Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Студ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Студ

    Здравейте колеги,и при мен климатрониока не духа топло от едната страна.Въпросът ми е къде в Пловдив могат да ми помогнат WJ 2002
    2.7crd

  • #2
    До: Студ

    Клапа някоя е заминала - Балканстар, диагностика. След като разберат коя е клапата я поръчваш от посочения по-горе сервиз и сменяваш във всеки що годе реномиран сервиз за климатици.

    Коментар


    • #3
      До: Студ

      Първоначално публикуван от токото Преглед на мнение
      Здравейте колеги,и при мен климатрониока не духа топло от едната страна.Въпросът ми е къде в Пловдив могат да ми помогнат WJ 2002
      2.7crd
      Само да попитам за такъв добър сервиз за климатици в Пловдив.
      До колкото разбирам трябва да се сваля таблото.Неизбежно е ако е клапа нали.

      Коментар


      • #4
        До: Студ

        Правилния човек за пловдив се казва Петко ако искаш мога да ти дам телефона му Той може да ти помогне за климатроника.

        Коментар


        • #5
          До: Студ

          Може и на мен да ми го дадеш този телефон иначе може и без да сваляш таблото. Ама треба да резнеш тук там. До колкото разбрах по този начин става и доста бързичко
          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Overland

          Коментар


          • #6
            До: Студ

            Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
            Правилния човек за пловдив се казва Петко ако искаш мога да ти дам телефона му Той може да ти помогне за климатроника.
            Щом ще помогне може да се чуем

            Коментар


            • #7
              До: Студ

              казва се Петко Найденов и тел. му е 0888/507255 даже може да му се обадиш от мое име аз се казвам Димитър Пушкаров Гарантирам за него че ще ти обърне страхотно внимание и ще ти реши проблема

              Коментар


              • #8
                До: Студ

                Благодаря за тел. ще звънна

                Коментар


                • #9
                  До: Студ

                  Първоначално публикуван от токото Преглед на мнение
                  Благодаря за тел. ще звънна
                  Какво стана обадилиму се на Петко?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Студ

                    Обадих се ,даже жипката е в негови ръце голямо разглобяване ще падне.Утре ще чакам нови вести до къде е стигнал с ремонта.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Студ

                      Айде че след това ще му предоставя и моята )
                      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Overland

                      Коментар


                      • #12
                        До: Студ

                        Аз бях тази вечер при него и към 20.00 ч. преключи със разглобяването .И утре ще се прави ремонта най-важното е че проблема е лукализиран

                        Коментар


                        • #13
                          До: Студ

                          Проблема с клапите можеш да го лУкализираш без въобще нищо да сваляш. Само откачаш жаБката и дърпаш моторчето. След това завърташ пластмасевата шитня и ако се върти повече от 90 градуса значи проблема ти е лУкализиран
                          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD Overland

                          Коментар


                          • #14
                            До: Студ

                            Първоначално публикуван от matematic Преглед на мнение
                            Проблема с клапите можеш да го лУкализираш без въобще нищо да сваляш. Само откачаш жаБката и дърпаш моторчето. След това завърташ пластмасевата шитня и ако се върти повече от 90 градуса значи проблема ти е лУкализиран
                            То така е пробвано но моторчетата са 3 и те си работят но не отварят клапите и затова се е наложело разглобяване на таблото от 3 те клапи работила само една

                            Коментар


                            • #15
                              До: Студ

                              Имало е три счупени клапи.днес се чухме.Утре май ще е готова.Ще чакам обаждане да си я взема

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X