Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    Да ни е честита!!!
    Своеобразен юбилей.
    Благодаря на екипа.
    Днес ще я тествам.
    Лек ден на всички.

  • #2
    До: ОФРМ България 5.00 е готова!

    Има ли нововъведения или както до сега "само" допълнения и подобряване на функционалността?

    Коментар


    • #3
      До: ОФРМ България 5.00 е готова!

      Никъде не видях новостите по тази карта. Дали някой има повече информация?

      Мерси предварително.

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: ОФРМ България 5.00 е готова!

        Генералните промени са:

        - Нови данни за реките. Имат много по-голям детайл, много по-точни са и са с актуални имена. Добавени са и много канали.

        - въведен е тип велопътека който е отбелязан така:
        _ _ _ _ _
        ________

        - Настроили сме да се показва повече детайл на нормалното ниво.
        - Всички офроуд пътища са с светъл фон, както бяха до сега само зелените и черните.
        - Махнали сме "сложни култивирани насаждения" , защото те реално бяха като фон на картата и не дават някаква реална информация. По този начин, въпреки огромният брой нови реки картата запази старите си размери.

        Останалото си го знаете.

        Коментар


        • #5
          До: ОФРМ България 5.00 е готова!

          Първоначално публикуван от amaret0 Преглед на мнение
          Никъде не видях новостите по тази карта. Дали някой има повече информация?

          Мерси предварително.

          Поздрави
          Има си тема. Новите неща са с *
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=36641

          Коментар


          • #6
            До: ОФРМ Геотреид 5.00 е готова!

            Благодаря на екипа създал новата версия.
            Искам да попитам дали има версия за MapSource и ако има от къде може да се свали

            Коментар


            • #7
              До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

              Поддръжката на стария картов продукт ОФРМ България е прекратена. 4.90 е последната версия на този продукт.

              Добрата новина е, че подготвяме версия на ОФРМ Геотрейд, която ще се продава в комплект с MapSource на малко по-висока цена. Ще предвидим и възможност за досега регистриралите се клиенти на ОФРМ Геотрейд да закупят като ъпгрейд лиценз за MapSource. Надяваме се това да стане до края на тази година и щом има допълнителна информация по въпроса, тя ще бъде публикувана във форума.
              Последно редактирано от OFRM_Team; 28-10-09, 14:56.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #8
                До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                Адмираций за екипа.Но отдавна се каня да попитам защо всяка нова версия намалява като мегабайти 4.80-31мб,4.90-22мб,5.00-12мб а може и аз да бъркам.Иначе на пръв поглед понеже съм от гр.Костенец се израдвах като видях че и него го има във нововъведенията но се учудих защо липсва цял един квартал и то точно моя.Но нищо другия път целия градИ все пак поздрави на екипа за положения труд.
                Последно редактирано от kgp68; 28-10-09, 23:46. Причина: грешка

                Коментар


                • #9
                  До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                  Първоначално публикуван от kgp68 Преглед на мнение
                  Адмираций за екипа.Но отдавна се каня да попитам защо всяка нова версия намалява като мегабайти 4.80-31мб,4.90-22мб,5.00-12мб а може и аз да бъркам.Иначе на пръв поглед понеже съм от гр.Костенец се израдвах като видях че и него го има във нововъведенията но се учудих защо липсва цял един квартал и то точно моя.Но нищо другия път целия градИ все пак поздрави на екипа за положения труд.
                  Ха, странно. Не сме го видели като го обикаляхме

                  Дай някакъв ориентир къде се намира да го направим за следващата версия.

                  Коментар


                  • #10
                    До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                    Направи ми впечатление, че номерата на блоковете могат да се виждат само когато разглеждам картата, а не като съм в движение!?! Веднага ще получа отговор от рода на това е проблем от самия софтуер на нувито, а не на картата след като са вкарани....Да така е, НО донякъде. След като софтуерът ми позволява по време на движение да виждам имената на улиците и други писменни обозначения значи, че проблема с номерата на блоковете би трябвало да не е никакаъв проблем и да може да се въведе-настрои или програмира по същия начин.
                    Така ли е, или съм прав?

                    Коментар


                    • #11
                      Re: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                      От мен едно голямо БРАВО за положения труд,
                      Има много нови неща, и най-готиното реките вече са с много голяма точност и доста правилни имена, не знам за всички, но тези дето проверих са супер.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                        Благодарности на целия екип !!!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                          Както винаги добре свършена работа ,точно за това си купих нуви-то с точно тази карта.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                            Честито на всички.Снощи я качих и тествах из София.Мерси на целия екип който се занимава с този мащабен проект,като след всеки нов ъпдейт,ни предоставя нова и по точна информация.Така продължавам да бъда горд собственик на Гармин с най подробната и точна карта на България.
                            Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

                            Коментар


                            • #15
                              До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

                              Поздрави на екипа за "ОФРМ Геотрейд 5.00 "!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X