Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    Стига, бре всички се готвите само за банкета, ако е такава работата да не взимам АТВ-тата.
    Снощи поканих 1 приятел, но ме отряза т.к. сме се събирали само купонджии, а не карачи.
    Последно редактирано от s_s1; 09-12-09, 14:52.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #77
      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Стига, бре всички се готвите само за банкета, ако е такава работата да не взимам АТВ-тата.
      Снощипоканих 1 приятел, но ме отряза т.к. сме се събирали само купонджии, а не карачи.
      Генчев не споменаваш нищо за 2-те блеещи биологични единици !!!

      Коментар


      • #78
        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Ние също потвърждаваме нашата такса.
        crazyfox.bg@gmail.com

        Коментар


        • #79
          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          Заради кризата, постните пици и студа, аз редуцирам "мажоретките" до максимум 1 (една).
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #80
            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
            ..... Имам едно предложение от КМЕТА да ме вози като багаж което все още обмислям
            Ами и аз ще бъда пасажер с колегата kalin_b с това!

            Коментар


            • #81
              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              Ами и аз ще бъда пасажер с колегата kalin_b с това!
              Нищо чудно, сезона на Софийската филхармония приключи и музикалните АТВ-та ще излязат пак около май месец
              [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

              Коментар


              • #82
                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                Ще се опитам и аз да взема ATV под наем и да участвам в разходката,като включа и няколко литра троянска отлежала(домашна)

                Коментар


                • #83
                  До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                  ......................
                  P.S.Предлагам колегите,които се включиха активно в началото на темата с ТАКСИТЕ да потвърдят присъствието си/+ТАКСАТА/ за да няма изненади!!!!Форума предоставя тази възможност.

                  ЗА ОБЕЩАЛИТЕ И НЕИЗПЪЛНИЛИ ОБЕЩАНОТО И кетъринг "ВАЛЕНТИНО" да не ги обслужва

                  Две каси хляб-потвърждавам, лично!
                  Замисляме и агънце

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Стига, бре всички се готвите само за банкета, ако е такава работата да не взимам АТВ-тата.
                  Снощи поканих 1 приятел, но ме отряза т.к. сме се събирали само купонджии, а не карачи.
                  Взимай Генчев, взимай, поне три идваме от Казанлък

                  Впредвид лошото време сега ще се разбере, кой е ендурист и кой е разходкаджия
                  Последно редактирано от kocha; 09-12-09, 19:35.
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #84
                    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                    Заради кризата, постните пици и студа, аз редуцирам "мажоретките" до максимум 1 (една).

                    ПУ, за мен
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • #85
                      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      Вече усещам мириса на Троянската кал. Получих и някакъв тик, дясната ми ръка постоянно се свива и захожда към ........... устата. Вече спирам да ям и да пия да не взема да се изложа, човек като ви чете коментарите , все от А-група сте се събрали там..
                      Да не забравите че съм рожденник , смятам ГОЛАТА торта да подам по раничко че ако се омотате по-рано да не се чудите после какво да я правите. Притеснено ми е дане я объркате със СТРИПТИЗЬОРКАТА .
                      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #86
                        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                        Вече усещам мириса на Троянската кал. Получих и някакъв тик, дясната ми ръка постоянно се свива и захожда към ........... устата. Вече спирам да ям и да пия да не взема да се изложа, човек като ви чете коментарите , все от А-група сте се събрали там..
                        Да не забравите че съм рожденник , смятам ГОЛАТА торта да подам по раничко че ако се омотате по-рано да не се чудите после какво да я правите. Притеснено ми е дане я объркате със СТРИПТИЗЬОРКАТА .
                        Емо,откакто видях на тортата големите балкони и аз започнах да не се храня редовно,само те са ми в главата!
                        sigpic

                        Коментар


                        • #87
                          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Обещаното пътува вече...

                          И аз сега тръгвам.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #88
                            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            Първата такса вече пристигна, супер тертиплйско вино, барабар с мезето, отгледано на южен склон специално за Христов

                            Коментар


                            • #89
                              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                              И аз вече пътувам. Сладката мацка идва, Христов къде ще я съхраняваш не знам , трябва да е на тъмно и хладно място че да не я намерят . Има промени, със татуси е и много секси бельо .
                              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #90
                                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                                В момента тече як купон в механата, има семинар на козметична компания и в момента тече "омесване" на козметички с АТВ-исти
                                Комаровски заснема целия процес и ще пусне инфо със снимки
                                А Голямата Тромба срази всички с уникални дивечови мезета и яко вино
                                Както се казва, който бил, яко пил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X