Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

    Колесницата слух ли е, или някой я е видял?
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #17
      До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
      Колесницата слух ли е, или някой я е видял?
      Не е слух, доста народ наоколо са я видели, всички мнения са, че е била много добре запазена и са я натоварили цялата. В смисъл - не на парчета, а в "сглобено" състояние. Ако те интересува, мога да поразпитам за подробности.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

        Разбира се, че ме интерисува. Предполагам доста от колегите тук ще проявят интерес. То ясно, че снимки няма да има, но ако могат поне да я опишат...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #19
          До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

          Добре, но ще ми трябва малко време. С изричната уговорка, че няма как да се отфилтрират на 100% клюките от истината, макар, че ще се постарая
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #20
            До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Добре, но ще ми трябва малко време. С изричната уговорка, че няма как да се отфилтрират на 100% клюките от истината, макар, че ще се постарая
            Благодаря предварително!
            Предлагам, когато събереш повечко материал, да отвориш нова тема. Сигурен съм, че ще е интересно за повечето от нас.

            П.П. Можеш да приложиш и снимки... поне на мястото, където е открита колесницата.
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: Металотърсач, газов сензор и инфрачервена камера открити в джип край Соволяно

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              А сега де. Туй хептен по комунистически бе Старий! Все едно да ти вземат книжката затова, че си се снимал с бирата на волана за аватара си. Ни мой тъй.
              Каква беля мога да направя аз с бирата и каква некой с металотърсач
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X