Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

    Искам първо да поздравя новите шампиони за, заслужените титли и мъжката борба през цялата година!

    Искам да попитам, ще е има ли шампионат към БФАС през 2010г. ?
    Има ли (поне примерни) състезания и дати за 2010г. ?
    Последно редактирано от Dandi; 25-10-09, 16:54.
    WWW.FBRALLYRAID.COM

  • #2
    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

    Въпреки, че е малко рано , темата е много актуална. С разочарование разбрах, че тази година няма да има Троян трофи, и това определено не ме радва. Ще бъда много благодарен на организаторите, които имат желание да организират състезания през 2010г. поне да заявят намерението си. Знам , че има много време, но все пак е хубаво да си направим сметката и калндара съвсем индикативно. Чувам , че дори може и да няма шампионат, а това съвсем не е радостно.

    Коментар


    • #3
      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

      Аз като модератор на Календара на форума( на синята лента горе в средата) мога да кажа, че вече има едно заявено сериозно състезание за септември догодина - http://forum.offroad-bulgaria.com/ca...th=9&year=2010. Вижте го, за останалите и аз чакам инфо, дали са част от Шампионата, дали са отделни, 4х4 или ендуро, веднага ще ги сложа в Календара, за да ги виждат всички. Само да се реши кога и какво и да ми се каже.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

        За това състезание и аз знам, че ще се проведе , но не знам дали ще е в същия формат - до границата на България в шампионата. Въпросът е кой друг и къде има намерение да организира състезание. Миналата година беше горе долу ясно по това време, а сега само мрачни слухове витаят . И като гледам каква активност има в темата, нищо чудно слуховете да излязат истина.

        Коментар


        • #5
          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

          Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
          ...Миналата година беше горе долу ясно по това време, а сега само мрачни слухове витаят .
          На 11 ноември ще има сбирка в БФАС на всички клубове по друг повод, но може би ще се каже нещо и по този въпрос. Ще пиша ако има какво.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            На 11 ноември ще има сбирка в БФАС на всички клубове по друг повод, но може би ще се каже нещо и по този въпрос. Ще пиша ако има какво.
            Какъв е другият повод,аз два дни бях с Иво и нашият клуб, май нищо незнае?
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • #7
              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

              Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
              Какъв е другият повод,аз два дни бях с Иво и нашият клуб, май нищо незнае?
              Дънди, на Бахата ми дадоха официално писмо покана за ЛР клуба, питайте в БФАС.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Дънди, на Бахата ми дадоха официално писмо покана за ЛР клуба, питайте в БФАС.
                Сигурно е само за миропомазани и последователи на "вярната" линия в БФАС
                Щото другите клубове нямат такива писма...
                Но най-вероятно ще се "зарибяват" траял мераклиите за Шампионат под "грижовното" крило на партията...сори, на БФАС
                [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                Коментар


                • #9
                  До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                  То за траяла е ясно .Аз исках да знам за другите състезания.Дали ще има и кои ще са?Да не е само "Баха" България ,че се обезсмисля да си вадим лицензи, само за едно състезание.
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • #10
                    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                    То за траяла е ясно .Аз исках да знам за другите състезания.Дали ще има и кои ще са?Да не е само "Баха" България ,че се обезсмисля да си вадим лицензи, само за едно състезание.

                    Не съм сигурен дали е ясно за траяла, защото там 99% от участниците нямат дори клетка, да не говорим за останалите изисквания на БФАС. А не съм сигурен , че ще си сложат , докато не дай боже стане някой инцидент. Освен всичко останало част от участниците в тези състезания по неизвестни на мен причини имат наприязън към шампионата , участниците и организаторите. Наблюденията са ми от постовете в този форум, включително в темата за Баха България. Не искам да коментирам тези настроения, но силно се съмнявам , че този офф-роуд сегмент е готов да влезе в шампионата. Това ще е труден и болезнен процес.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                      Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Сигурно е само за миропомазани и последователи на "вярната" линия в БФАС
                      Щото другите клубове нямат такива писма...
                      Но най-вероятно ще се "зарибяват" траял мераклиите за Шампионат под "грижовното" крило на партията...сори, на БФАС
                      Не разбирам защо дамгосваш с лека ръка нашия клуб, но това че не желаем да участваме в скандали , да мразим този или онзи и да взимаме страна в спорове (НЕ че нямаме позиция), го правим за да не "чукнем дъното". Въпреки това нещата вървят здраво по наклонената плоскост. Аз също не съм разбрал за тази сбирка.
                      По страшното, е че вече втори ден абсолютно никой не е написал в темата, че има намерение да организира състезание.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                        Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Сигурно е само за миропомазани и последователи на "вярната" линия в БФАС
                        Щото другите клубове нямат такива писма...
                        Но най-вероятно ще се "зарибяват" траял мераклиите за Шампионат под "грижовното" крило на партията...сори, на БФАС
                        Тодоре или Митко, айде моля без квалификации, с очите си видях писма за всички клубове, дори някой търсеше Йосиф да му даде и за Вашия.
                        Използвам случая да кажа, че като председател на ЛРЕ и от негово име ние нямаме някакви претенции или оплаквания към този и онзи. И по никакъв начин не желаем името ни да бъде замесвано в някакви спорове между организатори, БФАС и прочие. Ще изчакаме да видим какво ще се предложи или случи и нашия Спортен комитет ще реши какво ще правим. Всеки от нашите пилоти сам решава къде и дали да участва, аз лично като съдия се опитвам да помагам на всички( и на Троян Трофи, и на Дамския шампионат, и на Бахата) и моля и занапред да ни считате за участници навсякъде, с каране и помощ, ако е необходимо.
                        А наистина притеснителното е, че както казва Виктор, досега нищо и май Шампионат няма да има. Заявено е едно наистина сериозно състезание и това е, не знам, ще почакаме и ще видим.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                          Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                          Не съм сигурен дали е ясно за траяла, защото там 99% от участниците нямат дори клетка, да не говорим за останалите изисквания на БФАС. А не съм сигурен , че ще си сложат , докато не дай боже стане някой инцидент. Освен всичко останало част от участниците в тези състезания по неизвестни на мен причини имат наприязън към шампионата , участниците и организаторите. Наблюденията са ми от постовете в този форум, включително в темата за Баха България. Не искам да коментирам тези настроения, но силно се съмнявам , че този офф-роуд сегмент е готов да влезе в шампионата. Това ще е труден и болезнен процес.
                          За траяла се чува, че ще е нещо като приложен шампионат, както са женските ралита - т.е. без лицензи и изисквания към колите, освен заложените в правилника за движение по пътищата...

                          Коментар


                          • #14
                            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Тодоре или Митко, айде моля без квалификации, с очите си видях писма за всички клубове, дори някой търсеше Йосиф да му даде и за Вашия.
                            Тодор не се изказва толкова меко и леко закачливо, аз съм по-хард от брат ми и не спестявам нищо от това което мисля,
                            а относно писмата, такова официално получено нямаме към днешна дата

                            П.П.
                            А и аз имам различни виждания от брат ми за бъдещи състезания и шампионати...

                            Коментар


                            • #15
                              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Тодор не се изказва толкова меко и леко закачливо, аз съм по-хард от брат ми и не спестявам нищо от това което мисля, а относно писмата, такова официално получено нямаме към днешна дата
                              Ей това вече е притеснително и неприятно. Интересно е да разберем на кой са дали такива писма, щото от 7 клуба ако само 3 имат, нещо нищо не става. Поне е ясно, че при такава ситуация ние ще настояваме за ново събрание, това няма де е репрезентативно. Но май сбирката на 11 е в по-широк формат, не само за Офф роуда. За тези, които не дойдат, аз ще пусна инфо тук, ако котка не ми мине път.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X