Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

    Интересува ме някои сменял ли е ресьори на паджеро1.от каде могат да се купят.обмислям лифтинг но не мога да намеря.и най-важното е цената,защото бюджетът е ограничен
    0883325028,0897568196

  • #2
    До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

    Да аз сам правил на моето в КТА Мадара ги правят може и подсилени да си порачаш мн са добри аз сам доволен караш си джипката при тях и те ги сменят. инж.Цветан Цветанов - Управител; Мобилен: 0887 803 521
    Последно редактирано от СОБТ; 29-10-09, 12:00.

    Коментар


    • #3
      До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

      Щом цената е най-важна, просто удължи шарнирните връзки отзад на амортисьора (викат им още уши, обеци...) и ще се вдигне задницата

      Коментар


      • #4
        До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

        проблема е че моите ресьори са много зле.без да е натоварена джипката и стоят прави,без следа от дага.като кача двама одзад и едно прасенце в багажника и малко остава да се обарнат.и за това се замислям да сложа нови.но никаде не мога да намеря уриентировъчна цена.
        0883325028,0897568196

        Коментар


        • #5
          До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

          Първоначално публикуван от AcTePuKc Преглед на мнение
          проблема е че моите ресьори са много зле.без да е натоварена джипката и стоят прави,без следа от дага.като кача двама одзад и едно прасенце в багажника и малко остава да се обарнат.и за това се замислям да сложа нови.но никаде не мога да намеря уриентировъчна цена.
          Колега дали можеш да пуснеш снимки на тях да видиме как са, и да не би друга е причината !

          Коментар


          • #6
            До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

            Ето ти ги тука - на втора страница:
            http://www.milneroffroad.com/categor...p?cID=9541&p=2

            Четирима човека купихме от същото място за DAIHATSU Feroza. За сега ги е сложил само един от нас, но по неговите думи изглеждат читаво. Доставката за комплект ресори е около 90 лири, тоест до тук излизат около 450-480лв. комплект ресори, U болтове, шекели(обеци) и всички тампони.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ето ти ги тука - на втора страница:
              http://www.milneroffroad.com/categor...p?cID=9541&p=2

              Четирима човека купихме от същото място за DAIHATSU Feroza. За сега ги е сложил само един от нас, но по неговите думи изглеждат читаво. Доставката за комплект ресори е около 90 лири, тоест до тук излизат около 450-480лв. комплект ресори, U болтове, шекели(обеци) и всички тампони.
              благодаря колега.ще потарся още малко в бг.и ако не намеря ще пребегна и то тоя саит.
              0883325028,0897568196

              Коментар


              • #8
                До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                моите са от УАЗ с малко преправяне, само дето са нужни 11 листа, а на Паджерото са 4-5 или колкото са там с малко преправяне става идеално

                Коментар


                • #9
                  До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                  Първоначално публикуван от KoKo12345 Преглед на мнение
                  моите са от УАЗ с малко преправяне, само дето са нужни 11 листа, а на Паджерото са 4-5 или колкото са там с малко преправяне става идеално
                  Защо не ги нащракаш и ни покажеш как е станало? Мисля, че ще е интересно.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                    колеги за моето pajero 1 си купих само листове като взех 3мм. по дебели,тъй като исках да го усиля малко отзад,свиха им ушички и готово.по големия проблем се оказаха тампоните за ресорите защото не можах да намеря такава далжина,но ги побългарихме веднага.та цената на лист 8мм.дебел на 180мм дълъг е 32лв.купих ги в София, Люлин на бул.Европа.Ако някой се интересува ще го заведа в магазина.Общо всичко ми излезе кам 220лв. за двата ресора и има страхотен ефект
                    VITARA 2.0I omega
                    L200 3.0 V6

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                      Първоначално публикуван от chichaka Преглед на мнение
                      колеги за моето pajero 1 си купих само листове като взех 3мм. по дебели,тъй като исках да го усиля малко отзад,свиха им ушички и готово.по големия проблем се оказаха тампоните за ресорите защото не можах да намеря такава далжина,но ги побългарихме веднага.та цената на лист 8мм.дебел на 180мм дълъг е 32лв.купих ги в София, Люлин на бул.Европа.Ако някой се интересува ще го заведа в магазина.Общо всичко ми излезе кам 220лв. за двата ресора и има страхотен ефект
                      и аз така мисля да направя.след толкова търсене реших да си купя нови универсални листове със същите размери и готово.
                      0883325028,0897568196

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                        имах същият проблем-повдигнах джипа лесно сложих листове/нови/с малко по голяма дъга,но проблема ми е,че в момента при по голяма неравност тампоните които са наи отзад се обръщат в посока предницата,резултатът е ясен започва да возикато каруца,и се налага да ги оправям с щанга.Мисълта ми беше че колкото и просто да изглежда трябва да се внимава.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                          Първоначално публикуван от slavcho1 Преглед на мнение
                          имах същият проблем-повдигнах джипа лесно сложих листове/нови/с малко по голяма дъга,но проблема ми е,че в момента при по голяма неравност тампоните които са наи отзад се обръщат в посока предницата,резултатът е ясен започва да возикато каруца,и се налага да ги оправям с щанга.Мисълта ми беше че колкото и просто да изглежда трябва да се внимава.
                          Е, попрекалил си малко с дъгата.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                            Ако сложиш ограничител на хода надолу няма да обръща скобите.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Питане за ресори за Паджеро1-евентуален лифт

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Е, попрекалил си малко с дъгата.
                              Или новия основен лист е по къс!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X