Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турбо Буханка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Турбо Буханка

    Вижте братята руснаци какво направили:
    http://www.zr.ru/arch49660.html
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Турбо Буханка

    Малко смешничко изглеждат импровизациите с рифела и хубавите седалки , като знаем основното предназначение на този вид автомобил е да краде дърва от гората!
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • #3
      С този могат да се крадат мноооого бързо
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        този интерkолер там дето са го сложили маи няма да изкара една ваша разxодка.....
        поздрави

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от zenit
          този интерkолер там дето са го сложили маи няма да изкара една ваша разxодка.....
          поздрави
          Пише че интерколера е открит, но е на повеме от половин метър от земята, така че все пак трябва да положиш усилия да го прецакаш.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Да ама много са му намалили диаметъра на маркучите до интерколера

            Коментар


            • #7
              Хората са все състезатели, знаят какво правят. В същата статия има и турбо Волга 230кс, тя също е интересна.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Турбо Буханка

                Взеха да ме глождат разни тежки мисли. Ако няма пари за дифендър, дали да не купя една буханка. Обаче ми се ще да не е голям зора по шосето с нея. Та се зачудих за едно турбо и изобщо за подобряване на двигателя. Тази тема само ми излезе за турбо. Статията не ми се отваря, та дори незнам за какво иде реч. Някой има ли идеи що за двигател трябва да е и дали може да се монтира турбина? А може би има по-правилен подход? Не искам да става чудовище, но и малко повечко мощ май няма да е зле. Почвам да се ровя за още информация. Ако някой има идея за турбините и буханките, моля да я сподели...

                Коментар


                • #9
                  До: Турбо Буханка

                  Самата идея за турбиниране на мотор НЕнаправен за това за мен е грешна.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Турбо Буханка

                    То и аз като се размислих, моторетката май ще му е добре, а ако не е, ще трябва нова. Та сега остава да се ограмотя за моторите, годините и останалите истории. Мисля и да поогледам каквото има из софийско, може и да си харесам нещо. А за турбото, щото май имаше нещо волгово в цялата работа. Знам ли, малко съм много бос, кой двигатели се монтират на волга и кои на уаз и дали изобщо има буханка с волгов, който да може да понесе турбина...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Турбо Буханка

                      Има си и бензинов турбо двигател производство ЗМЗ 405.4

                      http://www.zmz.ru/production/engine/405410

                      С доста добри характеристики

                      За начало някой добър змз 402 или 410 за 95 бензин ще ти свърши работа, доста добре върви първия по шосе и в гора, за втирия нямам впечетление предполагам, че ще е още по добър като мощност!
                      Успех с лова на Уазка
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #12
                        До: Турбо Буханка

                        Най ще върви с ЗМЗ513
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Турбо Буханка

                          Абе,пишете на български.Това да не е мотор от газ-53?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Турбо Буханка

                            почти
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Турбо Буханка

                              Виетнамка Газ-66
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X