Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

    BG Topo Map
    Версия 14.04 от 6.04.2014:
    http://bgtopodv.no-ip.info/,
    http://bgtopodv.no-ip.info/ftp/v14.04/

    Новото в тази версия:
    - подробна карта на гр. Асеновград и близките села: Руен, Яврово, Лясково, Бачково;
    - подробна карта на гр. Правец и с. Разлив;
    - добавени райони в гр. Пловдив - жк Тракия и околностите;
    - нанесени подробности от топографски карти в района на Асеновград;
    - коригирани и добавени пътища и обекти в различни области.
    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

    Коментар


    • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

      BG Topo Map
      Версия 14.06 от 12.06.2014:
      http://bgtopodv.no-ip.info/,
      http://bgtopodv.no-ip.info/ftp/v14.06/

      Новото в тази версия:
      - подробна карта на гр. Разград и близките села: Гецово, Стражец, Недоклан, Ушинци;
      - полигони за земно покритие в общините: Разград, Завет, Исперих, Кубрат, Лозница, Самуил,
      Цар Калоян (цяла област Разград), Радомир, Брезник, Ковачеци, Трън (завършена обл. Перник);
      - нанесени над 600 махали в цяла област Перник;
      - нанесени нови пътища и кръгови кръстовища: връзката от Златоград до новия път Кърджали - Подкова,
      кръговите кръстовища при гр. Стамболийски, в гр. Карлово и в гр. Средец, обходният път на гр. Враца
      с новото кръгово на Оряховско шосе (ще бъде пуснат в експлоатация всеки момент);
      - коригирани и добавени пътища и обекти в различни области.
      "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

      Коментар


      • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

        BG Topo Map
        Версия 14.07 от 17.07.2014:

        http://bgtopodv.no-ip.info/,
        http://bgtopodv.no-ip.info/ftp/v14.07/

        Новото в тази версия:
        - подробна карта на гр. Габрово и околностите;
        - добавени райони в София: Враждебна, Левски;
        - полигони за земно покритие в общините: Летница, Тетевен, Троян, Угърчин (завършена обл. Ловеч),
        Плевен, белене, Гулянци, Долна Митрополия, Долни Дъбник, Левски, Никопол, Искър,
        Пордим, Кнежа, Червен бряг (цяла обл. Плевен);
        - добавен липсващите язовири: Искър, Пасарел, Панчарево - с уточнени и актуални брегове.
        - корекции и допълнения в областите Плевен, Варна, Ловеч, Враца, Хасково.
        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

        Коментар


        • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

          Респект и благодарност за труда ти.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

            Само аз ли не откривам версия 14.07 от 17.07.2014 в първия линк?
            --------------------------------------

            Коментар


            • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

              Ще се появи по-късно. Ползвайте директния линк (втория), докато се оформи страницата. Не я правя аз.
              "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

              Коментар


              • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                Първоначално публикуван от boyaniliev Преглед на мнение
                Само аз ли не откривам версия 14.07 от 17.07.2014 в първия линк?
                Сайтът все още не е обновен. Ползвай втория линк.

                Коментар


                • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                  Само за информация, v14.08 я прескачам, в началото на септември ще пусна следващата 14.09. Работи се по гр. Шумен, Севлиево и София, и полигони в Хасковска и други области.
                  "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                  Коментар


                  • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                    Колеги, може ли малко помощ? Изтеглих gmapsupp.img файла, но не зная как да го инсталирам на Нуви 50 в което е инсталирана българската карта на Геотрейд така, че да мога да ползвам и двете.

                    Коментар


                    • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                      преименувай файла на gmapprom.img и го копирай в папка Garmin при другата карта.
                      "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                      Коментар


                      • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                        Благодаря колега! Справих се с твоя помощ. Картата наистина е уникална, поздравления за сърцатата работа! Можеш ли да публикуваш легендата на картата, защото не всички обозначения са ми ясни?

                        Коментар


                        • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                          Колега, искам да попитам как трябва да се инсталира картата когато имам инсталирани карти на Геотрейд и на Европа/файла е gmapprom.img /? Как се преименува файла и къде се слага?

                          Коментар


                          • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                            BG Topo Map
                            Версия 14.09 от 10.09.2014:

                            http://bgtopodv.no-ip.info/,
                            http://bgtopodv.no-ip.info/ftp/v14.09/

                            Новото в тази версия:
                            - подробна карта на гр. Шумен и гр. Севлиево;
                            - полигони за земно покритие в общините: Димитровград, Ивайловград, Любимец,
                            Минерални бани, Свиленград, Симеоновград, Стамболово, Тополовград, Харманли (завършена обл. Хасково),
                            Шумен, Велики Преслав, Смядово, Каспичан, Нови пазар, Никола Козлево, Венец, Върбица,
                            Каолиново, Хитрино (цялата обл. Шумен);
                            - административни и землищни граници в обл. Шумен;
                            - нанесени нови пътни възли, улици и кръгови кръстовища: бул. Янко Комитов в Бургас,
                            пътен възел Българово, кръгови кръстовища в Пловдив, Елин Пелин и др.;
                            - корекции и допълнения по пътната мрежа в почти всички области, нанесени нови бензиностанции
                            и POI точки.



                            Това е експериментална карта само със земното покритие, за ползване едновременно с други карти. Засега само Черноморските области Бургас, Варна, Добрич:

                            land_poly.rar

                            Очаквам отзиви как се получава на различни уреди, ако изобщо се получи.
                            Последно редактирано от dhv; 10-09-14, 13:04.
                            "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                            Коментар


                            • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                              Колега, пробвах експерименталната карта със земното покритие заедно с българската карта на Геотрейд. Поне при мен твоята карта се вижда пирфектно, но геотредската никаква не се вижда - просто няма пътища.

                              Коментар


                              • От: BG Topo Map - проект за топокарта на България за Garmin

                                Да, тествахме вече и няма да стане. Полигоните не могат да се комбинират с друга карта, както примерно линиите за релефа. Няма как да станат прозрачни.
                                "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X