Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Пловдив! АТВ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Разходки около Пловдив! АТВ!

    Първоначално публикуван от M_A_X_X Преглед на мнение
    Здравей, аз карах по същия маршрут през х.Здравец и отидох до с.Хвойна. Явно сме се движили по различно време, защото не видях други следи по пътя. Колко често карате и с какжи машини сте?
    Ами по стечение на обстоятелствата и ние ходихме до Хвойна
    Не знам как сме се разминали без да се засечем
    Оставил съм си телефон за връзка в предния пост. Можем да се съберем за другия уикенд
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #32
      До: Разходки около Пловдив! АТВ!

      Ок, ако съм свободен в неделя ще ти звънна събота да се разберем.

      Коментар


      • #33
        До: Разходки около Пловдив! АТВ!

        Здрасти Николай, и ние се събираме от време на време една групичка да караме и някой път може да обединим групите. Вие къде се събирате преди тръгване. Ние обикновенно тръгваме от Прослав.
        Аз преди години все се опитвах да организирам хора от форума да караме заедно но се оказа че Пловдивчани не са по форумите и никой не влиза тук.
        п.п. Това момче със синьото Гризли да не е Коко, ако е той прати му поздрави.
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • #34
          До: Разходки около Пловдив! АТВ!

          Здравейте.Ние сме от гр.Куклен точно в подножието на Родопи и над Куклен караме ама не атв-та а мотори 3-4 човека.Може да се видим някой ден поне Керкелов съм го виждал заедно с 1 момче с бомбардиер и по 1 мацка с тях

          Коментар


          • #35
            До: Разходки около Пловдив! АТВ!

            M_A_X_X : Днес се уговорихме с групата и тази Неделя ще се кара ако си свободен звънни Събота.

            kerkelov : Малък е града ни определено Коко е, ще предам поздрави. А с твоите приятели ще карате ли тази Неделя, ако да можем да се съберем. Ние тръгваме обикновено от с.Гълъбово. Но можем да се разберем ако карате. Пак си оставям телефон за връзка: 0889 788 625

            kabaka15 : Ами както вече казах, тръгваме от Гълъбово, което е мн удобно и можем да тръгнем заедно. Проблема е, че 1-во преходите са ни дълги и горивото на моторите няма да стигне (но да речем че ще качим туби на АТВтата) и 2-ро горе над Б.Черква има много сняг и не става за мотори. Може би като се стопли малко
            Ако искаш остави ми телефон за връзка и може да се чуем.

            Коментар


            • #36
              До: Разходки около Пловдив! АТВ!

              Ок, разбрахме се за тази неделя. Аз ще дойда с приятел, ще вземем и 10л. бензин. Изберете маршрут, както и място за хапване.

              Коментар


              • #37
                До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                Здрасти Николай, и ние се събираме от време на време една групичка да караме и някой път може да обединим групите. Вие къде се събирате преди тръгване. Ние обикновенно тръгваме от Прослав.
                Аз преди години все се опитвах да организирам хора от форума да караме заедно но се оказа че Пловдивчани не са по форумите и никой не влиза тук.
                п.п. Това момче със синьото Гризли да не е Коко, ако е той прати му поздрави.
                Здравей,
                Ние се събираме вече няколко седмици. Добре дошли сте да се включите в групата.
                Драсни някой ред кога смятате да карате пак и да се уговорим.

                Коментар


                • #38
                  До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                  Лошото е, че напоследък съм несериозен и все не ми остава време за каране.
                  Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                  Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                  Коментар


                  • #39
                    От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                    Здравейте, аз съм нов във форума, но имам желание да карам този уикен, така че ако има някой желаещ да пише.

                    -------------------------------------
                    От модератора: буква 4 няма!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                      Айде всички на пистата край Хисаря! И аз ще дойда ако дойдете !

                      Коментар


                      • #41
                        От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                        И аз наскоро си взех атв и сега се уча карам основно по полето и малко в гората че ме е шебе сам все още несъм овладял техниката на каране и щях да се запозная с едно дере и от тогава по кротко го карам ,но като гледам тука повечето сте с големи машини предимно японски и незнам дали ще мога да карам с вас а искам страшно много!!!А да и още един проблем имам все още не е регистрирано и немога да мърдам много много а и нямам с какво да го предвижвам на колата нито теглич а и ремарке нямам направо съм пълна скръб .Аз съм от едно село около Пловдив казва се Устина тук преди да си взема атв-то съм виждал да карат нагоре защото селото е в подножието на балкана а и към връховръх знам че карат

                        Коментар


                        • #42
                          От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                          Здравейте!
                          От Пловдив съм омръзна ми да карам сам искам да разбера къде се организират групи за преходи и кога.
                          Можете да ме намерите на: 0889 53 73 20 Никола

                          Коментар


                          • #43
                            От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                            здравейте колеги нов съм във форума някои някой може ли да ми каже кога и къде се събира пловдивската грипа,никои не познавам лично на имам огромно желание да се видим!ако някои има нужда от помощ да звани 0898 414 537 гриша,асеновград!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                              привет и от мен и аз сам нов в форума пак и като моторис .
                              Наскоро си купих АТВ и да питам дали се организират някакви сбирки или подобни срещи за каране около Пловдив .... може и около Батак мерси

                              Коментар


                              • #45
                                От: Разходки около Пловдив! АТВ!

                                Някой който кара около Пловдив да има ����..?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X