Обява

Свий
Няма добавени обяви.

чертеж на хидравлчна лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чертеж на хидравлчна лебедка

    някои има ли някаква схема или чертез за такава лебедка
    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

  • #2
    Е ти пък сега. Вземи схема на всеки хидромотор с достатъчно сериозен редуктор и си готов. А за чертеж...направи си сам
    Какво ще я носи, да не се окаже че мощността която изисква хидропомпата е 85% от максималната мощност на двигателя
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      ако ми остане време ще ти снимам помпата и моторо
      редуктори имам 2
      единия е 1/40 а другия 1/20
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        нямах в предвид чертеж на самите части , трябва ми нешо даже и скицирано може ,просто за ориентация
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          аз бех направил една лебедка за уаз едно време.Оста беше от танкова шпилка,макарата от една тръба около 40мм диаметър и два фланеца с лагери от двете и страни заварени,редуктора от зъбчатки от газоразпределителния механизъм от шкода и ЧЗ-350 колянов вал-съединител,барабар с веригата,двигателя-стартер от москвич.кото имах под ръка в избата останало като резервни части .Осфен фланците с лагерите друго за стругар нямаше.основната работа беше заварки който си ги направих сам.карах уазката към 3-4 години и я продадох и през това време не ми се наложи за изпробвам лебедката в истински условия,а само за гъзария.Уазката беше с новите руски гуми тип меча стъпка.Ако пак взема уаз първата ми работа ще бъде сега не лебедката, а 4 нови гуми от тези за зимата ,и 4 за лятото от стария си модел.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X