Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

    Тази колица ми легна на сърце по две причини - бяла е и купето е прилично запазано. Съпругът е наясно с критериите ми за избор и докато поразгледа новата придобивка имаше твърде мрачен вид. Май беше очаквал по-лош вариант - сега е само умислен. Предстои ми пътуване до София - за регистрация в КАТ. Моля се колицата да се справи с изпитанието. Помогнете моля със съвет - къде да я прегледат и обслужат преди да се явим с нея пред КАТ. Ще я ползвам най-вече по черен път.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

    Честито , колежке! Със здраве да си я караш и да те слуша!
    ПП: За сервиз ще кажат колегите от София...
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

      честито и от мен
      със здраве да се ползва

      сега, разочарованията

      - цвета не кара колата;

      - купето може да е запазено, може да не е. Важно е шасито!;

      - тая "колица" ще те закара до където поискаш, и ще те върне от там.
      и ще ти направи кефа от пътуването.
      Моите впечатления от такава "колица" са повече от блестящи, и единствения дерт на малкия, зъл джип, а не " колица" , е че е мъничък, и не става за повече от двама, и багаж, по-голям от обемист портфейл..


      честито, тук има доста хора, които ще ти бъдат полезни със съвети

      PS пиши от къде си, това ще улесни отговорите на въпросите ти

      Коментар


      • #4
        До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

        Благодаря за пожеланията. Вярно е, че цветът не кара колата, но на мен ми върви с белия когато се отнася до "нова" втора употреба. На 30 км от Пловдив по посока Карлово съм. Ще трябва да я регистрирам в София обаче. Що се отнася до шасито ето малко снимки. На мен ми се видя повече от прилично - все пак е връстница на дъщеря ми.
        Днес се установи нужда от нов термостат - не отваря.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

          Честита джипка ,ако се грижите добре за нея,тя ще ви служи вярно.
          Струва ми се,че имате скъсан маншон на външното каре на едната предна полуоска,сменете го,че каретата са скъпи.
          Вижте в "Търговски партньори" за сервиза на Влади 333-намира се в Дружба и няма да се наложи,да обикаляте из цяла София.
          ПП,на снимките шасито хич не се вижда.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

            Аз пък си мислех, че снимам шасито Днес ще помоля мъжа ми да снима. Що се отнася до скъсания маншон на полуоска - двата май са скъсани. Дали ще мога така да я закарам до София - около 180 км. са. Имам питане относно две маркучета от двигателя, чиито край никъде не е закачен. Точно в средата на снимката са.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от mozza; 21-10-09, 07:55. Причина: втори опит - прикачване на снимки

            Коментар


            • #7
              До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

              Честито колежке, дамите тук станахте три . Със здраве да си караш Ферозката. Много приятна джипка е.
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • #8
                До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                Първоначално публикуван от mozza Преглед на мнение
                Аз пък си мислех, че снимам шасито Днес ще помоля мъжа ми да снима. Що се отнася до скъсания маншон на полуоска - двата май са скъсани. Дали ще мога така да я закарам до София - около 180 км. са. Имам питане относно две маркучета от двигателя, чиито край никъде не е закачен. Точно в средата на снимката са.
                Това, затапеното на пластмасата да не те притеснява. Така си е.

                Другото, дето излиза от колектора за съжаление не помня къде отиваше, но трябва да е вързано.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                  Първоначално публикуван от mozza Преглед на мнение
                  .......Дали ще мога така да я закарам до София - около 180 км. са.....

                  Честита придобивка и поздравления за избора ! При сухо време не е проблем да се минат толкова километри със скъсания маншон, но ако вали вероятността да влязат боклуци където не трябва е огромна. При всички положения преди смяната трябва да се почисти перфектно и да се сложи хубава грес
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #10
                    До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                    Честито и от мен и със здраве да я караш. За маркуча дето виси от колектора мога да помогна най-рано в събота вечерта, че мойта е в бокса за боядисване на шаси и ще я видя чак в събота. Ако до тогава някой от колегите не ти каже къде му е другия край аз ще видя и ще ти кажа. Съветът ми е като я караш насам и докато не се опознаете добре с джипката е да не сваляш погледа си от уреда за температурата. Доста са капризни на тема температура и охлаждане. Още повече, че имаш проблем и с термостата в момента. Във връзка с това от коя страна я вкара?
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #11
                      До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                      Честита придобивка. А маншоните ги оправи колкото може по скоро. Евтини са, така че не скапвай скъпите карета заради няколко лева.
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • #12
                        До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                        Маншоните не са проблем, ако се кара в сухо време. От друга страна, явно така са я покарали.

                        За нова кола от Пловдив до София - не е зле да си запишеш няколко телефонни номера - на хора с опит в теглене на автомобили. Пътната помощ е скъпа, а джамбазите с новия внос си ги знаем. И да, едното око в термометъра и цялото придвижване - не много бързо.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                          Честито, пожелавам много много километри извън пътя
                          Видях, че е със сменени кабели на свещите - интересува ме вие ли ги сменяхте или така си е дошла. От снимката ми се виждат доста здрави маркучета и т.н, даже си е с оригиналната капачка на радиатора май, което си е изключение при ферозите Коя година е колата и от къде сте я внесли? Ще слагате ли АГУ или ще си я карате на бензин? Окаляхте ли я вече? 1001 въпроса

                          П.П. И аз искам да приветствам поредната дама Ферозаджийка Добре дошла!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                            Честито, пожелавам много много километри извън пътя
                            Видях, че е със сменени кабели на свещите - интересува ме вие ли ги сменяхте или така си е дошла. От снимката ми се виждат доста здрави маркучета и т.н, даже си е с оригиналната капачка на радиатора май, което си е изключение при ферозите Коя година е колата и от къде сте я внесли? Ще слагате ли АГУ или ще си я карате на бензин? Окаляхте ли я вече? 1001 въпроса
                            Марианче, ако ти трябват кабели, знам къде има. 60-ина левчета бяха. Марка TESLA. Аз съм с такива.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Още една грижа - купих си Фероза "нов" внос.

                              Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                              Честито колежке, дамите тук станахте три
                              сори за офф-а

                              коя е третата дама - само тя не е писала в темата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X