Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите винетки!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите винетки!!

    Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
    Честно Издоени Пари
    Няма нищо честно в тая работа. Тричленния състав на ВАС вече отсъди, че цената на миналогодишните винетки е незаконно повишена, предстои да се произнесе и петчленния състав до края на месеца.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Новите винетки!!

      Не беше ли начинът, по който е формулирана цената? А цената не подлежи на обсъждане.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Новите винетки!!

        Мда ма и тази година ги купуваме на 97 лева нищо че е не закона цената

        Коментар


        • От: Новите винетки!!

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Не беше ли начинът, по който е формулирана цената? А цената не подлежи на обсъждане.
          Да , той беше . И да , цената не подлежи на обсъждане .

          Ние обаче така и не разбрахме защо поскъпват винетките ?

          ...ъъъ , от тук де :

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Сега нали разбирате, защо цената на винетките се увеличава?!
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Новите винетки!!

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Няма нищо честно в тая работа....
            Чест на пионерска,ако искаш...
            Какъв оргазъм да очакваме от пет "членния"състав...Може би да се повторят числата в два поредни тиража...И после пак "честни избори"...

            Коментар


            • От: Новите винетки!!

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Не беше ли начинът, по който е формулирана цената? А цената не подлежи на обсъждане.
              Жалбата е за неспазване на процедурата по промяна на цената - липса на финансова обосновка, няма обществено обсъждане и не е съгласувана с останалите министри.
              Да не говорим, че Лилянчето се изцепи по телевизията, че всъщност цената на винетките отдавна не била променяна... та явно това е основния мотив.
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Новите винетки!!

                Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                Чест на пионерска,ако искаш...
                Какъв оргазъм да очакваме от пет "членния"състав...Може би да се повторят числата в два поредни тиража...И после пак "честни избори"...
                Като се има предвид, че днес 5 членния състав на ВАС отмени предишното решение на 3 членния състав и върна пръстовите отпечатъци в болниците... не знам. Българското правосъдие изглежда е по-относително и от философията.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Новите винетки!!

                  Странно е да носиш документ за документа. Същата тъпня е и за ГО - стикер+картонче+полица+зелена карта+вносна бележка. Би трябвало кое да е от тях да е достатъчно. Жабките на колите са като библиотеки. Особено гадно е, когато си с мотор и трябва да носиш всичката тази книжнина.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Новите винетки!!

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Ние обаче така и не разбрахме защо поскъпват винетките
                    Мълча си, защото е видно от мненията на някои да не кажем доволни, но съгласни с новите цени. (щом има съгласни, нема страшно - пак ше ги дигнем )
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Новите винетки!!

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      ... Българското правосъдие изглежда е по-относително и от философията.
                      Изглежда естествен резултат от хобито на един дипломиран философ в хидро инженерството....и не само...

                      Коментар


                      • От: Новите винетки!!

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Странно е да носиш документ за документа. Същата тъпня е и за ГО - стикер+картонче+полица+зелена карта+вносна бележка. Би трябвало кое да е от тях да е достатъчно. Жабките на колите са като библиотеки. Особено гадно е, когато си с мотор и трябва да носиш всичката тази книжнина.
                        Един катаджия решил да се ебава с Асан:
                        Спира коня с каруцата.
                        -Гражданска,винетка,пътен данък,документи....
                        Манго вдига опашката на коня и вика:
                        -У жапката са,бръкни и си земи що ти требе...

                        Коментар


                        • От: Новите винетки!!

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Странно е да носиш документ за документа. Същата тъпня е и за ГО - стикер+картонче+полица+зелена карта+вносна бележка. Би трябвало кое да е от тях да е достатъчно. Жабките на колите са като библиотеки. Особено гадно е, когато си с мотор и трябва да носиш всичката тази книжнина.
                          Мамка му , искат да натоварят мотоциклетистите с рибарски раници. А си прав.За странното...Тук зад мен полицейска кола кара две минути и си ме отминава (или ме спира , ако съм неизряден ).Какво ли ще мога да извадя от книжкарницата , дето да го не знаят!
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: Новите винетки!!

                            Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                            Изглежда естествен резултат от хобито на един дипломиран философ в хидро инженерството....и не само...
                            Викаш тоа правораздава ли?
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Новите винетки!!

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Мълча си, защото е видно от мненията на някои да не кажем доволни, но съгласни с новите цени. (щом има съгласни, нема страшно - пак ше ги дигнем )
                              Глей ся ! Както е известно от физиката за 5-ти клас : с пръдня боя не се прави . Отнесено към темата : няма как без пари да се строят и поддържат пътища . Требе некой да плаща . И е ясно кой - този дет ги ползва .

                              ...та : аз съм съгласен със сегашните цени ( не са нови , от миналата година са). Но искам: след като си плащам , да знам къде са отишли парите ми . И след като си плащам искам да карам по нормални пътища.

                              Все си мисля , че ако има нещо за което си струва да протестираме , то е за това последното , а не винетките да са по 20 кинта .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Новите винетки!!

                                Аз пък искам да знам плюс това нещо по-просто : що темата отеде за някакви пикливи бележки и какъв е проблемът при необходимост търговецът да ти издаде дубликат (на животоважната книга). Ако МВР бе прочело условията за издаване на стикер ,,дубликат" поради откраднато челно стъкло би трябвало да се самосезира и обещае, че вместо да проверява холограмата, ще проверява чия е винетката. Нали административната електронна с-ма вече е кръгова. И за чий въобще са тия хартишки? За да не се коментира цената, печатницата, къде отиват мангизите? На куп ли ще са с ТОЛ таксите?
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X