Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MR 446 viking или steyr M9 a1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MR 446 viking или steyr M9 a1

    кое е за предпочитане

  • #2
    До: MR 446 viking или steyr M9 a1

    разбира се ,че щаера.Стрелял съм и с двата доста пъти,но щаера е хубаво и удобно оръжие,както и за носене ,така и за стрелба.

    Коментар


    • #3
      До: MR 446 viking или steyr M9 a1

      Това риторичен въпрос ли е?
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: MR 446 viking или steyr M9 a1

        Колега опитваш се да сравниш несравнимото.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          До: MR 446 viking или steyr M9 a1

          Русофоби! Как не Ви е срам...
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #6
            До: MR 446 viking или steyr M9 a1

            Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
            Русофоби! Как не Ви е срам...
            Абе направо съм си русофил имам само руско и българско оръжие ама новото хич им го няма от към качеството
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              До: MR 446 viking или steyr M9 a1

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Абе направо съм си русофил имам само руско и българско оръжие ама новото хич им го няма от към качеството

              Колега Сек.1 , не те разбирам имаш Аркус , а се опитваш да изкараш викинга пълен боклук , Държал съм и двата , аркуса е симпатичен , ама викинга си е направо развален ХК , това си е мое мнение разбира се. Преди месец мернах Глок 17 и викинг един до друг , честно да ти кажа полимерите и на двата изглеждаха перфектно , викинг съм държал и как ли не си играх с него , не успях да се порежа. Може би от вътре е малко по грубичко изработен , и кво толкос фатално има?

              Коментар


              • #8
                До: MR 446 viking или steyr M9 a1

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Това риторичен въпрос ли е?
                Не е риторичен , а Фундаментален

                Коментар


                • #9
                  До: MR 446 viking или steyr M9 a1

                  Първоначално публикуван от snap Преглед на мнение
                  Колега Сек.1 , не те разбирам имаш Аркус , а се опитваш да изкараш викинга пълен боклук , Държал съм и двата , аркуса е симпатичен , ама викинга си е направо развален ХК , това си е мое мнение разбира се. Преди месец мернах Глок 17 и викинг един до друг , честно да ти кажа полимерите и на двата изглеждаха перфектно , викинг съм държал и как ли не си играх с него , не успях да се порежа. Може би от вътре е малко по грубичко изработен , и кво толкос фатално има?
                  Имам три броя законно притежавани К.Н.О. Аркус ; Т.Т. и Марго както и двама приятели от спортната стрелба вече бивши собственици на Викинг истрелял съм доста патрони с него и знам за къкво става въпрос. Единя стана за смях в едно кафе на едно стрелбище както си седеше на стола му се счупи капачката на пълнителя пружината искочи и патроните се исипаха на теракота. Явно не понесе наще бъзици и много бързо го продаде. И полимера и ергономиката са му много далече от Глок и ХК. Нямам нищо против полимерите но аз като човек от по старото поколение вече на 40 и машинен инженер си предпочитам класическите стоманени оръжия. Руснаците са си много добри със стоманата полимерите са им още много далече от водещите в Европа и Щатите.
                  Последно редактирано от sek.1; 16-12-09, 10:20.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10
                    До: MR 446 viking или steyr M9 a1

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Имам три броя законно притежавани К.Н.О. Аркус ; Т.Т. и Марго както и двама приятели от спортната стрелба вече бивши собственици на Викинг истрелял съм доста патрони с него и знам за къкво става въпрос. Единя стана за смях в едно кафе на едно стрелбище както си седеше на стола му се счупи капачката на пълнителя пружината искочи и патроните се исипаха на теракота. Явно не понесе наще бъзици и много бързо го продаде. И полимера и ергономиката са му много далече от Глок и ХК. Нямам нищо против полимерите но аз като човек от по старото поколение вече на 40 и машинен инженер си предпочитам класическите стоманени оръжия. Руснаците са си много добри със стоманата полимерите са им още много далече от водещите в Европа и Щатите.
                    Абе Щатите не са и те много напред В КНО ,полимерите де.
                    Я ми обясни за пълнителите на викинга, виждал съм два вида , с скобичка под основата както на макаров , и без скобичка само пластмасов, пълнителя на приятеля ти какъв беше.

                    Коментар


                    • #11
                      До: MR 446 viking или steyr M9 a1

                      Само пластмасова капаччка беше по спомени но ще го питам . Редовно се събираме стари приятели да постреляме сега човека има Глок 19 .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X