Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Датчик на маслото - проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Датчик на маслото - проблем

    Здравейте аз имам проблем с моят датчик за маслото става въпрос за Опел Астра 1.6 хечбек 97г. В ниски обороти ми светва лампата за маслото. До 1500 оборота свети, маслото е 10w. Сменявам го на 10,000 километра но мине се не мине се и пак започва да светва. Доливах и пак започва да свети след време, смениха ми гарнитурата на капачката за масло,пак светва от време на време. И се чудя какво да я правя, ходих в един сервиз при един познат той ме посъветва да сложа по гъсто масло защото 10 било редичко. Е смених го с 15 пак свети от време на време.

    Коментар


    • От: До: Датчик на маслото - проблем

      Първоначално публикуван от Nelka92 Преглед на мнение
      Здравейте аз имам проблем с моят датчик за маслото става въпрос за Опел Астра 1.6 хечбек 97г. В ниски обороти ми светва лампата за маслото. До 1500 оборота свети, маслото е 10w. Сменявам го на 10,000 километра но мине се не мине се и пак започва да светва. Доливах и пак започва да свети след време, смениха ми гарнитурата на капачката за масло,пак светва от време на време. И се чудя какво да я правя, ходих в един сервиз при един познат той ме посъветва да сложа по гъсто масло защото 10 било редичко. Е смених го с 15 пак свети от време на време.
      Така както го описваш , проблем не ти е нито дачика , нито маслото , а майстора .
      Такъв , който те съветва "да сложиш по- гъсто" , бегай далече от него .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Датчик на маслото - проблем

        На страницата ( Автомобили 4 x 4 ) има тема за моторни те масла , прочети я и да видим какво ще разбереш за масла та и майстора.
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • От: Датчик на маслото - проблем

          Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
          На страницата ( Автомобили 4 x 4 ) има тема за моторни те масла , прочети я и да видим какво ще разбереш за масла та и майстора.
          Постът ти към мен ли е ?!
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: До: Датчик на маслото - проблем

            Първоначално публикуван от Nelka92 Преглед на мнение
            Здравейте аз имам проблем с моят датчик за маслото става въпрос за Опел Астра 1.6 хечбек 97г. В ниски обороти ми светва лампата за маслото. До 1500 оборота свети, маслото е 10w. Сменявам го на 10,000 километра но мине се не мине се и пак започва да светва. Доливах и пак започва да свети след време, смениха ми гарнитурата на капачката за масло,пак светва от време на време. И се чудя какво да я правя, ходих в един сервиз при един познат той ме посъветва да сложа по гъсто масло защото 10 било редичко. Е смених го с 15 пак свети от време на време.
            Към колегата
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X