Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за хард офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Джип за хард офроуд

    Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
    Аз вече съм взел само се чудя какво да го правя
    Ако ще е подходящ за оффроуд трябва да хващам флекса
    И кат се има предвид че от флекс не разбирам ще хвана някой за мен да реже. А малко не ми стиска
    Като цяло за начало мисля за 33" или 35" ама не съм сигурен дали не трябва и да сменям корони че предавателното число се променя с големи гуми
    СЪВЕТ моля !!!
    Не чакай решение без условие. Ето ти твойте хора.
    Таргата, Андро160, Фулдата,....Гледам си от София...Таргата отпада...или му го караш на морето,.. а има и други.
    Последно редактирано от drukman; 08-12-09, 00:06.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • До: Джип за хард офроуд

      Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
      Аз вече съм взел само се чудя какво да го правя
      Ако ще е подходящ за оффроуд трябва да хващам флекса
      И кат се има предвид че от флекс не разбирам ще хвана някой за мен да реже. А малко не ми стиска
      Като цяло за начало мисля за 33" или 35" ама не съм сигурен дали не трябва и да сменям корони че предавателното число се променя с големи гуми
      СЪВЕТ моля !!!
      Виж сега как става :
      Вземаш едно количество бири/майтапя се, щото бира не пием/ , звъниш на 0888901433 и виждаш как не трябва да се вдига джип
      Сега сериозно,какъв е джипа? То ей така 33-ки, 35-ци не всеки джип ще побере. А пък това със смяна на предавателни е съвсем пък друг филм...даже сериен
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • До: Джип за хард офроуд

        Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
        Аз вече съм взел само се чудя какво да го правя
        Ако ще е подходящ за оффроуд трябва да хващам флекса
        И кат се има предвид че от флекс не разбирам ще хвана някой за мен да реже. А малко не ми стиска
        Като цяло за начало мисля за 33" или 35" ама не съм сигурен дали не трябва и да сменям корони че предавателното число се променя с големи гуми
        СЪВЕТ моля !!!
        Я първо с едни МТта се поразходи на няколко различни типа разходки и сам ще си прецениш какъв тип каране ти харесва, и от там какъв уклон да поеме тунинга. Защото подготовката за рали разходки е една, за траял разходки е съвсем друга, а за експедиционни разходки е трета. Не бързай, първо реши какво искаш защото подготовката обикновено надхвърля с доста цената на придобиване.

        П.П. И в никакъв случай не ходи в Драгалевци, даже не минавай оттам...оня е луд....от джипка успя да направи АТВ.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • До: Джип за хард офроуд

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          ....

          П.П. И в никакъв случай не ходи в Драгалевци, даже не минавай оттам...оня е луд....от джипка успя да направи АТВ.
          И ти не си се събудил явно Писах му на човека да види как НЕ трябва щото никой не включва в туниха стълбичката
          А сега от скука правя от АТВ-то джипка
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • До: Джип за хард офроуд

            Първоначално публикуван от Дамбазов Преглед на мнение
            Я първо с едни МТта се поразходи на няколко различни типа разходки и сам ще си прецениш какъв тип каране ти харесва, и от там какъв уклон да поеме тунинга. Защото подготовката за рали разходки е една, за траял разходки е съвсем друга, а за експедиционни разходки е трета. Не бързай, първо реши какво искаш защото подготовката обикновено надхвърля с доста цената на придобиване.

            П.П. И в никакъв случай не ходи в Драгалевци, даже не минавай оттам...оня е луд....от джипка успя да направи АТВ.
            ХАХАХАХА та чак толкова ли е луд
            Моделът е D-Max и е 163 коня (доста буйни ) за сега. Слагал съм 32" само за проба влизат и имайки предвид какво си казал мисля че експедиционни разходки май ми пасва най много
            Бях на разходката на Алекс (зрител - без семки) и като видях за какви монстери става дума и как карат момчетата си промених изцяло мисленето що е то оффроуд състезание и мога ли да участвам и аз (нямам никакъв шанс ) дори и не мисля да правя такава машина а просто по висок за по добра проходимост
            А за смяна на предавателното число знам че е сложно и трябва да се прецени точно ,дори намерих къде в интернет продават но ми се искаше да знам трябва ли да се сменя или ще си мушна таралеж ?
            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
            :D

            Коментар


            • До: Джип за хард офроуд

              А каква е джипката ти? Това в Шумен напомня на рали разходка. На мен лично не ми харесва, з предпочирам траялните разходки. Въпрос на вкус казало кучето и си облизало г.... .
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • До: Джип за хард офроуд

                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                А каква е джипката ти? Това в Шумен напомня на рали разходка. На мен лично не ми харесва, з предпочирам траялните разходки. Въпрос на вкус казало кучето и си облизало г.... .
                Джипката е Isuzu D-MAX 3 литров. пикап
                Аз съм фен на по бавното каране а тез пичове направо летяха ама пък и те са професионалисти аз съм си аматьор бавно и леко
                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                :D

                Коментар


                • До: Джип за хард офроуд

                  Това отпред на твърд мост ли е или е на независимо?
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • До: Джип за хард офроуд

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Това отпред на твърд мост ли е или е на независимо?
                    Независмо окачване е
                    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                    :D

                    Коментар


                    • До: Джип за хард офроуд

                      Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                      Независмо окачване е
                      Е те тук филмът взе да става сапунка
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • До: Джип за хард офроуд

                        Значи имаш паркетник. Няма какво много да се направи без някакви кардинални извращения. (отново напомням да не ходиш в Драгалевци) Тунинга свършва с лек лифт и едни гуми, евентуално някой блокаж тук там.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • До: Джип за хард офроуд

                          Благодаря на всички за голямата дискусия която се получи.Доста информация се получи относно възможностите и констукцията на различни марки.Остава само да се избере оптималния вариант и като цена.Везните клонят силно към УАЗ.Живот и здраве след нова година се заемам с въпроса.Весели празници на всички.

                          Коментар


                          • До: Джип за хард офроуд

                            Колега то избора винаги се пада на купувача а и мн зависи от сумата която си решил да похарчиш
                            късмет и каквото дойеде
                            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                            :D

                            Коментар


                            • До: Джип за хард офроуд

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              Значи имаш паркетник......


                              Мите, Руси Русев в момента подготвя едно нещо с независимо даже и отзад.
                              Последно редактирано от kinex; 12-12-09, 12:10.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • До: Джип за хард офроуд

                                Аз не съм карал джип с изцяло независимо окачване, но като видях за какво става въпрос при АТВтата, вече мисля по друг начин за твърдите мостове

                                П.С. Вчера се рзминах с 4 военни Хамъра с картечници отгоре. Познайте с какво окачване бяха.....
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X