Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не купувайте тези свещи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Не купувайте тези свещи.

    Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
    Преди време купих от тези свещи и ги сложих на една УАЗка. След два дена ми се обади собственика и каза че УАЗката не иска да запали. .
    Знам ги . Страшни ментаци. Руски , но не става нищо от тях.
    Преди 2 години намерих на една неизвестна бензиностанция някакви полски с къса резба. И те неизвестна марка. Учудващо добри . След време се върнах и изкупих цялата наличност на бензиностанцията.
    А бях залуднал от ментеливи свещи. Като се прибера на село , ще видя какво пишеше на опаковките ,че съм забравил.
    Уморените коне не ги убиват , нали ??

    Коментар


    • #17
      До: Не купувайте тези свещи.

      Мерси аз си зех немски от метро пол ми претложиха и сега лета
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #18
        До: Не купувайте тези свещи.

        Първоначално публикуван от kyrsor Преглед на мнение
        Мерси аз си зех немски от метро пол ми претложиха и сега лета
        Сега и едни нови кабели и си изтребител
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: Не купувайте тези свещи.

          Сложих преди време по съвет на маистора които ли сложи метановата уредба BRISK, и се започнаха едни гърмежи (Косово пасти да яде - става въпрос за Пежо 406 ) и в Франс Ауто не можаха да открият защо се рестартира постоянно компютъра. След това си купиих BERU, еми не съм имал проблеми след това с автомобила, все едно го карах на бензин. Така направих и с Уаза който карах, просто забравих за смяна на свещи. Е, и BRISK са по бобри от продараните за РУСКИ с тях съм карал по пет метра и след това са за смяна и четирите.
          Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

          Коментар


          • #20
            До: Не купувайте тези свещи.

            Първоначално публикуван от pepino2829 Преглед на мнение
            Сложих преди време по съвет на маистора които ли сложи метановата уредба BRISK, и се започнаха едни гърмежи (Косово пасти да яде - става въпрос за Пежо 406 ) и в Франс Ауто не можаха да открият защо се рестартира постоянно компютъра. След това си купиих BERU, еми не съм имал проблеми след това с автомобила, все едно го карах на бензин. Така направих и с Уаза който карах, просто забравих за смяна на свещи. Е, и BRISK са по бобри от продараните за РУСКИ с тях съм карал по пет метра и след това са за смяна и четирите.
            Ето това са въпросните тъй наречени руски свещи. Е, то найстина в магазина струва 1.50лв., като махнеш печалбата на магазина, като махнеш печалбата на търговеца доставчик и като махнеш разходите за път колко ли остава за себестойноста на продукта незнам. Май идва на цената на една восъчна свещ в черквата.
            Прикачени файлове
            Това което обичам да правя или не се харесва на жена ми или е забранено със закон

            Коментар


            • #21
              До: Не купувайте тези свещи.

              Всичките си коли карам с Бриск от много време насам, и не съм имал и помен от проблеми
              Съвсем читави свещи. Понякога въпросът опира до правилно регулиране и до подходящо топлинно число.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #22
                До: Не купувайте тези свещи.

                Днес сложих на УАЗката на мой приятел полски свещи Искра за газ. В нашия магазин се продават по 3лв. бройката. Магазинера много ги хвали, но ще видим колко ще изкарат.
                Прикачени файлове
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  До: Не купувайте тези свещи.

                  Като купих пасата той беше със Беру но износени,купих Шампион заминаха за 5-10 хиляди км.Поръчах Беру те изкараха около 30 хиляди без никакви забележки,сега съм със Бош за 10 хиляди все още не ми създават грижи,карам само на газ бензин не използвам.Преди 16-17 години имах ГАЗ 53 със руски свещи изобщо не работеше добре,но пък като и сложих ВМЗ-7 двигателя просто мъркаше като коте.Волгата от снимката по горе и до днес работи перфектно дори и на газ със ВМЗ-7,монтирани още при социализма

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X