Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

    Привет! Ще бъда много благодарна ,ако някой ме посъветва от къде мога да се снабдя с нова помпа на прилична цена! Знам ,че това последното е много субективно,но в Пловдив ми искат 5000лв само за помпата.Подозирам,че горницата е много голяма.Дочувала съм за по-евтини от Солун или от Турция,но нищо конкретно не знам.Моля ,за инфо!!! А може би и в БГ има някъде по-евтини.Благодаря за отделеното време!

  • #2
    До: Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

    ME190711
    Това е ОЕМ номерът на тази помпа. Напиши го в Гугъл и ще добиеш представа за цените на други места. А може и да попаднеш на такова, където осигуряват и доставка

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

      Добре де какъв и е проблема на тази помпа . Ремонт не е ли по изгодно . За първи път чета за проблем в ГНП на японски автомобил за разлика от опел напр. Разкажи може някои от форума да помогне , доста умни съфорумници има/може и друг да се окаже с подобен проблем/.
      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

        Първоначално публикуван от спедитор Преглед на мнение
        Привет! Ще бъда много благодарна ,ако някой ме посъветва от къде мога да се снабдя с нова помпа на прилична цена! Знам ,че това последното е много субективно,но в Пловдив ми искат 5000лв само за помпата.Подозирам,че горницата е много голяма.Дочувала съм за по-евтини от Солун или от Турция,но нищо конкретно не знам.Моля ,за инфо!!! А може би и в БГ има някъде по-евтини.Благодаря за отделеното време!

        честно да ти кажа цената за нова помпа е такава и горницата за това не мисля че е голяма. даже е ниска

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с ГНП на Митцубиши Паджеро 3.2 ДИД -2002год.

          Съвсем случайно ми попадна копие от фактура за смяна на помпа и труд - от италиански сервиз- цена 1200 евра.
          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X