Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със старт на Garmin nuvi 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със старт на Garmin nuvi 250

    Донесоха ми от Щатите една такава машинка но още като я извадих от кутията непожела да тръгне след известо време се стартира работи целия ден зареждах я в колата и през микро USB на следващия ден направи същия номер но с ресет бутона я подкарах на третия ден опитах да я включа тръгна да стартира и угасна ,сега нищо не помага нито ресет нито задържане на стартовото копче наляво .Имате ли идея може ли нещо да се направи или да я връщам . Не стартира и при свързване с компютъра

  • #2
    До: Проблем със старт на Garmin nuvi 250

    Това хич не е нормално за нов ГПС явно има скрит дефект, или е батерията калпава или самия ГПС дава дефект не се знае. Ако имаш възможност да го върнеш ще е най-добре и ако си я купувал оттам да могат поне да ти възстановят парите, защото ако си играеш с подмяна и последващо изпращане до България и е за твоя сметка особено ще ти излезе златен този приемник. Иначе ако решиш като краен вариант да я носиш тук на ремонт (стига и да може да се отремонтира) то със сигурност ще трябва да си платиш тъй като Гармин нямат международна гаранция и именно и което е основната набутвация при купуването на Гармин ГПС приемник отвън макар и по-евтино да излиза и много жалко че е станало така при теб.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем със старт на Garmin nuvi 250

      icpart благодаря за отговора днес го изпратих обратно за моя сметка ще ми бъде подменен надявам се че няма да ми го изпратят с наложен платеж за транспорт това не го уточних пък и те не го споменаха продавачите просто казаха че щом го получат ще пратят друг .Дано стигне благополучно до тях и да дойде новия . Лош късмет това е за първи път ми се случва досега не съм имал проблеми

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със старт на Garmin nuvi 250

        Можеш ли да ми кажеш просто информативно колко ти излезе като разход обратното изпращане към САЩ, ако реша евентуално в бъдеще и аз да си купя някои от новите модели на Гармин оттам тъй като определено разликата в цените е огромна спрямо България. И дано всичко мине благополучно и дано да няма проблеми.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със старт на Garmin nuvi 250

          icpart Връщането ми излезе 19 лева ако с това се размине Ок Когато кореспондирах с фирмата оттатък океана казаха че щом получат машинката ще пратят нова поискаха писмо с обяснение какъв и е проблема,не са поставяли въпрос а за транспортни разходи навръщане така че дано няма повече простотии.Дай ми мейл да ти пратя повече подробности
          Стискай ми палци да мине всичко безпроблемно

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X