Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми джип за теглене на лодки и...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми джип за теглене на лодки и...

    Здравейте, търся джип за теглене на лодки, Предлагат ми един Рейндж Ровър 1997 2,5ТДС ама с развалена помпа на спирачките, за 4000лв...Тук около мен се разбирачи и викат, че рейнджа не става и аз реших да пиша тук, щото другаде надали ще знаят най добре. Насочил съм се и се чудя межу Патрол GR 1998 или 4Runner пак таз година, дълги бази дизели. Тегли се и извън път... което прави избора още по труден.... та дайте малко акъл.
    RR P38
    LZ3XA

  • #2
    До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

    Здравей Мисля, че мога да помогна... Продавал съм пък и съм виждал много други Патрул от тези Y60 мисля бяха със сертификати, TUV и всичките кетапи за теглене на каравани. Явно щом заводско са го предценили значи става Само незнам дали имат някаква разлика от серийнете и дали нямя да има разлика в някои части. Някой по-компетентен ще каже Пък и е доста доста добър за приключения не само за теглене, лично за мен е един от най-добрите джипове.
    0884 626 333

    Коментар


    • #3
      До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

      Благодаря за точния отговор...
      Обърнах форума с хастара от четене и май май клоним към Патрола, като гледам е легенда таз машина. Има различни мнения за 3,0л и 2,8л дизела, а на менми се иска да е автоматик, дали е удачно автомат за офроад или е само за асфалт?
      RR P38
      LZ3XA

      Коментар


      • #4
        До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

        От изброените по горе ,NISSAN Patrol е най-удачен за теглене на лодки.

        Коментар


        • #5
          До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

          Нещо с повече въртящ момент и коне, а зависи и каква е лодката.

          Коментар


          • #6
            До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

            Някой Хамериканец с двигател от 4.7 нагоре. Може и пикап за доста повече място.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #7
              До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

              Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
              ....Предлагат ми един Рейндж Ровър 1997 2,5ТДС ама с развалена помпа на спирачките, за 4000лв.......
              Тая оферта нещо мирише. "с развалена помпа на спирачките," значи че не може да се пробва.....4000лв 97г. ..бе много поефтинели тия Ровери.

              Иначе за теглене на лодки става всеки джип:


              Тая съм я теглил с какво ли не. Даже с Рено Еспас.



              Не знам за какви лодки и къде ще ги теглиш, че по язовирите е едно, по магистралата друго, на морето съвсем различно.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #8
                До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                За 4000лв. Почти нищо читаво не може да се намери. За теглене ти трябва нещо с двигател с голям вътрящ момент, скоростна кутия, раздатка и дифове издържащи на натоварване. Голди е прав, че поради никаквото търсене на американци с големи мотори може да се изрови нещо малко над тая цена. Лошото е че се очакват зверски данъци след нова година на големите кубатури. Иначе най-подходящи са усилините версии на ТЛК, на Нисан Патрул или пикап като Тундра, Рам, Титан....ама те са на едни друг пари.
                Като се сетя, че едно време и с полското си фиатче с детските гумени каренца съм дърпал, май всичко е суета.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                  Верно, че всичко става за теглене стига да е голям въртящ момент, ако е с малък става по бавно и измъчено. Досега съм теглил с Дискъвъри 1997ма, и един бус, ама аз тегля непрекъснато, че това ми е работата и буса се предаде а Дискъвърито ми го пазари един авер да ходи на лов :-) и ще му го давам.
                  Рейнджа го отписах след като прочетох че е "едно различно БМВ" имам си едно вече ...стига ми:-)
                  А има ли някой идея защо 4runner се продават толкова малко дори по европа? Нисана май ще свърши идеална работа, хем семейна кола, че ще ставаме много хем да си върша работа с него, хем и да Ви навестя на някой преход, дето вика бат Андро160 може и на край света да ни отведе...
                  RR P38
                  LZ3XA

                  Коментар


                  • #10
                    До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                    Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                    ....А има ли някой идея защо 4runner се продават толкова малко дори по европа?...
                    Двама си говорят:
                    -Абе това Бентлито май не бива.
                    -Що бре?
                    -Ами гледам, че не ги карат много много.......
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                      Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                      ...А има ли някой идея защо 4runner се продават толкова малко дори по европа? ...
                      Какво значи "толкова малко"?
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #12
                        До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                        Джамбазов, закла вожда баце... и те разбрах напълно...
                        RR P38
                        LZ3XA

                        Коментар


                        • #13
                          До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                          в мобиле.де са само 4 страници... докато за Патрол са 9 страници... тук в БГ не гледам.
                          RR P38
                          LZ3XA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                            6to ne vzeme6 niakoi desen volan

                            Превод:
                            Защо не вземеш някой с десен волан?

                            Забележка от Модератор: Пишете на кирилица! Писането на латиница не се допуска тук. Благодаря за разбирането.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Трябва ми джип за теглене на лодки и...

                              много ми е интересно като си с десен волан как изправарваш... еле па ако теглиш нещо... ако е десен волан трабва да му сменя "резбата" и да стане ляв волан ама дали ще си заслужава.. трабва да се смята.
                              RR P38
                              LZ3XA

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X