Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушен филтър за д-л ISUZU 4JX1-TC -3.0L

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въздушен филтър за д-л ISUZU 4JX1-TC -3.0L

    Тъй като имах проблем с намирането на въздушен филтър за д-л 4JH1-TC се принудих да взема филтър за 4JX1-TC. Тъй като по габарити отговаря точно. Молбата ми обаче е ако някой има OPEL MONTEREY, ISUZU Trooper, BIGHORN или WIZARD с такъв двигател, да погледне в книжката си и да ми каже на колко хил. км би трябвало да се смени въдушния филтър. Моя пише да се сменя на 40000(което ми се виждаше доста, ама така е по книжка) и той се справи успешно с тия км без да увеличи разхода съществено. Причината за въпроса е че видях съществена разлика в количеството нагъвки на оригиналния(моя) и този за 4JX1-TC, в полза на моя.
    Предварително благодаря!
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

  • #2
    Колега, аз се занимавам с авточасти отдавна.
    Всяка фирма производител на филтри дава различен пробег за своите продукти по няколко критерия:
    1. Къде се продават (къде ще се кара, в коя част на света.)
    2. Какъв тип (има различни видове както си забелязал според гънките и др.)
    3. Вид на автомобила (ако има турбина пробегът е по-малък.)
    Моят съвет е да видиш в някой каталог на фирмата производител какъв пробег дават.
    П. П.
    Това че новият е с по-редки гънки не е гаранция че ще филтрира по-зле от другия, защото има различни филтърни елементи.
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от vladi333
      Колега, аз се занимавам с авточасти отдавна.
      Всяка фирма производител на филтри дава различен пробег за своите продукти по няколко критерия:
      1. Къде се продават (къде ще се кара, в коя част на света.)
      2. Какъв тип (има различни видове както си забелязал според гънките и др.)
      3. Вид на автомобила (ако има турбина пробегът е по-малък.)
      Моят съвет е да видиш в някой каталог на фирмата производител какъв пробег дават.
      П. П.
      Това че новият е с по-редки гънки не е гаранция че ще филтрира по-зле от другия, защото има различни филтърни елементи.
      За съжаление на моята кутия на филтъра не пише нищо по въпроса. Единствения етикет е на JAPANPRTS и има уеб адреса в Италия. Затова и попитах ако някой има от този модел двигател поне да се поинтересува в книжката какво пише, поне за обща информация. По мои сведения двигателите са почти идентични по конструкция, и затова и написаното в кнжката на автомобила би трябвало да е меродавно. Надявам се че някой във форума все пак кара с такъв двигател във форума. Чат пат срещам по улиците ама как да го спра за да го питам. Ако не се обади никой ще го сменям на 20000 за всеки случай и така ще карам.
      Поздрави
      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X