Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

    а при мен още я няма.
    LZ1IHM

    Коментар


    • #47
      До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

      Досега карах с 5.01, проблема е оправен, нямам нито една забележка.
      Поздрави на екипа

      Коментар


      • #48
        До: ОФРМ Геотрейд 5.00 е готова!

        Ъъъъъъъъ това си беше реакция !!! - 3 дена след откринавето на проблема, налице е версия 5.01 !!!

        Ако това се беше случило като грешка в CN Europa... (не е невъзможно) щяхме да чакаме 1 година за ъпдейт и корекция на проблема

        Още едно потвърждение за това от ползата на подобен проект

        Поздрави на екипа
        TLC 90 1KZ-TE 2000г.
        "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

        Коментар


        • #49
          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          Здравейте колеги. Аз да попитам, че малко съм скаран с технологиите, имам nuvi 200 с предварително инсталирана карта на кирелица и работи супер но като чета в имейлите за новите версии на картите в BG пише, че върви заедно с off road дял. А пък аз немога да го открия тоя дял, как да си го пусна

          Коментар


          • #50
            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

            Браво на Sabin & Co за новият продукт. Чак е невероятно, колко бързо се справиха с проблема и пуснаха 5.01.
            GARMIN nuvi 255W

            Коментар


            • #51
              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

              Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
              Здравейте колеги. Аз да попитам, че малко съм скаран с технологиите, имам nuvi 200 с предварително инсталирана карта на кирелица и работи супер но като чета в имейлите за новите версии на картите в BG пише, че върви заедно с off road дял. А пък аз немога да го открия тоя дял, как да си го пусна
              Ами той дяла с офроуд пътищата винаги си е бил част от картата и те са обозначени като класове с различен цвят от главните пътища. Подробно кой цвят на каква категория път отговаря е дадено обяснение в упътването което върви към самата карта
              .

              Коментар


              • #52
                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                за колко време се разпраща новата версия по имейлите, гледам доста колеги вече я тестват, а аз още не съм я получил?
                LZ1IHM

                Коментар


                • #53
                  До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                  Първоначално публикуван от handycam Преглед на мнение
                  за колко време се разпраща новата версия по имейлите, гледам доста колеги вече я тестват, а аз още не съм я получил?
                  пиши дерекно на подръжката на картата може да са те препуснали

                  Коментар


                  • #54
                    До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                    Бербатов пропуска, поддръжката - не.

                    Възможно е писмото да е станало жертва на хищен спам филтър. Пишете на нашия е-мейл адрес, за да Ви изпратим копие от уведомителното писмо за версия 5.01.
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #55
                      До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                      Благодаря, вече и аз съм с последната версия.
                      LZ1IHM

                      Коментар


                      • #56
                        До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                        За Бербатов не знам, но мен ме бяхте пропуснали с предишната версия 4.9.Защо така се случи с мен не знам.Тази (5.01) я получих и се надявам всичко да е наред както до сега.Поздрави за работата и ентусиазма.Не мога да се въздържа по повод торентите.Всички теглим филми и други програми, но конкретно за картата считам за себе си да закупя картата и след изтичане на лиценза.Това е моя начин да подкрепя този развиващ се проект и коректната работа на екипа, което само по себе си е рядкост в наши дни и по нашите ширини.Браво момчета.Поздрави.
                        Последно редактирано от fero; 03-11-09, 20:55.

                        Коментар


                        • #57
                          До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                          Разпращаме уведомителни писма за нови обновления по електронната поща до всички регистрирани потребители на карта ОФРМ Геотрейд без изключение. Тъй като писмото съдържа доста линкове, възможно е по-агресивните спам-филтри да го класират като нежелана поща и да го изтриват. Затова препоръчваме на всички, които използват спам-филтър да добавят нашия е-мейл адрес karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com към белия списък на спам-филтъра, за да не губят уведомителни писма за обновления на картата.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • #58
                            До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                            Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                            Разпращаме уведомителни писма за нови обновления по електронната поща до всички регистрирани потребители на карта ОФРМ Геотрейд без изключение. Тъй като писмото съдържа доста линкове, възможно е по-агресивните спам-филтри да го класират като нежелана поща и да го изтриват. Затова препоръчваме на всички, които използват спам-филтър да добавят нашия е-мейл адрес karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com към белия списък на спам-филтъра, за да не губят уведомителни писма за обновления на картата.
                            от една година получавам обновленията на този имейл адрес и сега за пръв път имах проблем.надявам се повече и да нямам.
                            LZ1IHM

                            Коментар


                            • #59
                              До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                              Първоначално публикуван от handycam Преглед на мнение
                              от една година получавам обновленията на този имейл адрес и сега за пръв път имах проблем.надявам се повече и да нямам.
                              Проблемите са проблеми, когато си остават като такива. Обедих се лично, че Събин и неговия екип не оставят нерешени проблеми.

                              Коментар


                              • #60
                                До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

                                Първоначално публикуван от makso Преглед на мнение
                                Проблемите са проблеми, когато си остават като такива. Обедих се лично, че Събин и неговия екип не оставят нерешени проблеми.

                                така е да никои не е казал обратното
                                моя е-майл е на абв.бг и версия 4.70 беше в папка спам така че се оглейдаите и проверяваите и там преди да ги изтриете

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X