Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

    Първоначално публикуван от t72 Преглед на мнение
    Изкам да попитам: Картера на този мотор най-често удря в првдния диф. ти как се справи с това.

    Ппздрави.
    Най-вероятно е имало няколко удара в предната част на картера от пр.диф,тъй като старите ресьори и амортисьори бяха оттървали пък и гумените тампони бяха скъсани.От тези удари явно картера си е направил място/вдлъбнатина/,но не е спукан.Сега е почти невъзможно картера да достигне пр.диф тъй като лифта е вече друг.Същия ефект би се получил и с гумен чук.
    088пет16пет3пет7

    Коментар


    • #32
      До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

      И на моя се е получила вдлъбнатина и не е спукан, но това не означава,че няма да стане в най-неподходящият момент.

      Някой правил ли е неещо като изрязване в тази област.

      Коментар


      • #33
        До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

        Не, защото е безмислено! Картера е ламаринен и се гъне а не се пука.
        Последно редактирано от Георги Василев; 25-10-09, 11:07.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #34
          До: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

          Първоначално публикуван от w.krumoff Преглед на мнение
          Ето и крайния резултат на 95%.

          Аз направо имам един Патрол 3.3ТД без регистрация,и газка с регистрация. Приемам всякакви съвети от знаещи.Волговият двигател мисля да го оставя,но как да го куплирам със скоростната кутия на Патрола,мостовете ще му взема,и кабината без хартопа

          Това ми е газката,но имам ламарини и на друга и това купе мисля да не го развалям.

          Коментар


          • #35
            До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

            Според мен газката ти е хубава и функционална,но не я пипай.А за другото с Нисана идеята не е лоша и може да се получи интересен хибрид,но за куплирането съвет могат да ти дадат специалистите от форума.Що не пуснеш една темичка?Успех!
            088пет16пет3пет7

            Коментар


            • #36
              До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

              Днес успях да довърша "салонното" обзавеждане,като ми остана да тапицирам пейките и колонките в предния край под арматурното табло в дясно и ляво.Даже м/у предните седалки имам и "мокър" бар.
              Прикачени файлове
              088пет16пет3пет7

              Коментар


              • #37
                До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                Поздравления колега!Превърнал си ГАЗ-ката в доста комфортен автомобил!

                Коментар


                • #38
                  До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                  Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                  Поздравления колега!Превърнал си ГАЗ-ката в доста комфортен автомобил!
                  Благодаря колега.В повечето случаи по време на едър лов прекарвам по 3-4 часа в газката и отдавна си мечтая за по-така комфорт.Особено при тежки минусови температури това е необходимо.Мисля да й туря Булсатком и газова печка и може и да не се пребирам в къщи.
                  088пет16пет3пет7

                  Коментар


                  • #39
                    До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                    Венци едно предложение от мен .Монтирай на джипа една суха нафтова печка "Вебасто" и ще стане още по-уютно в нея.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                      Първоначално публикуван от miro_vaieto Преглед на мнение
                      Венци едно предложение от мен .Монтирай на джипа една суха нафтова печка "Вебасто" и ще стане още по-уютно в нея.
                      Да,това е добра идея.
                      088пет16пет3пет7

                      Коментар


                      • #41
                        До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                        Колеги,извинявам се за нестандартния въпрос,но трябва да го задам и то към специалистите.Не мога да догодя ауспуховата система на двигателя Волга-М24 на Газката така,че звукът да е нормален и поносим.В момента съм с едно единствено гърне /плоско/ от Ауди,което е под дясната врата,но шумът е в повече.Системата никъде не изпуска,но не е това което трябва да се чува.Какви са нормите и какво бихте препоръчали?
                        088пет16пет3пет7

                        Коментар


                        • #42
                          До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                          Първоначално публикуван от w.krumoff Преглед на мнение
                          Колеги,извинявам се за нестандартния въпрос,но трябва да го задам и то към специалистите.Не мога да догодя ауспуховата система на двигателя Волга-М24 на Газката така,че звукът да е нормален и поносим.В момента съм с едно единствено гърне /плоско/ от Ауди,което е под дясната врата,но шумът е в повече.Системата никъде не изпуска,но не е това което трябва да се чува.Какви са нормите и какво бихте препоръчали?
                          Венци, Мишо Петков е сложил на неговата ГАЗка гърне от Форд Транзит и станало много добре. Мишо може да ти каже подробности.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #43
                            До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                            Аз съм, като с на Мишо, но при нас звука е силничък.
                            Ако искаш да е тих джипа(и да върви) трябва да сложиш две гърнета- резонатор и заглушител. Резонатора (това малкото) подтиска ниските честоти, а заглушителя( нормалното гърне) подтиска средните и високите.
                            Руснаците слагат от Газела и казват, че е добре.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                              Благодаря на теб и на Драго за компетентните отговори!
                              088пет16пет3пет7

                              Коментар


                              • #45
                                От: Газ69 на В.Крумов-пълно преобразяване

                                Тази сутрин пуснах обява,че търся/купувам/ регистрация за ГАЗ-69,но до момента не я откривам.Извинявам се предварително на Модераторите,ако грешката в публикуването както и в търсенето на темата е в мен.
                                088пет16пет3пет7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X