Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

    Първоначално публикуван от ivan.to1 Преглед на мнение
    .......
    Въпроса ми е да не би да гледат на друго място при регистрация,че единият ми хареса доста според цената де.Поздрави.
    Там е номера: Vehicle Identification Number.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:788.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5546822

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:789.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5546821
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

      Благодаря колега.Май е по добре да търся други.

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

        Вече нищо не търся купих го хубавеца.До София се държа като лека кола а 200км. каране без да го жаля направо не мога да повярвам.Преди карах Тойота4Рънър 2,5 ТД 94г. и няма нищо общо нека тойотаджийте да не се сърдят но нито разход нито вървене нито возия.Карам джип от одавна ама бая от одавна и ви казвам за моите нужди по добро няма.Да обикалям реки и дерета във всяка точка на страната,да кача някой и друг байр без проблем по добра кола не намерих.Била ниска,ще я вдигна без блокаж била ,ще и сложа на централният диф де има много изписано как и от кого а мойта хубавица е 1999г.значи проблем няма.Утре и сменям номерата и ако остане време ще има и снимки.Айде със здраве.

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

          Честито, със здраве да си я караш, безаварийно и много радост да ти носи! Качи някоя снимка да го видим!
          LR Disco II 99 - TD5
          www.lre-bulgaria.org

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

            Честито.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

              Успех.
              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                Честито! Със здраве да си я караш!

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                  Първоначално публикуван от ivan.to1 Преглед на мнение
                  Вече нищо не търся купих го хубавеца.........
                  ...... Утре и сменям номерата и ако остане време ще има и снимки.
                  Айде със здраве.
                  Бих казал, ЧЕСТИТО, много КЕФ да ти донесе!
                  Да си го донаправиш с много МЕРАК.
                  .... и ако няма снимки, ще почна да трия.
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20131221_132253.jpg
Прегледи:1
Размер:216.2 КБ
ID:5547187

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20131221_132306.jpg
Прегледи:1
Размер:180.6 КБ
ID:5547188

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20131221_132322.jpg
Прегледи:1
Размер:205.2 КБ
ID:5547189

                    Хубавец а?
                    И с номера вече между другото смяна на номера в кат е 65лв. а не както ме бяха наплашили над 200. Асега почвам по сервизи да ходя да ми видят дебитомера май за смяна,въздух дърпа отнякъде в горивната система според мен щото сутрин пали трудно и на -9 и на 6 градуса, а като запали после няма грижи.
                    Абе има какво да се прави но за тия пари е супер.
                    А един въпрос да ви задам има ли от този модел коли без въздушни възглавници щото мойта няма копче за вдигане?
                    Поздрави от мен.
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-12-13, 19:32.

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                      Първоначално публикуван от ivan.to1 Преглед на мнение
                      А един въпрос да ви задам има ли от този модел коли без въздушни възглавници щото мойта няма копче за вдигане?Поздрави от мен.
                      Има. Май само до 2000г., но има. От ВИН-а може да се разбере как е била фабрично.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                        Първоначално публикуван от ivan.to1 Преглед на мнение
                        ...между другото смяна на номера в кат е 65лв. а не както ме бяха наплашили над 200...
                        Над 200 е сигурно с екотакса - за "нов внос".
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-12-13, 19:31.
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                          Колега ivan.to1, моля разчисти си кутията за ЛС.
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                            Извинявам се,не знаех че имам право на три съобщения.Мисля че съм ги разчистил.

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                              Днес ходих на оглед на това Диско,2003,автомат,HSE:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8796166b2.jpg
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:5548163

                              Изчел съм цялата тема но въпреки това се надявам да ми помогнете с конкретни отговори на следните въпроси:
                              1.При натискане на копчето за въздушното окачване,светва за кратко лампичката на таблото,вика 3 пъти динг,динг,динг,угасва и нищо не се случва.Не се чува нито компресор,нито се усеща нещо да се вдига.Продавача вика,че било вече вдигнато и така си стояло.На вид също изглежда вдигнато.Въпроса-мога ли и как да го спусна и вдигна отново?
                              2.Знак ли е,че когато одавна не е палено и стои вдигнато въздушните възглавници са ОК?
                              3.Де е компресора и как може да се тества? Щото рано или късно,ако ми падне в ръцете,възглавниците ще се сменят,поне да съм сигурен,че компресора мога да използвам за други цели.
                              4.Нещо много странно-нивото на двигателното масло в картера е доста над максимума,което мен ме притеснява.Аз не съм виждал такова нещо,освен ако не е препълнено.Ама аз ако препълня-ще източа до необходимото ниво!?Та въпроса ми е-някой има ли знания или опит за дефект,при който някакъв друг флуид да влиза в маслото и да вдига нивото??!!!
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery 2

                                Виж го да не би маслото да мирише на нафта. Правят ги тия номера. Баш за това не вярвам, ама ..............
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X