Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стъпки при боядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стъпки при боядисване

    Въпроса е как пръскат дали ще правят добра плътна метла и да разливат добре лака. Гледах в алиекспрес доста варианти има на пистолети и реплики на девилебс.
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • От: Стъпки при боядисване

      Хъммм аз пръскам с един от 60 лева пък не става на портокал.Сигурен ли си,че е от пистолета

      Коментар


      • От: Стъпки при боядисване

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        Хъммм аз пръскам с един от 60 лева пък не става на портокал.Сигурен ли си,че е от пистолета
        По-скоро,от вискозитета и други фактори....
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • От: Стъпки при боядисване

          Някой ще познае ли що е туй нещо?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:e87272185153bf66442f4311bde0b13f-1894922-700_700.jpg
Прегледи:1
Размер:67.0 КБ
ID:5747706

          Първият ми пистолет от 1994-та - SATA LM/S. Oще пръска с широка и плътна метла.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Стъпки при боядисване

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            По-скоро,от вискозитета и други фактори....
            Мда и аз така си мисля, че не е от пистолета

            Коментар


            • От: Стъпки при боядисване

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Някой ще познае ли що е туй нещо?

              [ATTACH=CONFIG]907257[/ATTACH]

              Първият ми пистолет от 1994-та - SATA LM/S. Oще пръска с широка и плътна метла.
              Аз почнах с един чешки Kovo Finish, Уникално здрава машинка. Колко пъти съм го забравял с боята в него...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Стъпки при боядисване

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Аз почнах с един чешки Kovo Finish, Уникално здрава машинка. Колко пъти съм го забравял с боята в него...
                Борка, тогава изобщо и хабер си нямах, че съм купил нещо толкова реномирано. Трябваше спешно да се купи пистолет (да се похарчат едни пари, за да не отидат зян) и този беше единствения несоциалистическо производство на битака. 2-3 години след това започнах да демонстрирам производството на Грако и прочетох това-онова и за Сата.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Стъпки при боядисване

                  Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                  Хъммм аз пръскам с един от 60 лева пък не става на портокал.Сигурен ли си,че е от пистолета
                  Може и вискозитета да е фактор. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20170328-222141.jpg
Прегледи:1
Размер:72.6 КБ
ID:5747837 ето този пистолет с 3 дюзи си поръчах 2.0 1.7 и 1.4 дюзи. Дано да е добър. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20170328-222130.jpg
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:5747839
                  Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                  Коментар


                  • От: Стъпки при боядисване

                    Е то това е китайската SATA Jet оригиналът!!
                    Ако китайците бяха платили една стотинка, от сата щяха да им кажат какви са тънкостите на дюзата..
                    Защото само с копи и пейст не става работата, вземи една САТА и виж че няма нищо общо с този керпич..
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • От: Стъпки при боядисване

                      [QUOTE=Traqn Savov;3132225]Е то това е китайската SATA Jet оригиналът!!
                      Ако китайците бяха платили една стотинка, от сата щяха да им кажат какви са тънкостите на дюзата..
                      Защото само с копи и пейст не става работата, вземи една САТА и виж че няма нищо общо с този керпич.. [QUOTE=Traqn Savov;3132225]
                      Е за някой друг детайл толкова няма ли да става, вярно е, че няма да е като тия скъпите професионалните, но за любителска употреба се надявам да върши работа по-добре от сегашният ми Einhel
                      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                      Коментар


                      • От: Стъпки при боядисване

                        За дребни детайли става, за акрилни бои също става, обаче за цяла кола металик или перла ще стане мазана работа, особено на по големите пространства таван капак ще си личат отенъци..

                        А най добре става за шприц и за оградна боя!!

                        Аз си пръскам малки детайли по колата, тук огледало съм драснал или броня, и не съм предирчив..
                        за такива работи е идеален! обаче ако това ти е занаята, и с това си вадиш хляба, инвестирай поне в един италко или ивата
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • От: Стъпки при боядисване

                          Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                          За дребни детайли става, за акрилни бои също става, обаче за цяла кола металик или перла ще стане мазана работа, особено на по големите пространства таван капак ще си личат отенъци..

                          А най добре става за шприц и за оградна боя!!

                          Аз си пръскам малки детайли по колата, тук огледало съм драснал или броня, и не съм предирчив..
                          за такива работи е идеален! обаче ако това ти е занаята, и с това си вадиш хляба, инвестирай поне в един италко или ивата
                          За дребни неща и при мен, я калник я врата, броня такива работи. Тя колата ми е с едно голямо торпедо отпред зор ще е за боя там. Хареса ми тоя пистолет, че е с 3 дюзи и реално ще става да се пръска всичко с него, като дойде ще го пробвам да видим дори мисля да го дам да пръсне нещо с него мой приятел със сервиз да даде мнение и ще пиша Но като знам бг пощи колко са бързи ще е след месец в най добрият случай
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • От: Стъпки при боядисване

                            За евтин и добър пистолет мога да препоръчам Бернардо Екенаро,Кар Систем го продават в България.
                            Цената му е около 120лв,носи се лафа че бил копие на Сата и прави хубава финна метла.

                            Иначе Сата въпреки по високата цена си заслужава парите и цената му се избива защото е най икономичният пистолет,поне според мен.

                            Със един колега едно време се хванахме на бас че със Сата 1.3 HVLP ще лакирам предна броня на кола със едно казанче на пистолета на две ръце което е 600мл. без да ми стече.
                            Аз спечелих баса а бях и кажи речи още начинаещ тогава.

                            Та Сата не случайно го рекламират като Мерцедеса на бояджийските пистолети.

                            Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                            За дребни неща и при мен, я калник я врата, броня такива работи. Тя колата ми е с едно голямо торпедо отпред зор ще е за боя там. Хареса ми тоя пистолет, че е с 3 дюзи и реално ще става да се пръска всичко с него, като дойде ще го пробвам да видим дори мисля да го дам да пръсне нещо с него мой приятел със сервиз да даде мнение и ще пиша Но като знам бг пощи колко са бързи ще е след месец в най добрият случай
                            Ако пръскаш с един пистолет всичко ще има бая прашинки,на галено ги наричаме копелета.
                            Отделно един и същи пистолет за филер-боя и лак е направо абсурдно като идея.

                            Така че вземи си по добре някакъв само за филера,а друг за боя-лак макар това да е пак компромис с броя на прашинките но да кажем че ако го миеш преди лака добре е търпим.

                            Коментар


                            • От: Стъпки при боядисване

                              Като си говорим за пръскалки ето ги моите три броя Сата.

                              От ляво на дясно,Сата 4000 RP 1,3,Сата 3000 HVLP 1,3,Сата Миниджет 4 HVLP с две дюзи 0,8 и 1,2.
                              Черната Сата е лимитирана серия с камък Сваровски,манометъра също е на Сата.
                              За филер използвах Бернардо Екенаро с дюза 1,7.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0980.jpg
Прегледи:1
Размер:351.3 КБ
ID:5752579
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0973.jpg
Прегледи:1
Размер:360.0 КБ
ID:5752580

                              Коментар


                              • От: Стъпки при боядисване

                                Много Хубави сатички направо съм ин льов в тях, обаче са за професионалисти, а ние сме любители, понеже с много ЛЮбофф правим работата, и почти без пари....

                                Гледам всичките са Хай Волум Лоу Прешър , което в превод ще реже, малко въздух хаби и много боя пръска... те не правят ли по голям, олвърспрей така да се каже, по научно му..



                                ПС. Ама тая баварка по убава Халарма от SUN заслужава аз на мойта съм и поръчал вайпър с двустранна фръзка на дистанционното..
                                Последно редактирано от Traqn Savov; 20-05-17, 22:15.
                                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X