Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде карате през зимата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде карате през зимата.

    Искам да питам, къде може да се тренира зимата. На Троян и Севлиево не става, че е страшна кал в това мокро време. При нас само на Хисар става, че не се разкалва. Има ли и други такива трасета в България, които не се разкалват за да се тренира.???
    Последно редактирано от Chinela; 18-10-09, 11:54. Причина: Използвайте главни букви за имена на градове и др.
    [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
    [/URL]

  • #2
    До: Къде карате през зимата.

    Зависи,зимата не е много за трениране - а за каране за удоволствие защото е по "хлъзгаво" и се получават изпълнения тип Tokyo Drift,най-добре според мен е на поляни или широки завои,асфалт не толкова но където е бетон също става.В троян на завоя на Калинел е много весело да се взима напред с..капака на съединителя ..

    Коментар


    • #3
      До: Къде карате през зимата.

      То хубаво не е за каране, ама сина ми трябва да кара. Зимната му трябва на него. Около Серес се чудя дали може да се отиде да се кара
      Последно редактирано от Chinela; 18-10-09, 11:55.
      [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
      [/URL]

      Коментар


      • #4
        До: Къде карате през зимата.

        В хасковско е по-сухо и топло от останала част на страната...
        Бобошево също...
        Към Сандански не знам как са с трасетата...
        Последно редактирано от Жоро Донечки; 19-10-09, 12:55.

        Коментар


        • #5
          До: Къде карате през зимата.

          Определено последните 2-3 години активно занимаващите се с мотокрос състезатели в България,започват да практикуват тактиката на елитните отбори от големия крос, а именно там новия сезон започва почти веднага след като свърши стария.За тази подготовка ви трябва да си изготвите цел за новия сезон и съответни средства (ако има такива).Препоръчвам ви да се съберете с поне още две деца и да посетите школата на Евертс -баща и син.После тренировки в Италия и Холандия .И той сезона дошъл.

          Коментар


          • #6
            До: Къде карате през зимата.

            трасето в Харманли е песъкливо и смесено и с натрошена скала..уникално приятна почва навремето е имало идея да се направи лагер на националният отбор тук.. не се разкалва цяла зима а и е сравнително топло и рядко пада сняг..но..самото трасе не е поддържано отдавна а и е от по старият тип трасета-разгърнато и по скоростно а скоците са се послегнали с времето ..но все пак ако не ви е далече става
            а и може би ще го пооправим тази зима..но е факт че караме повече зимата по него отколкото другите сезони ..много "държи" като е влажно..колям кеф

            Коментар


            • #7
              До: Къде карате през зимата.

              В Благоевград също знам, че ходят да тренират зимата, но не съм бил и нямам лични впечатления.

              Коментар


              • #8
                До: Къде карате през зимата.

                Да и аз предпочитам зимата да ходя там ! Трасето предлага добри условия за каране и през зимния сезон

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X