Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

    Свежи новинки: Няма вече да избираме между КТМ и БМВ. От догодина ще има нов силен играч в нашия клас - Yamaha Super Tenere XTZ 1200. Звучи яко - 2 цилиндъра, редови , водно охлаждане, тракшън контрол , единна спирачна система , типична за тежко ендуро осанка и още и още .... На изложение в Токио е бил показан завоалиран прототип.

    http://www.motorcyclenews.com/MCN/Ne...made-of-cloth/
    Последно редактирано от Тануцо; 24-10-09, 17:24. Причина: Поясняване

  • #2
    До: Нов играч в любимия сегмент

    даже е и с кардан,браво но да видим какво ще е в действителност
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #3
      До: Нов играч в любимия сегмент

      Ами каквото и да е, ще трябва да минат поне 2-3 години за да се види за какво става въпрос. Иначе всички мотори са хубави

      Коментар


      • #4
        До: Новата Yamaha XTZ 660 Tenere

        Ето Супертенере 1200 за първи път в официален сайт на Ямаха.
        За сега прототип, но се обзалагам ,че ще има сериино .Просто
        натиска за тоя мотор е прекалено голям вече.

        Назрява момента за отделна тема за 1200 .

        http://www.yamaha-motor-europe.com/super-tenere/

        Коментар


        • #5
          До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

          Дай Боже...

          Това от пред на 19 или на 21 ви прилича?

          п.п. Ямаха са добре, защото сегмента им беше празен.
          Ама какво ще правят от Хонда и Сузуки като създадоха тези недоносчета Варадеро и В-стром(да ме извинява Змея - лично мнение)...
          Нито е за инвестиции в нови разработки в тази криза, нито е да си зарежат старите, вече наложени на пазара...
          Струва ми се, че скоро няма да отговорят на Ямаха, ако въобще и те го пуснат...
          Сега зарибяват своите фенове, да не избързват с други покупки, а да изчакат някоя годинка новото СТ
          Последно редактирано от Жоро Донечки; 26-10-09, 14:25.

          Коментар


          • #6
            До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

            Гумата е ..... де да знам каква. Може обаче като му махнат панделките да се окаже като онези зелените зверове дето Мони ги кара в Тибет. Тук като гледам формата, която наподобява май ще прилича на КТМ690 или 640, което не е истински струг. Дайте да го видим на живо, да изчакаме малко време да покаже какво може и после да си говорим къв е хубав. А Хонда и Сузуки са си добре в този сегмент. И все пак от БМВ по - убаво нема

            Коментар


            • #7
              До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

              Вече е заприличал на истински туарег.
              Много ми харесва тази визия, дано като стартират модела да си остане същата.

              Коментар


              • #8
                До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                А Хонда и Сузуки са си добре в този сегмент.
                Не само, че не стоят добре в сегмента, те просто липсват там

                Коментар


                • #9
                  До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  Гумата е ..... де да знам каква. Може обаче като му махнат панделките да се окаже като онези зелените зверове дето Мони ги кара в Тибет. Тук като гледам формата, която наподобява май ще прилича на КТМ690 или 640, което не е истински струг. Дайте да го видим на живо, да изчакаме малко време да покаже какво може и после да си говорим къв е хубав. А Хонда и Сузуки са си добре в този сегмент. И все пак от БМВ по - убаво нема
                  Бойко,ама нищо общо няма с 690,а еле пък с 640,а със "ЗЕЛЕНИТЕ"....еми те не са зверове,те са си......."пляки".
                  Аз лично с голям интерес ще следя развитието на японците в този "нов" за тях сегмент.

                  Поздрави,
                  търся си подписа....

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                    Toва не е прототип, не може даже и "визия" да се нарече, защото почти нищо дава ясна представа как ще изглежда бъдещия (евентуален) сериен байк...
                    Единствено техн. подробности от сорта на кардан, дефазиран колянов вал и предна 19ка (с яки спирачки - няма как вече; и най-важното уж - със спици!) са насоките...
                    SUZUKI V-STROM 1000
                    Jeep Cherokee 2.5CRD
                    TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                    о889 525 о74 - Владо

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                      Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                      защото почти нищо дава ясна представа как ще изглежда бъдещия (евентуален) сериен байк...
                      Всичко това не е случайно, защото конкуренцията не спи.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                        Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                        Всичко това не е случайно, защото конкуренцията не спи.
                        Пределно ми е ясно, че няма случайни неща.

                        Но да тръгнем да се прехласваме по някакаква въздушна склуптура с привлекателни първоначални параметри... ... и аз съм много разпален фен на двуцилиндровото XTZ, ама все пак сме големи хора...
                        Сигурно още и дизайнерите на Ямаха нямат ясна представа дали и как ще изглежда окончателната версия...
                        SUZUKI V-STROM 1000
                        Jeep Cherokee 2.5CRD
                        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                        о889 525 о74 - Владо

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                          http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...z1200%2009.htm

                          http://www.advrider.com/forums/showthread.php?p=6317595

                          Ако правилно съм копирал адресите...
                          Аз карам TDM 900. И се чудя в коя категория да се вкарам - не е ендуро, не е шосеен... На пътя ускорява като бегачка, на черно се държи много прилично. Ама това стоене извън категориите... все едно съм отхвърлен .
                          Харесвам много BMW R 1200 GS, и се чудя дали да не сменя Ямахата...
                          А това ново Tenere на вид ми харесва повече и от BMW-то.
                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                            Дааа, май не съм много прав, това не ще да е 1200... Съжалявам! Дано скоро има повече информация!
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • #15
                              До: Нов играч в любимия сегмент - Yamaha Super Tenere XTZ1200

                              http://www.yamaha-motor-europe.com/super-tenere/

                              Браво, започват със страхотна рекламна кампания!
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X