Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    А и аз имам различни виждания от брат ми за бъдещи състезания и шампионати...
    твойте ги знам и някои ги подкрепям с две ръце
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

      Принципно си много прав...

      Коментар


      • #18
        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
        Принципно си много прав...
        Уви според мен не само принципно е прав Виктор. Не бива да се усложняват толкова любителските състезания, без съответните мерки за сигурност. Поне за спокойствие на състезатели и организатори.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #19
          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          На 11 ноември ще има сбирка в БФАС на всички клубове по друг повод, но може би ще се каже нещо и по този въпрос. Ще пиша ако има какво.
          Намерих си поканата, срещата ще бъде на 16 ноември и е наистина обща за БФАС с цел отчет за 2008 и 2009 и прием на Бюджета за 2010. В програмата няма нищо за Офф роуда, само тези 2 точки, ако нещо се каже за нашите неща, то ще е в частни разговори. Та май нищо не сте пропуснали, сигурно по пощата поканите ще стигнат и до Вас.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #20
            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            ... В програмата няма нищо за Офф роуда ...
            E, то на 16 е Общото събрание на БФАС.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

              Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
              Личното ми мнение е, че това е грешка. С риск да бъда намразен ще споделя, че без клетка ще е груба грешка да се разрешават тези състезания. Търкалянията през таван при този формат са нещо обичайно. Имайки предвид, че трудността на трасетата постепенно ще се увеличава, неизбежно ще се стигне и до това. Сега ще ме нападнат, но такива са моите убеждения.
              +1 на 100%
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • #22
                До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                Имам усещането, че някой хора се дразнят от наличието на "любителски" състезания.
                Постоянно се повтаря, че трябва да се слагат клетки и виждаш ли това е някакво страшно изискване, което сякаш ще откаже 90% от състезателите...
                Редовно посещавам такъв тип състезания и често съм виждъл автомобили с клетки вътре без никой никого да е задължавал... и не смятам, че една клетка би затруднила някого финансово или пък технически.
                Лично аз съм ЗА клетките и ако правя автомобил за такива състезания, то той задължително ще е с такава.

                Коментар


                • #23
                  До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                  Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                  Имам усещането, че някой хора се дразнят от наличието на "любителски" състезания.
                  Постоянно се повтаря, че трябва да се слагат клетки и виждаш ли това е някакво страшно изискване, което сякаш ще откаже 90% от състезателите...

                  ... не смятам, че една клетка би затруднила някого финансово или пък технически.
                  Аз пък имам усещането, че се приказва наизуст. Състезанията, за които става дума, не пречат никому и е хубаво да ги има. Това, което колегите са казали по-горе, най-добронамерено цели да се обърне внимание върху проблем, който може буквално да ликвидира този тип състезания. Недай Боже да стане някой инцидент и някой да пострада ...

                  А дали поставянето на качествено направена клетка може да представлява някакво затруднение най-лесно можеш да установиш като вземеш да слагаш такава на джип с нормално купе ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                    Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                    Лично аз съм ЗА клетките и ако правя автомобил за такива състезания, то той задължително ще е с такава.
                    Ами щом си осъзнал необходимостта от клетка , защо се дразниш?

                    Коментар


                    • #25
                      До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                      Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                      Въпреки, че е малко рано , темата е много актуална. С разочарование разбрах, че тази година няма да има Троян трофи, и това определено не ме радва.
                      Викторе, за теб имам една недобра новина...
                      "THESSALONIKI ADVENTURE TROPHY" вече няма да се провежда във формата известен като ТРОФИ в България и Гърция...
                      Болшинството от джиповете в Гърция участници в този тип състезания са си продали машините и се ориентират към rally raid или trail ride...
                      Вчера ме поканиха от Солунския клуб ( STEVE) да "спретнем" заедно едно двудневно рали рейдче през януари или февруари 2010-та около Солун
                      Болшинството от българските екипажи са карали по скоростните чакълирани и макадамови отсечки, а най-добре може да ти разкаже Фиков
                      Инфо ще пусна по-късно, когато има подробности...

                      П.П.

                      Поканата е не само към мен, а към целия екип с който творим чудеса

                      Коментар


                      • #26
                        До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                        Аз като председател на нашия клуб съм получил писмо само за Общо събрание на 16 ноември 2009.
                        Все още няма срок за заявяване на състезания. "Баха България 2010" ще се организира, но още не сме готови с дати защото най-подходящи са септември месец, но няма да ги заявяваме за да няма пак конфликти. Ще се опитам да се разбера с другите организатори за една по-ранна дата за да се гарантира топло време.
                        По неофициални данни има желание за организиране на двете Варненски състезания, Карловското и още едно около София. Шампионат и състезания ще има и ще научите достатъчно рано за календара преди да сте си извадили лицензи.
                        Ако се направи траял шампионат в Дупница хората имат желание да се организира един такъв кръг и може той да се направи на датите в средата на октомври.
                        Това от мен.

                        Коментар


                        • #27
                          До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Викторе, за теб имам една недобра новина...
                          "THESSALONIKI ADVENTURE TROPHY" вече няма да се провежда във формата известен като ТРОФИ в България и Гърция...
                          Болшинството от джиповете в Гърция участници в този тип състезания са си продали машините и се ориентират към rally raid или trail ride...
                          Вчера ме поканиха от Солунския клуб ( STEVE) да "спретнем" заедно едно двудневно рали рейдче през януари или февруари 2010-та около Солун
                          Болшинството от българските екипажи са карали по скоростните чакълирани и макадамови отсечки, а най-добре може да ти разкаже Фиков
                          Инфо ще пусна по-късно, когато има подробности...

                          П.П.

                          Поканата е не само към мен, а към целия екип с който творим чудеса
                          Лошо няма, надявам се да съм готов с "ралиджийката", проекта напредва.

                          Коментар


                          • #28
                            До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                            Аз като председател на нашия клуб съм получил писмо само за Общо събрание на 16 ноември 2009.
                            Все още няма срок за заявяване на състезания. "Баха България 2010" ще се организира, но още не сме готови с дати защото най-подходящи са септември месец, но няма да ги заявяваме за да няма пак конфликти. Ще се опитам да се разбера с другите организатори за една по-ранна дата за да се гарантира топло време.
                            По неофициални данни има желание за организиране на двете Варненски състезания, Карловското и още едно около София. Шампионат и състезания ще има и ще научите достатъчно рано за календара преди да сте си извадили лицензи.
                            Ако се направи траял шампионат в Дупница хората имат желание да се организира един такъв кръг и може той да се направи на датите в средата на октомври.
                            Това от мен.

                            Нали се беше отказал от "нашият клуб" ?Сега пак ли си прецедател?
                            WWW.FBRALLYRAID.COM

                            Коментар


                            • #29
                              До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                              Както бях писал някъде, за догодина 700 км.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #30
                                До: ДАТИ ЗА ШАМПИОНАТ ЗА 2010г.

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                ... за догодина 700 км.
                                Лошо няма! Че тази година ни разглези с тия къси етапи.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X