Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G-350 turbo , тресе първите мин след палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
    "Така е докато минат няколко мин , предполагам да загрее"

    Ми не знам, според мен имат общо, а и е най-лесно да се проверят първо те, преди да се бъзика друго. Разпръсквач не съм и виждал какво представлява, ама да тресе мерцедес от изгорели свещи съм виждал. За последно, преди седмица когато си смених на Пуха: палеше много трудно, а когато запалеше тресеше... Оказа се че 2/5 бяха читави. Като ги смених, "пали от четвърт" де`т се вика, и не тресе грам.
    Той за паленето си пали винаги и то без проблеми . но разбира се свещите се проверяват по лесно така , че ще си имам едно на ум.
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #17
      До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

      Първоначално публикуван от buxter Преглед на мнение
      Аз имах същия проблем. При мен се оказа, че е едно реле, което се намира под кората под жабката до бушоните. Предполагам, че всеки грамотен ел. техник ще ти свърши работа. Съветвам те първо да провериш за това, ако приятелят ти има късмет ще се размине само с двайсетина лева.
      Хм това е интересно.Да имам познат много кадърен ел техник , ще го помоля за го погледне.
      "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
      "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

      Коментар


      • #18
        До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

        Проверете я за нормалните признаци при проблем с гарнитура на главата - главно масло в антифриза,много малко,лек филм на повьрхостта.
        Проверете кои от цилиндрите не работят и обьрнете внимание на 6 и 5.
        Не се споменава за бяло пушене след палене,но аз да питам припушва ли бяло в при начално палене?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

          Така , съжалявам , че се връщам толкова късно на темата , но всичко си е пари , а и за Г-ките още с влизането в сервиза ти омекват колената
          Както и да е почакахме малко за разпръсквачите и дихтунгите , но в крайна сметка работата стана както се казва...
          До това време слагахме добавки в горивото , но по скоро твърдя , че нямаше голям ефект и ако ми се е струвало , че е било на добре , може и да е просто внушаване.
          Благодаря на всички за мненията.
          Моля по ваша преценка заключете темата.
          "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
          "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

          Коментар


          • #20
            От: До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Не се споменава за бяло пушене след палене,но аз да питам припушва ли бяло в при начално палене?
            Ето вече 2014 се връщаме на подобен проблем и то с бялото пушене за което питаш BENZBOSS. Та каква е диагнозата сега ?
            "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
            "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

            Коментар


            • #21
              От: До: G-350 turbo , тресе първите мин след палене

              Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
              Ето вече 2014 се връщаме на подобен проблем и то с бялото пушене за което питаш BENZBOSS. Та каква е диагнозата сега ?
              ами следи си нивото на антифриза..

              И ако се променя, търси читави гарнитура и майстор..

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X