Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

    Тъй като Kircho-sopot е инициатора на това, и той предложи местността за сбирката, нека той каже как да процедираме от тук нататък.
    Датите са почти ясни, остава да каже по колко парички и кога да започнем събирането им.
    Kircho, ти си на ход

    Коментар


    • #32
      До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

      Значи тази седмица,сигурно ще съм с групата от пловдив на пъшалъка(незнам дали така беше точно)И няма да си ходя към моя роден край но друта седмица сигурно,ще си ида и ще проверия всичко,но сигорно няма да има праща на пари и капаро.Просто ще се надяваме хората който кажат че ще дойдат да дойдат,макар не мисля че ще има проблем.
      Местноста разпола само и само с бунгала и една обща зала за моабета.Има различни бунгала 2 3 4 5 легла.(Отоплението е от вас)Голяма хубава поляна за игра на децата,без никакви претеснения.

      Аз ще организирам всичко само да си ида.
      Апък и тази седмица ще видим някой мой помощник,макар че виждам кой е той .... Тео тео тео
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      3.0 v6 24

      Коментар


      • #33
        До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

        Апък,за организацията аз ще се заема с нея,лек и тежак маршрут за каране и 3 дена,DJ и ще бутна едно агне.И да го врътнем на едно чеверме но нека първо да говория с стопаните на Бяла Камене.И да говорим за пари за нощувки че и там пазърлак ще пада,но съм сигорен че ако се съберем кам 20 30човека цените ще са ....символични.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        3.0 v6 24

        Коментар


        • #34
          До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

          Кирчо аз съм от Хисаря и карам Паджеро 2.Ако искаш някаква помощ по организацията аз съм насреща 0888 298 571 Борис На събора също ще дойда
          [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

          Коментар


          • #35
            До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

            Първоначално публикуван от APIBOR Преглед на мнение
            Кирчо аз съм от Хисаря и карам Паджеро 2.Ако искаш някаква помощ по организацията аз съм насреща 0888 298 571 Борис На събора също ще дойда
            Еи такова силно рамо ако дадеш,макар да незнам какво толкова,аз ще питам ще се пазарим за некви по изгодни цени,че живеем на луди времена.Ще наема Дж и ще заколия агне,другото е под....(КОЙ КАКВОТО СИ НОСИ ЩЕ ЯДЕ И КАКВОТО СИ ВОДИ ЩЕ Е*е.)Ама ще се радвам да се видим ,като ходя към бяло камене ще званна.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            3.0 v6 24

            Коментар


            • #36
              До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

              Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
              Значи тази седмица,сигурно ще съм с групата от пловдив на пъшалъка(незнам дали така беше точно)И няма да си ходя към моя роден край но друта седмица сигурно,ще си ида и ще проверия всичко,но сигорно няма да има праща на пари и капаро.Просто ще се надяваме хората който кажат че ще дойдат да дойдат,макар не мисля че ще има проблем.
              Местноста разпола само и само с бунгала и една обща зала за моабета.Има различни бунгала 2 3 4 5 легла.(Отоплението е от вас)Голяма хубава поляна за игра на децата,без никакви претеснения.

              Аз ще организирам всичко само да си ида.
              Апък и тази седмица ще видим някой мой помощник,макар че виждам кой е той .... Тео тео тео
              Казвай от какво има нужда и съм на линия.
              С каквото мога ще помогна.
              Като казваш , че ще си ходиш това за кога е? Мога да дойда и аз.
              Оставям телефона си ако искаш звънни 0878 30 6868

              Коментар


              • #37
                До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

                Няма пък да ти звънна,направо ще те видя горе на сбирката от Пловдив,Вени ми каза че и ти ще ходиш.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                3.0 v6 24

                Коментар


                • #38
                  До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

                  Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                  Няма пък да ти звънна,направо ще те видя горе на сбирката от Пловдив,Вени ми каза че и ти ще ходиш.
                  Разбира се че ще ходя, аз само предложих помощ ако искаш.
                  Аз да ти кажа за Вени малко се съмнявам, ама ще го видим и него.
                  А като не искаш не ми звъни .

                  Коментар


                  • #39
                    До: Идея за събор на собствениците на MITSUBISHI-ПОВТОРЕНИЕ

                    Ще помоля някой модератор да залепи темата,за да не се налага всеки ден да пишем зада е най-отгоре.
                    И ако може да се преименува темата на "Събор на Мицубиши на 6.7.8.11.2009."
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    3.0 v6 24

                    Коментар


                    • #40
                      До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Аз съм нов в форума и ако ме приемете ще се радвам и аз да дойда с Паджеро 2 десняк дълга база Exceed

                      Коментар


                      • #41
                        До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Значи Борката говори с собственика на Бяла Камене,и се разбрахме следната система.10лв Куверт на човек(Голяма ракия,Една салата,и някакво мезе)+15лв нощувката която е супер луксозна.Стайте са направини като в 4 * хотел.

                        http://lamantin.snimka.bg/bulgaria/b...298508.8409527

                        Моля пишете дали ви устройва.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        3.0 v6 24

                        Коментар


                        • #42
                          До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          Първоначално публикуван от vnenov Преглед на мнение
                          Аз съм нов в форума и ако ме приемете ще се радвам и аз да дойда с Паджеро 2 десняк дълга база Exceed

                          Добре дошъл на борта,ако твоя девиз е "Бензин в кръвта,масло по ноктите и кал навсякъде" Значи си към Teem Mitsubishi.

                          Ще се радваме да дойдеш.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          3.0 v6 24

                          Коментар


                          • #43
                            До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            На мен много ми хареса идеята, но в момента непредвидено съм в сервиза и проблема май, не е малък. Ако ме удерат много няма да мога да дойда, тъй че ме бройте на кантар
                            GSM: 0898 554713
                            Уебсайт: BULEXTREME.com

                            Коментар


                            • #44
                              До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Забравихте големия брат - Nissan Patrol.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                                На мен много ми хареса идеята, но в момента непредвидено съм в сервиза и проблема май, не е малък. Ако ме удерат много няма да мога да дойда, тъй че ме бройте на кантар
                                Аааа не, ще дойдеш с моята кола.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X