Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

    Вчера прецапахме една част от набелязания маршрут, но изникна страничен проблем и се наложи да се прибираме по най-бързия начин, та "интересните" места останаха за следващата седмица. Като го доизтестваме, ще пиша конкретно.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

      Колега , ти с кого го прецапа и каде е тоз маршрут .

      Коментар


      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Вчера прецапахме една част от набелязания маршрут, но изникна страничен проблем и се наложи да се прибираме по най-бързия начин, та "интересните" места останаха за следващата седмица. Като го доизтестваме, ще пиша конкретно.


        Колега tef40 , преди да прецапаш някой маршрут не е лошо да го знаеш а доколкото знам той ще се определи от организаторите ( така беше писал и belata) , затова те моля да не пишеш глупости от този род .
        Благодаря

        Коментар


        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

          Ние не знаем още маршрута колега tef40,но ако вече си набелязал някво трасенце сподели го с нас,и ако преценим че е удачен с групата няма проблем да го пробваме или включим евентуално,почти няма неизследвани пътеки в Средногорието от нас,и всички са си специфични,повечето Зимата стават непроходими,затова и изчакваме да вземем най правилното решение.Падне ли сняг ще направим преход по равното,ако е само разкаляно ,ще се покатерим по екстремите,разбира се съобразени с по неподготвените,но с хубави планински гледки
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

            Тефчо май е имал предвид Върбишкия проход...
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              привет колега,пробвай Върбишкия проход направо си е хард
              Лятото съм го минавал доста пъти, но зимата не се поддържа и е затворен.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                Първоначално публикуван от mitaka359 Преглед на мнение
                Колега tef40 , преди да прецапаш някой маршрут не е лошо да го знаеш а доколкото знам той ще се определи от организаторите ( така беше писал и belata) , затова те моля да не пишеш глупости от този род .
                Благодаря
                Мммм... или аз не съм се изразил ясно, или ти си чел по диагонал. По-нагоре стана дума за маршрут от Шумен до Стара Загора, който да не минава по главните пътища, а не за разходката по време на сбирката.
                И понеже в събота бях в Шумен, имаше идея да се върнем до СЗ по въпросния маршрут, за да е ясно доколко е проходим в действителност и дали ще е подходящ, ако завали сняг.
                Не става дума за офроуд пътеки. Идеята е да се улеснят колегите от Шумен, особено ако тръгват с "по-интересни" жипки и да се сведе до минимум вероятността от срещи с КАТ, без да се налага да се организира спасителна акция.
                Има два-три къси участъка, по които не съм минавал и не знам в какво състояние са, но малко преди да се доберем до тях, се наложи да се приберем по най-бързия начин до дома и евентулната проверка ще остане за след седмица или две. Надявам се това да изяснява нещата.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                  С Джипки трудно ще направим спасителна акция падне ли снега в балкана,трябва да припалим някой АТС с механична 10 тонна лебедка,,и пак не е гаранция за успех
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                    Ако има мераклии от нашия край на България, да се обадят, и да си направим едно керванче, пък да видим дали нама да минем през Върбишкия посред зима

                    Да попитам организаторите-знае ли се вече къде ще е преспиването. Да кажат нещо за цените на нощувката, колко места има, да си носим ли надуваеми дюшеци, за всеки случай, при евентуален недостиг на легла?
                    Според мен по-добрият вариант е в по-малко луксозна хижа, респективно и цените ща са по-ниски.
                    Щото нали... това се пада след коледно-новогодишните харчове, а някои не разполагаме с по-голям финансов ресурс
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      С Джипки трудно ще направим спасителна акция падне ли снега в балкана,трябва да припалим някой АТС с механична 10 тонна лебедка,,и пак не е гаранция за успех
                      В снега, зимата, майката му е ОФП с големите лопати - няколко часа тренировка и всичко се оправя
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ако има мераклии от нашия край на България, да се обадят, и да си направим едно керванче, пък да видим дали нама да минем през Върбишкия посред зима
                        То мераклии от вашия край има ама...ама немат жипки ,виж ако некой ме земе мога и да бъда навигатор и рекламно лице на загорка
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                          Уважаеми Сузуки-приятели,
                          Имам удоволствието да ви съобщя, че след събиране на Офроуд клуб Стара Загора решихме да разширим кръга на сбирката в Стара Загора като я направим за всички приятели на офроуда без да се задават въпроси от рода:"Аз като съм с Митсубиши мога ли да дойда".

                          Нека всички приятели на офроуда се чувстват поканени.

                          Темата, в която ще дискутираме организационни и други въпроси относно провеждането на сбирката вече е тази:

                          Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели-дискусия!!!
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=79495
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                            Ъъъъ, според мен нещо ви бяга концепцията на феята на зъбките...
                            Никога никой не е връщан от сузуки сбирка, така че не виждам причина да променяте съдържанието на срещата. Аз лично си мисля, че е редно една такава среща да си има "шапка" (в случая "Сузики и приятели"), още повече, че именно сузуки феновете я правят реално събитие вече 3 години. Не мисля, че трябва да сменяте името на срещата, още повече, че то никак не е ограничаващо за каквато и да е марка лека кола, джип, колело, мотор или ролкови кънки дори.
                            Знам, че клуб Стара загора е организатор, ама .... не само.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                              Никога не съм имал проблем да дойда с вас, нищо че съм бил със Сузуки Ланд Круизър. От миналите срещи може да видите, че и други хора са се чувствали така!
                              Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                              Коментар


                              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                                Е, Сузуки феновете ще бъдем пак най-силното ядро, в което не се съмнявам.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X