Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    Първоначално публикуван от makso Преглед на мнение
    Проблемите са проблеми, когато си остават като такива. Обедих се лично, че Събин и неговия екип не оставят нерешени проблеми.
    екипът е много коректен, в това се убедих!
    LZ1IHM

    Коментар


    • #62
      До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

      Ще има ли и 5.01 за MapSource ?

      Коментар


      • #63
        До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

        Продажбата на картовия продукт ОФРМ България е прекратена през м.ноември 2007 г., заедно с излизането на новия картов продукт ОФРМ Геотрейд. Две години по-късно, с излизането на версия 5.00 на ОФРМ Геотрейд, поддръжката за ОФРМ България също е прекратена. Финалната версия на ОФРМ България е 4.90.

        Добрата новина е, че подготвяме версия на ОФРМ Геотрейд, която ще се продава в комплект с MapSource на малко по-висока цена. Ще предвидим и възможност за досега регистриралите се клиенти на ОФРМ Геотрейд да закупят като ъпгрейд лиценз за MapSource. Надяваме се това да стане до края на тази година и щом има допълнителна информация по въпроса, тя ще бъде публикувана във форума.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #64
          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          Браво . Поздравления за новата карта.
          Картата я ползвам предимно оффроуд и дано да е добра като предишната версия.

          Поздрави.
          Последно редактирано от OFRM_Team; 08-11-09, 13:49.
          LZ1VPM
          KTM 450 SX
          JEEP CHEROKEE XJ 2.5 TD

          Коментар


          • #65
            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

            В тая карта с учудване установих,че не присъстват много населени места със статут на градове като Твърдица примерно и подобните им. Друг е въпроса дали наистина са градове но това е друга тема. За сметка на това има много села и офроад пътища. Все пак се казва "Навигационна Карта на България" и ако няма всички градове в нея за какво говорим. Дано в следващите версии това да се оправи.
            Garmin nüvi® 205 (Денка)
            Nissan X-trail

            Коментар


            • #66
              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

              При мен на Нуви 760 си излиза Твърдица, даже 3 на брой. Пробвай да го потърсиш на "Градове", а не на "Адрес".

              Коментар


              • #67
                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                Има Твърдица Бургас, Твърдица Сливен, Твърдица Добрич. Някоя друга Твърдица ли търсиш ?

                Коментар


                • #68
                  До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                  Твърдица Сливенско

                  Има само две централни транзитни улици и това е. Другото ми го дава като сива зона. Картата ми е последна версия ОФРМ. Миналата събота бях до Твърдица в "град" Шивачево и там същата история. Ади Шивачево както и да е ама Твърдица не е малко градче, проход на стара планина има там. А най странното е че по пътя ми до Варна имаше един куп села които си бяха подробно описани със всичките им улици там. Не знам колко градове има в България , не вярвам да са много , но всичките трябва да са описани подробно с всичките им улици за да може на тази карта да се разчита.
                  Garmin nüvi® 205 (Денка)
                  Nissan X-trail

                  Коментар


                  • #69
                    До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                    Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                    Твърдица Сливенско

                    Има само две централни транзитни улици и това е. Другото ми го дава като сива зона. Картата ми е последна версия ОФРМ. Миналата събота бях до Твърдица в "град" Шивачево и там същата история. Ади Шивачево както и да е ама Твърдица не е малко градче, проход на стара планина има там. А най странното е че по пътя ми до Варна имаше един куп села които си бяха подробно описани със всичките им улици там. Не знам колко градове има в България , не вярвам да са много , но всичките трябва да са описани подробно с всичките им улици за да може на тази карта да се разчита.
                    Всичките трудно, но Твърдица ще я вкараме за 5.10.

                    Коментар


                    • #70
                      До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                      Твърдица Сливенско

                      Има само две централни транзитни улици и това е. Другото ми го дава като сива зона. Картата ми е последна версия ОФРМ. Миналата събота бях до Твърдица в "град" Шивачево и там същата история. Ади Шивачево както и да е ама Твърдица не е малко градче, проход на стара планина има там. А най странното е че по пътя ми до Варна имаше един куп села които си бяха подробно описани със всичките им улици там. Не знам колко градове има в България , не вярвам да са много , но всичките трябва да са описани подробно с всичките им улици за да може на тази карта да се разчита.
                      След като искаш да я има, запиши някои друг трак и имената на улиците, и ги прати на Сабин.
                      Последно редактирано от Pacific; 10-11-09, 21:30.

                      Коментар


                      • #71
                        До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                        За Твърдица специално не трябват тракове, има карта в http://www.bulmaps.bg
                        Garmin nüvi® 205 (Денка)
                        Nissan X-trail

                        Коментар


                        • #72
                          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                          Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                          За Твърдица специално не трябват тракове, има карта в http://www.bulmaps.bg
                          Да, и после ще има "тази карта е много неточна"

                          Информацията от Интернет е много грешна и в повечето случай със запазени права.

                          Коментар


                          • #73
                            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                            Не съм запознат много с правенето на карти но си мисля , че гугъл ърт е добър источник. Не е задължително да има имена и номера на улици , те могът да се добавят на един по късен етап, но добре е да има някави линии които да показват че там има улици или пътища , а не както е сега празно поле или нива. Според мен това не е кой знае колко трудоемко за да се направи.
                            А за правата , никой не може да има права над обществена информация. Линка който дадах може да се ползва просто да се извлекът от него имената на улиците.

                            Спирам да пиша по тоя въпрос че май тия писания са за друга тема.
                            Garmin nüvi® 205 (Денка)
                            Nissan X-trail

                            Коментар


                            • #74
                              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                              извинявам се много но от къде мога да си сваля тази новата карта че съм нов във форума и по добра ли е от 4.90

                              Коментар


                              • #75
                                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                                Първоначално публикуван от rasimelmaz Преглед на мнение
                                извинявам се много но от къде мога да си сваля тази новата карта че съм нов във форума и по добра ли е от 4.90
                                Да по-добра е като по-висока версия, най-малкото е по-пълна !

                                Имаш 2 варианта:

                                1. Ако си закупил картата, независимо самостоятелно или с уред, има инструкций за регистрация - спазваш
                                ги и си получаваш ъпдейта

                                2. Ако не, си я закупуваш и после виж т.1
                                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X