        В руският форум се оплакаха от странни явления изразени в периодично трудно включване на скоростите и оправяне от самосебе си. Причина се е оказала незатегната контра гайка на регулировъчният болт.
        Прикачени файлове

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X