Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам стари компютърни части

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам стари компютърни части

    Здравейте.

    Купувам стари компютърни части.
    Неща, от преди 4-5-6-7 и повече години.
    Монитори, компютри, клавиатури, мишки, принтери, платки, модули, памети, захранващи кабели, и други. - работещи.
    Хард дискове, стари процесори - може и неработещи.

    Ако имате стара компютърна техника и се чудите какво да я правите или ви заема излишно мястно - обадете се.

    Цените са по договаряне.
    Аз се намирам в гр. Казанлък.
    За предпочитане е ако техниката се намира в района, или ако имате път наоколо, но в краен случай може и с куриер.

    Благодаря предварително !
    .

  • #2
    До: Купувам стари компютърни части

    Калине, да не правиш музей?

    Ако да, мога да предложа 5 MB хард, да, МБ, а не ГБ, български, произведен в Стара Загора - СМ5505 с MFM интерфейс, без контролер

    ще ти го сваля от витрината..

    мога да ти предложа 256 КB SIPP модул
    имам лента за стример - ORWO - не помня с каква плътност на записа беше...

    търся дискета 8 "...
    имам обещана от приятел, ама нещо не ще да си я дава

    последните монитори ВММ3105 бяха безславно изхвърлени, заедно с няколко Изот-а, с клавиатурите, дисковете и мониторите...

    ако са за музей, може и няколко флопита 340 К да ти намеря...

    Коментар


    • #3
      До: Купувам стари компютърни части

      Вени, благодаря за предложението
      Апетитно е, но не мога да си позволя музей, поне не засега.
      В момента ще гледаме да мине зимата, че се очертава студена

      Идеята на темата в случая е, да събера малко части от тук от там, за си направя нещо като сервизче. Малко, но с повече желание.

      Успех.
      .

      Коментар


      • #4
        До: Купувам стари компютърни части

        Колега, чакай опис.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: Купувам стари компютърни части

          От мене не чакай опис, нито нещо по куриер. Със сигурност няма половин тон, но не съм сигурен че ще се събере в малко комби. Сигурно в голямо. Или в баничарка.
          Лошото е, че нямам път нататък. Ако някой има - ще го натоварим.
          Пазех всичко това за общата идея ТНТМ, но щом ще го пуснеш в работа - по-добре така. Просто ще използвам случая, да те зарибя за същата идея. София не е цялата България.
          Заклеваш се че ще показваш разни чалъми на казанлъшките деца, и получаваш всичко, плюс една бира отгоре. Ако имате ксерокс за бири - ще ги платим, но няма аз да съм виновен!
          Мамка му, що ме разреваваш бе((( Града на мойта военна младост.

          Коментар


          • #6
            До: Купувам стари компютърни части

            ако идваш насам,има бая боклуци които се чуда кво да ги права...направо ти ги подарявам,нещата са от стари компове пентиуми предимно дънни платки,има и стари флопита и др..

            Коментар


            • #7
              До: Купувам стари компютърни части

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              От мене не чакай опис, нито нещо по куриер. Със сигурност няма половин тон, но не съм сигурен че ще се събере в малко комби. Сигурно в голямо. Или в баничарка.
              Лошото е, че нямам път нататък. Ако някой има - ще го натоварим.
              Пазех всичко това за общата идея ТНТМ, но щом ще го пуснеш в работа - по-добре така. Просто ще използвам случая, да те зарибя за същата идея. София не е цялата България.
              Заклеваш се че ще показваш разни чалъми на казанлъшките деца, и получаваш всичко, плюс една бира отгоре. Ако имате ксерокс за бири - ще ги платим, но няма аз да съм виновен!
              Мамка му, що ме разреваваш бе((( Града на мойта военна младост.
              Малииийй, Стефане давай ги, че не можеш се обърна в гаража, камо ли кола да вкараш у нас, от тез матр'яли за ТНТМ-то.
              Айде колега от Казанлък, щом Стефан дава, пали колата и идвай, докато не е размислил, матр'ла е много и разнообразен. И да вземеш нещо да почерпиш , а другото е без пари.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                До: Купувам стари компютърни части

                ако имаш път към софия мога да ти подготвя някоя друга конфигурация....само че съм скъпчия пия сок от портокал!!!
                LZ5DG....0888985906
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам стари компютърни части

                  Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                  Здравейте.

                  Купувам стари компютърни части.
                  Неща, от преди 4-5-6-7 и повече години.
                  Монитори, компютри, клавиатури, мишки, принтери, платки, модули, памети, захранващи кабели, и други. - работещи.
                  Хард дискове, стари процесори - може и неработещи.

                  Ако имате стара компютърна техника и се чудите какво да я правите или ви заема излишно мястно - обадете се.

                  Цените са по договаряне.
                  Аз се намирам в гр. Казанлък.
                  За предпочитане е ако техниката се намира в района, или ако имате път наоколо, но в краен случай може и с куриер.

                  Благодаря предварително !


                  ... виж това ... за електрониката .... горе долу с това разполагам ...ако сматаш, че ще ти влезе в употреба ...?
                  ...
                  за стъпалото-имам Fenix, England/USSR но е 4х200 w ... т.е големичко е ..
                  Прикачени файлове
                  [I][SIZE=1]...системен администратор-винаги има начин...:)[/SIZE][/I]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам стари компютърни части

                    Благодаря за предложението, но не ме устройва.
                    Успех.

                    Продължавам да търся, някой ако има излишни.
                    Отделно ще се опитам в края на седмицата да намина до София най-накрая за да разчистя място на Стефан.

                    Отделно тук предлагам ако на някой му се наложи и му трябва някаква стара компютърна част/карта/платка за ремонт/ползване да ми се обажда на лично съобщение. Пари не искам.
                    .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам стари компютърни части

                      Имам една видео карта 128мб на асус, една СД Записвачка, 1 ДВД Записвачка и 1 процесор 2400+, ако си заинтересован пиши на скайп - veskoso или на лично защото немога да следя темата

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам стари компютърни части

                        продовом хард диск 16 ГБ пиши ми на лично или на скайп:di_keyt че не следя темата и аз

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам стари компютърни части

                          Първоначално публикуван от di_keyt Преглед на мнение
                          продовом хард диск 16 ГБ пиши ми на лично или на скайп:di_keyt че не следя темата и аз
                          Писах.
                          Лек ден на всички и безавараийно.
                          .

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам стари компютърни части

                            Моля темата да бъде заключена.

                            Спирам да купувам и тези дни ще пусна списък с останалите неща от магазина, който си хареса нещо да го отнася.

                            Лека вечер от мен.
                            .

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам стари компютърни части

                              стискай зъби и дръж фронта криза е
                              LZ5DG....0888985906
                              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                              Не всичко, което има две бузи е лице!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X