Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Гуми на Terrano II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за Гуми на Terrano II

    Върнах се и аз на терано отново
    Кумхо 31/10,5 -15 ще влязат ли с тези джанти , оригинални от старото ми терано са , става въпрос за без лифт все още и до него ще стигнем като му доиде времето и парите

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2931.jpg
Прегледи:2
Размер:113.2 КБ
ID:5747911Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2934.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5747916

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за Гуми на Terrano II

      Ще събере 31"без лифт,но мисля че ще трябват изнесени джанти.
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за Гуми на Terrano II

        Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
        Ще събере 31"без лифт,но мисля че ще трябват изнесени джанти.
        За какво? Те точно с изнесени спират да влизат.

        Дори с оригинални джанти обаче ще трябва да подстриже предните калобрани от вътрешната страна.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #49
          От: Въпрос за Гуми на Terrano II

          Перфектно си става с 31" само се махат предните калобрани , но ако джантите са много на минус ще опира при навит волан . Май се коментираше че макс до ЕТ 0 става без да играе флекса.

          Коментар


          • #50
            От: Въпрос за Гуми на Terrano II

            Благодаря ,успокох се че вече ги поръчах . А за изнасянето имам фланци 38мм от патрола и мислех да ги слагам, до колкото разбирам ще са ми излишни. И още един въпрос - и след лифт ли ще опират с тези фланци да знам дали да ги продавам направо

            Коментар


            • #51
              От: Въпрос за Гуми на Terrano II

              При ЕТ0 трябва да играе чука по едно ръбче на подкалника. При оригинални джанти с ЕТ+25 само се изръняват калобраните във вътрешния край, при джанти от Pajero и 2-3 инча лифт също само се изтъняват калобраните отвътре. Без лифто може и леко да опира - зависи и от модела гума.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #52
                От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                Здравейте , да попитам ще имам ли проблем (карета) ако сложа silverstone mt 117 xtreme 31x10.5r15 на Терано 2.7 ТДИ дълга база .

                Коментар


                • #53
                  От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                  Да попитам тук за да не отварям нова тема.
                  Тераното ми е 2,7 96 година с оригиналните алуминиеви джанти, искам да сложа железни джанти от паджеро, та въпроса ми е ще може ли да ползвам същите гайки.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                    Първоначално публикуван от lubomir880 Преглед на мнение
                    Здравейте , да попитам ще имам ли проблем (карета) ако сложа silverstone mt 117 xtreme 31x10.5r15 на Терано 2.7 ТДИ дълга база .
                    Сафари 510 е идея по-слабо от Силвърстон-а,който искаш да слагаш,но става и за асфалтово каране и ти гарантирам,че няма да имаш ядове с карета и дифове даже и при неразумно каране.Височината му е същата,като 31х10.5-15.
                    Освен това е и по-евтино.
                    Та се замисли-(давам ти идея просто).
                    Ти си преценяш....

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                      Някой може ли да каже нещо по моя въпрос с гайките?
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                        Някой може ли да каже нещо по моя въпрос с гайките?
                        При мен на Маверика алуминиевите оригинални джанти и железен менгелс -няма проблем ,с едни и същи гайки ги стягам.Пробвай на едното колело прикарат ли докрай джантата си ок .
                        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                        Кольо.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                          Днес пробвах, пасват идеално гайките от алуминиевите на железните джанти.
                          Алуминиевите имат набити метални втулки за гайките.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #58
                            От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                            Моите са ЕТ-12.На тях ще опират ли екстрем 117 на заводско терано 2 без лифт.С размер 31х10,5х15.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                              Сигорно е че ще опират аз сам с ЕТ-12 с гуми 30х9,5х15 и е леко вдигнат от торсиони и опираше ватрешно на калобрана резнах го малко и се опрви,при теб не знам дали ше стане така

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въпрос за Гуми на Terrano II

                                Благодаря.А ти с какви гуми си колегс

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X