Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Пловдив! АТВ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разходки около Пловдив! АТВ!

    Това означава ли че ние с моторите не сме поканени ?

    Коментар


    • #17
      До: Разходки около Пловдив! АТВ!

      Аз ще бъда с мотор и с жената.Нямам специална покана, но не вярвам да ме върнат...
      0+

      Коментар


      • #18
        До: Разходки около Пловдив! АТВ!

        Стига глупости!
        Всички знаете, че сте добри дошли.

        С мотори, с жени, с котки и кучета. Даже и с децата.

        Няма тайна разходки.
        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

        Коментар


        • #19
          До: Разходки около Пловдив! АТВ!

          Първоначално публикуван от bat_don4o Преглед на мнение
          Това означава ли че ние с моторите не сме поканени ?
          Напротив, само да има съмишленици, и аз ще дойда с мотора...и без това малките (нарекох ги-пръдльовци)...ме ядосаха тази вечер !

          Коментар


          • #20
            До: Разходки около Пловдив! АТВ!

            никита къде карате ??? в родопите или на балкана ??

            Коментар


            • #21
              До: Разходки около Пловдив! АТВ!

              Аз съм от пловдив и се очертава в началото на наближаващия декември да се сдобия АТВ.

              Имах и преди и знам ,колко по-приятно е да караш с някой (да не кажа,че сам е тъпо) .Имам огромното желание да се запозная и да карам с някой от колегите в този форум. Искренно се надявам да се заформи един атв клуб .
              [CENTER][B]Сузуки Самирай 1.3 1988г. -Влюбих се от прав поглед. :p

              [COLOR=Red][I]БЕНЗИН И ГУМИ ,БЯХА ПОСЛЕДНИТЕ МУ ДУМИ ![/I][/COLOR]
              [/B][/CENTER]

              Коментар


              • #22
                До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                Трудно, но не невъзможно.

                Някой мераклия за утре или неделя?
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • #23
                  До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                  Aз съм пас.
                  Все пак ако ви трябва съпорт с джип мога да се замисля...
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #24
                    До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                    Първоначално публикуван от Dormikym Преглед на мнение
                    Аз съм от пловдив и се очертава в началото на наближаващия декември да се сдобия АТВ.

                    Имах и преди и знам ,колко по-приятно е да караш с някой (да не кажа,че сам е тъпо) .Имам огромното желание да се запозная и да карам с някой от колегите в този форум. Искренно се надявам да се заформи един атв клуб .
                    Керкелов познаваш ли го?
                    а Никита?

                    Клуб ?

                    предполагам, че нямаш предвид Клуб..

                    защото не знаеш какво значи това
                    а иначе - мераклии за съвместно каране.

                    има, потърси ги

                    Коментар


                    • #25
                      До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                      Еее замислете едно каране към Карлово Ще ви разведа из местните пътечки

                      Коментар


                      • #26
                        До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Керкелов познаваш ли го?
                        а Никита?

                        Клуб ?

                        предполагам, че нямаш предвид Клуб..

                        защото не знаеш какво значи това
                        Имам някакво чуство ,че се изказах неподготвен .Имам предвид няколко човека (колкото повече ,толкова по-добре)да се сабираме на 2-седмици един път ,на известно място в Пловдив . Може малко мохабед ,повече карана .Разходка по средно трудни терени около самия град(че да може и такива ,като мен да се справят). А двамата господа ,който си споменал непознавам(от форума никои не познавам лично) .Поради тази причина искам да се видя с хората от Пловдив.
                        [CENTER][B]Сузуки Самирай 1.3 1988г. -Влюбих се от прав поглед. :p

                        [COLOR=Red][I]БЕНЗИН И ГУМИ ,БЯХА ПОСЛЕДНИТЕ МУ ДУМИ ![/I][/COLOR]
                        [/B][/CENTER]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                          Някоя и друга снимка от разходките нямате ли?

                          Заинтригувайте ни....
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #28
                            До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                            Здравейте !

                            Пиша за пръв път и май улучих темата, въпреки че е малко замразена

                            Ние сме 5-ма АТВ-сти от Пловдив, но никой псвен мен не е регистриран във форума. Караме почти всяка Неделя. рядко пропускаме
                            Ще се радваме да намерим съмишленици и да организираме по-сериозна група.

                            Даже ако има мераклии сме се организирали да караме тази неделя.
                            Тръгване от с.Гълъбово - с.Извор - Хижа Здравец - Бяла Черква - Бойково и обратно. На Бойково има хубаво кръчме

                            Оставям си и номера ако има мераклии да се чуем: 0889 788 625 - Николай.

                            Ако не, то поне се надявам да организнираме нещо друг път.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                              Здравейте !

                              Пиша за пръв път и май улучих темата

                              Ние сме 5-ма АТВ-сти от Пловдив като никой от другите не е регистриран във форума. Караме почти всяка Неделя и ще се радваме ако съберем по-сериозна група.

                              Даже сме се организирали да караме тази неделя. Тръгваме от с.Гълъбово - с.Извор - Хижа Здравец - Бяла Черква - Бойково и обратно. Като в Бойкова има добра кръчма, където можем да починем
                              Ако име мераклии можем да се чуем на 0889 788 625 - Николай.

                              Ако ли не, ще се радвам да се запознаем и евентуално да се организираме за друг път.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                                Здравей, аз карах по същия маршрут през х.Здравец и отидох до с.Хвойна. Явно сме се движили по различно време, защото не видях други следи по пътя. Колко често карате и с какжи машини сте?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X