Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

    Металотърсач с дълбоко процесорен радар, с 3Д изображение на хванатия сигнал, газов сензор и инфрачервена камера са иззели кюстендилски полицаи от 38-годишен мъж. Проверката на джип “Сузуки” е извършена в близост до село Соволяно, с шофьора пътували 56-годишен мъж и 25-годишна жена. Служителите забелязали на задната седалка на автомобила инструменти за селскостопанска дейност – кирка, лопати и металотърсачът. Собственикът на автомобила заявил, че и металотърсачът е негов. По случая е образувана преписка в РУМВР - Кюстендил...

    More...

  • #2
    До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

    Какво, металотърсачите ще се третират като незаконно бойно оръжие вече, така ли ? Че и незаконна кирка

    Коментар


    • #3
      До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

      А как ми трябваше такъъъв,че през дълбоката оран си загубих брачната халка и сега жена ми не ми говори
      Око за око и светът ще ослепее

      Коментар


      • #4
        До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

        Taка де, днес незаконен металотърсач, утре незаконен компютър... Излизам навън и в колата ми някакъв влязъл "да се стопли"!

        Коментар


        • #5
          До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

          Вървим към полицейска държава за съжаление и то от латино- американски тип
          Жалко

          Коментар


          • #6
            До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

            Според мен трябва да се върне контролът от преди 20 години, тогава беше по-лошо да си иманяр, отколкото да убиеш човек. Тези гадове за 20 години похабиха толкова антики, че не е за приказване, а как са разкопавали през куп за грош също не е тайна.

            ПП На мен некадърни иманяри колко допълнителна рабпта са ми докарали не е истина, засега съм бил само един край Елхово.
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #7
              До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

              Като го хванат да иманярства, докажат престъпление по закона - тогава да арестуват. http://www.segabg.com/online/new/art...=16&id=0000101
              МВР отново поиска да контролира интернет

              В това време най-коментираната тема е "идея против кражба на МПС"

              Коментар


              • #8
                До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                На нормален човек за какво му е метало търсач?Най добре да ги забранят въобще.Хванат ли те с такъв и пандиз
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #9
                  До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  На нормален човек за какво му е метало търсач?Най добре да ги забранят въобще.Хванат ли те с такъв и пандиз
                  Не разбрах сериозен ли си? Хванат ли те с незаконна МР3-ка- пандиз! Хванат ли те с извънбрачна връзка - пандиз! Хванат ли те да крадеш кола - ами влязъл си да се стоплиш.
                  п.с. с тая бира в колата - пандиз

                  Коментар


                  • #10
                    До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    На нормален човек за какво му е метало търсач?Най добре да ги забранят въобще.Хванат ли те с такъв и пандиз
                    Например: Търси кабел. Търси тръба. Не за вторични суровини. После като копне багера и като остави 5 села без телефон или без вода, щото някой пед...с е начертал картата едно къмто на око и веднага разбираш що му е на обикновен човек металотърсач.

                    Отделно, че Rabin е прав - всичко мара втасала, та...
                    Някой не си е платил на когото трябва и хайде в новините, за назидание на останалите

                    Относно "контрола" преди 20 години - хайде нЕма нужда, а? Единствената цел на въпросния "контрол" беше да не краде кой да е, а само "наши". Бях на 6-7 години, когато отнесоха почти цяла каляска (или колесница, де да знам каква е разликата) от село, но го помня. И ако някой ми каже, че преди 20 години кой да е можеше да натовари подобно нещо в тир и да си тръгне - хахаха, много смешно. Нещо нямам спомен въпросното чудо да се е появило в Български музей обаче.
                    Много лесно го забравихте "комунизЪма" и останаха само приятните спомени...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      ... Бях на 6-7 години, когато отнесоха почти цяла каляска (или колесница, де да знам каква е разликата) от село, но го помня...
                      Това е интересно, я разкажи малко повечко.
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        На нормален човек за какво му е метало търсач?Най добре да ги забранят въобще.Хванат ли те с такъв и пандиз
                        А сега де. Туй хептен по комунистически бе Старий! Все едно да ти вземат книжката затова, че си се снимал с бирата на волана за аватара си. Ни мой тъй.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          Например: Търси кабел. Търси тръба. Не за вторични суровини. После като копне багера и като остави 5 села без телефон или без вода, щото някой пед...с е начертал картата едно къмто на око и веднага разбираш що му е на обикновен човек металотърсач.
                          КОлко са като тебе? колко човека са късали кабел или тръба при изкопни работи?

                          Тези си ги е имало винаги и ще ги има, но те нямат да идат да ми разровят 1/2 куб.м. бетон знак, за да изкарат месингова бутилка, която свирнала на машинката...
                          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                            Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                            Според мен трябва да се върне контролът от преди 20 години, тогава беше по-лошо да си иманяр, отколкото да убиеш човек. Тези гадове за 20 години похабиха толкова антики, че не е за приказване, а как са разкопавали през куп за грош също не е тайна.

                            ПП На мен некадърни иманяри колко допълнителна рабпта са ми докарали не е истина, засега съм бил само един край Елхово.
                            Имал си як късмет. Попаднал си верно на некадърни. Повечето сериозни групи когато ровят винаги са въоръжени или си имат въоръжена охрана. Особено ако пък и мястото е перспективно. Копачите им са като японски багерчета и могат да те заровят нейде буквално за минути.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Това е интересно, я разкажи малко повечко.
                              Покрай разширяването на рудниците (не помня кой точно) на Марица-Изток, изселиха няколко села. И част от жителите на бившите Голяма и Малка Детелина бяха "преместени" в Богомилово. Със съответните компенсации и така нататък. По този повод в югоизточния край на селото започнаха да копаят основи за доста къщи. Близо до изкопите имаше малка могилка, съвсем малка, наистина.
                              Вечерта има могилка. През нощта - копане, ровене, коли, камиони и на сутринта вече нямаше ни могилка, ни дявол, само дупка със следи от каквото е имало вътре. Ако беше малко по-встрани, сигурно никой нямаше да забележи, но целия цирк става на практика в границите на селото. Аз живея нависоко и гледката е (по-скоро беше) идеална. А такава навалица по него време си беше нещо необичайно и беше "голямо интересно" да се наблюдава. Единия от кварталните живееше доста близо до мястото, абсурд е да не е забелязал или чул, два дена после ходеше сърдит и се правеше, че нищо не е станало. Има и други подробности, но засягат (макар и не пряко) хора, които още са си живи и здрави и от които нищо лошо не съм видял, та за момента ще ги спестя.
                              Това са конкретно моите спомени, разказите на истински и мними очевидци също съм ги спестил, за да не излезе накрая "ЕЖК"

                              Има и други подобни случки, но сме намирали следите на другия ден и поне аз не познавам преки свидетели.

                              @Танасе: не се занимавам пряко с това.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X